POLSKA: Donatan & Cleo (My Słowianie – We Are Slavic)

Ile punktów przyznał(a)byś Donatanowi i Cleo?

12
23
43%
10
5
9%
8
4
8%
7
4
8%
6
7
13%
5
1
2%
4
2
4%
3
2
4%
2
1
2%
1
4
8%

Liczba głosów: 53

Awatar użytkownika
KarolStark
Zloty fan Eurowizji
Zloty fan Eurowizji

Re: POLSKA: Donatan & Cleo (My Słowianie – We Are Slavic)

Postautor: KarolStark » 2016-06-18, 19:03

Fajny powrót Polski do konkursu. Rytmiczna, taneczna, świeża i bardzo oryginalna. Wokal Cleo ok chociaż czasami wydawało mi się jakby piszczała. Całość naprawdę świetna i bardzo mi się spodobała.
Obrazek

Awatar użytkownika
qweir205
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: qweir205 » 2017-05-08, 17:00

My Słowianie w greckiej wersji Twoja twarz brzmi znajomo / Your Face Sounds Familiar
https://www.youtube.com/watch?v=GMSlcu9zKFE

Fajnie jest sobie powspominać i przy okazji pośmiać. Te zwrotki to chyba po chińsku są śpiewane :lol:

Awatar użytkownika
Fenistil
Wild Dancer
Wild Dancer

Postautor: Fenistil » 2017-10-24, 19:09

Był to wspaniały powrót Polski do konkursu! :) We wcześniejszych latach dość często bolało mnie, że co chwilę wystawiamy jakieś nijakie ballady albo inne piosenki do zapomnienia, najczęściej śpiewane przez dość anonimowych w naszym kraju artystów. A tu dostaliśmy przebojowy, żywy, przyciągający uwagę hit internetów! Samą piosenkę bardzo lubię - jest interesującym połączeniem folku z rapem, a ten bridge to już w ogóle arcydzieło.

A prezentacja na żywo? Z tym też Polska miewała spore problemy - ale nie tym razem! :D Tanim kosztem odwaliliśmy naprawdę porządną szopkę, z której do dziś mam niezły polew. :D Cleo też dała radę wokalnie i zaprezentowała się bardzo dobrze. Oglądając wtedy ten występ byłem w pełni dumny z Polski, co nigdy wcześniej na ESC mi się chyba nie zdarzyło...

Szkoda tylko, że punktacja była wtedy taka jaka była i że hejt był taki jaki był. Gdyby nie to, to TOP 10 bez dwóch zdań nam się należało. :)

Wróć do „Europa wybrała!”