ZWYCIĘZCA: PORTUGALIA - Salvador Sobral (Amar Pelos Dois)

Aktualne wieści dotyczące Eurowizji 2017.
Kuloon
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Re: ZWYCIĘZCA: PORTUGALIA - Salvador Sobral (Amar Pelos Dois)

Postautor: Kuloon » 2017-07-21, 15:04

Na plus:
Finał dla :denmark:, myślałem że mój faworyt w tym roku będzie grzał doły SF.
Wysokie miejsce :belgium: :unitedkingdom: :hungary:
Na minus:
Brak finału dla :finland: :latvia: :iceland: :estonia: :macedonia: i przecenienie przeciętnej :greece:.
Dwie rzeczy trwają w nieskończoność - Bóg i Szwecja w Top 5 na ESC.
:denmark: MAJ TU TAŁZYNT END SEWENTIN ŁINER :denmark:
:bulgaria: MAJ TU TAŁZYNT END SIKSTIN ŁINER :bulgaria:
:albania: MAJ TU TAŁZYNT END FIFTIN ŁINER :albania:

Awatar użytkownika
MrDemonxd
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: MrDemonxd » 2018-03-06, 15:49

Mój faworyt :italy: zawiódł ale i tak się cieszę bo nie było tragicznie. Eurowizja z 2017 roku może nie była słaba pod względem muzycznym, technicznym, organizacyjnym, ale nie dorównuje do pięt edycji z 2016 która na długo może pozostać najlepszą w historii. Największe zdziwienie to wygrana :portugal: Salvadora ale zasłużył. Wyróżniał się nad wszystkimi. Cieszy drugie miejsce :bulgaria:, dobre pozycje :belgium: Belgii, :sweden: Szwecji, :hungary: Węgier czy :norway: Norwegii. Fenomenalna pozycja :moldova: Mołdawii która raczej za wysoko została umieszczona oraz :romania: Rumunii a zwłaszcza Australii która powinna grzać doły w półfinale! Polska słabo ale z takimi piosenkami nie da się zająć dobrej pozycji. Bardzo żałuję że nie ma w finale :latvia: Łotwy ale wokal był poniżej oczekiwań oraz :macedonia: Macedonii na którą bardzo liczyłem i się przeliczyłem.
'18: :czech: :sweden: :poland: :macedonia: :ukraine:
'17: :italy: :france: :bulgaria: :sweden: :latvia:
'16: :russia: :france: :latvia: :malta: :bulgaria:
'15: :sweden: :estonia: :israel: :belarus: :belgium:

Awatar użytkownika
Triss
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: Triss » 2018-03-09, 10:58

MrDemonxd pisze:Mój faworyt :italy: zawiódł ale i tak się cieszę bo nie było tragicznie. Eurowizja z 2017 roku może nie była słaba pod względem muzycznym, technicznym, organizacyjnym, ale nie dorównuje do pięt edycji z 2016 która na długo może pozostać najlepszą w historii. Największe zdziwienie to wygrana :portugal: Salvadora ale zasłużył. Wyróżniał się nad wszystkimi. Cieszy drugie miejsce :bulgaria:, dobre pozycje :belgium: Belgii, :sweden: Szwecji, :hungary: Węgier czy :norway: Norwegii. Fenomenalna pozycja :moldova: Mołdawii która raczej za wysoko została umieszczona oraz :romania: Rumunii a zwłaszcza Australii która powinna grzać doły w półfinale! Polska słabo ale z takimi piosenkami nie da się zająć dobrej pozycji. Bardzo żałuję że nie ma w finale :latvia: Łotwy ale wokal był poniżej oczekiwań oraz :macedonia: Macedonii na którą bardzo liczyłem i się przeliczyłem.

Mam takie same przeczucia co do tego, czy powstanie jakakolwiek edycja ESC, która przebije festiwal zorganizowany w Szwecji. Byłam momentami wzruszona, że miałam zaszczyt oglądać tak dobrze zorganizowaną muzyczną imprezę.

Zeszłoroczny ESC nie była taki zły mimo koszmarnych wpadek. Finał Kasi, drugie miejsce Kristiana Kostova (nawet moja mama głosowała :-D) i wysokie miejsce Węgier, bo Joci wpakował ogromny ładunek emocjonalny w ten występ - to wszystko naprawdę bardzo mnie uradowało. Odnoszę wrażenie, że trzecie miejsce Mołdawii to takie trochę zadośćuczynienie za odległe miejsce w 2010 roku i dodatkowa nagroda za solówę Epic Sax Guya.

Mam nadzieję, że tegoroczna impreza również przyniesie tyle emocji.
Obrazek
TOP10 2018 - :france: :lithuania: :greece: :bulgaria: :poland: :czech: :ukraine: :hungary: :italy: :portugal:
2017 - :bulgaria: | 2016 - :bulgaria: | 2015 - :estonia: | 2014 - :netherlands:

Wróć do „Konkurs Piosenki Eurowizji w Kijowie (Ukraina) 2017”