System reklamy Test

FINLANDIA: Beat (Fri?)

Wszystko o eurowizji w 1990 r.
Awatar użytkownika
Antek
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

FINLANDIA: Beat (Fri?)

Postautor: Antek » 2010-09-12, 22:23

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2011-01-24, 10:43 przez Antek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Weteranka
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Re: FINLANDIA: Beat (Fri?)

Postautor: Weteranka » 2010-11-12, 22:57

Lubię, bardzo lubię. Biedni Finowie, co rusz "krzywdzeni" grzali ostatnie miejsca - nie zawsze słusznie. Co prawda wykonania i interpretacje sceniczne często, jakby to delikatnie ująć, nie były konwencjonalne, ale za to kompozycje mieli od średnich do dobrych. Tu akurat delikatny klimacik przejścia z lat 80. do lat 90., interpretacja utworu nasila się wraz z siłą słów i to jest fajne, lecz im bardziej się przysłuchamy tym możemy gorzej odbierać występ Beatów. Mnie najbardziej brakowało jedności wykonawców, różne bajki oraz różne nijakie wrażliwości nie spotkały się w jednym miejscu, na eurowizyjnej scenie... W obrazku krok wstecz, taniec połamaniec niepotrzebny, nie wniósł nic do występu, a może i jeszcze mocniej rozproszył Finów. Nawet "podbijanie" rytmu każdemu z państwa wyszło inaczej, temat ciekawy - szkoda.
:serce: Moja ocena: piosenka - 4 , występ - 1, razem - 2/6

Awatar użytkownika
Antek
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Re: FINLANDIA: Beat (Fri?)

Postautor: Antek » 2010-12-28, 20:18

Też sądzę, że ten utwór można, i trzeba było inaczej zaprezentować. Piosenka mi się bardzo podoba, występ niestety nie za bardzo. Mimo wszystko uważam, że Finowie po raz kolejny (!!!) zostali pokrzywdzeni tak niskim miejscem. Nigdy nie zrozumiem dlaczego tak niewiele z fińskich, dobrych propozycji odniosło sukces?

Wróć do „1990”