System reklamy Test

MOŁDAWIA: DoReDoS (My Lucky Day)

Jak oceniasz propozycje mołdawską ?

12
0
Brak głosów
10
1
3%
8
0
Brak głosów
7
1
3%
6
0
Brak głosów
5
1
3%
4
4
13%
3
3
10%
2
4
13%
1
8
27%
0
8
27%

Liczba głosów: 30

Awatar użytkownika
Szymek79
Mr. Lordi
Mr. Lordi

Re: MOŁDAWIA: DoReDoS (My Lucky Day)

Postautor: Szymek79 » 2018-03-15, 11:09

Obrazek
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
vestmann
Zloty fan Eurowizji
Zloty fan Eurowizji

Postautor: vestmann » 2018-03-24, 20:52

Niestety kompletnie nie podoba mi się podoba. Tekst jest bardzo słaby, tandetny bit w refrenie, a chyba najgorszym elementem są zwrotki. Rozumiem, że Mołdawia chciałaby powtórzyć zeszłoroczny rezultat wysyłając kolejną skoczną piosenkę, ale zdecydowanie nie tędy droga. Nie do końca przepadałem za SunStroke Project, ale nawet oni przy DoReDos wypadają znakomicie... Szkoda, bo preselekcje nie stały na takim złym poziomie - szkoda, że nie wygrała Anna Timofei

1/12

Awatar użytkownika
Łosoś
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: Łosoś » 2018-03-24, 23:04

Muszka111
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: Muszka111 » 2018-04-25, 21:37

Niestety tegoroczna piosenka z Mołdawii jest kiepska jak dla mnie. Zgadzam się, że jest kiczowata i kojarzy się z najgorszymi latami eurowizji. Już chyba w tamtym roku mieli lepszą propozycję. Mam nadzieję, że ta piosenka przepadnie w półfinale. Przyznaję 4 punkty.

Awatar użytkownika
futuro
Srebrny fan Eurowizji
Srebrny fan Eurowizji

Postautor: futuro » 2018-04-26, 15:25

Muszka111 pisze:Niestety tegoroczna piosenka z Mołdawii jest kiepska jak dla mnie. Zgadzam się, że jest kiczowata i kojarzy się z najgorszymi latami eurowizji. Już chyba w tamtym roku mieli lepszą propozycję. Mam nadzieję, że ta piosenka przepadnie w półfinale. Przyznaję 4 punkty.

No przepraszam, policjanta co ciekawe również mołdawskiego nie przebije. Mołdawia zaczyna mi się kojarzyć z odpustem i cepelią. Co gorsza, przeczuwam pewny awans do finału. Wyniku ubiegłorocznego nie przebiją, ale w TOP20 będą. Europa jeszcze taki kicz niestety lubi.
NIGDY WIĘCEJ SNAKE DANCE :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Tuchen
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: Tuchen » 2018-04-26, 18:00

Wydaje mi się, że tutaj może być podobnie, jak rok temu z :romania: ; u większości naszych forumowiczów na dnie rankingów, a w finale Eurowizji całkiem wysoka pozycja. Ta piosenka wcale nie jest taka zła, takie trochę guilty pleasure. :-P
2018: :cyprus: :lithuania: :czech:

Nessy
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Nessy » 2018-05-15, 18:34

Ostatnio rozwalił mnie komentarz z Youtube, w którym ktoś oburzał się, że do finału awansowało ,,wchodzenie i wychodzenie z kibla'', a Polska nie. :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
mercator
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: mercator » 2018-05-15, 19:05

Nessy pisze:Ostatnio rozwalił mnie komentarz z Youtube, w którym ktoś oburzał się, że do finału awansowało ,,wchodzenie i wychodzenie z kibla'', a Polska nie. :lol: :lol: :lol:

Hehe, też to czytałem. Od tej pory właśnie tak odbieram ich występ :lol: ...

Awatar użytkownika
Triss
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: Triss » 2018-05-18, 07:04

Nie mogę pojąć, jakim cudem ten gniot załapał się na tak wysoką pozycję. Występ był całkiem zabawny, jednak dochodzi do sytuacji, w której nawet jurorzy wspierają szajs. Z tego, widziałam, polscy jurorzy zgodnie sklasyfikowali tę piosenkę na 25. lub 26. miejscu, ale może to moje niedopatrzenie :P
Obrazek
2018 - :lithuania: | 2017 - :bulgaria: | 2016 - :bulgaria: | 2015 - :estonia: | 2014 - :netherlands:
- ej, ty jesteś nowa w naszej klasie?
- tak, od dzisiaj przez cały rok będę uczyć was matmy.

Awatar użytkownika
mercator
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: mercator » 2018-05-18, 07:24

Triss pisze:Nie mogę pojąć, jakim cudem ten gniot załapał się na tak wysoką pozycję. Występ był całkiem zabawny, jednak dochodzi do sytuacji, w której nawet jurorzy wspierają szajs. Z tego, widziałam, polscy jurorzy zgodnie sklasyfikowali tę piosenkę na 25. lub 26. miejscu, ale może to moje niedopatrzenie :P

U jury Mołdawia dostawała punkty, nie licząc Australii i San Marino, od krajów ze wschodniej Europy, typu Rosja, Serbia, Rumunia, Grecja czy Armenia. Może i kicz, ale taki typ muzyki podoba się w tym regionie :-P . Z początku zdziwiły mnie punkty od jury San Marino, ale jak się zobaczy co oni ostatnio wysyłają na konkurs, to widocznie taki typ muzyki im się podoba ;).
Prezentacja mi się jednak bardzo podobała i pewnie dzięki niej Doredos zajęło tak wysokie miejsce. Mołdawia jest przykładem, że pomimo kiepskiej piosenki, ale bardzo dobrej prezentacji utworu i przyzwoitemu wokalowi można zająć dobre miejsce na ESC....
PS. coś wydaje mi się że przez najbliższe lata Mołdawia właśnie będzie podążać taką ścieżką na esc ;-)...

Awatar użytkownika
Blue98
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: Blue98 » 2018-05-18, 11:08

Mołdawia to idealny przykład jak występ pomaga piosence. Ten utwór mimo że to moje guilty pleasure to jest to dno muzyczne ale występ bardzo pomógł, był zabawny przyciągał wzrok był pomysłowy. Mimo wszystko w Europie są nadal ludzie którzy lubią taką rozrywkę stąd taka wysoka pozycja. :)

Ps tak każdy z Polskiego jury miał Mołdawię na 26 miejscu XDDDDD

Awatar użytkownika
Jakubo
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: Jakubo » 2018-05-23, 17:57

Kicz kiczem, ale jak wielu poprzedników już tu napisało, podoba się to ludziom jednak :-P
No i fakt, jak patrzę na moje kręgi, też ci nie śledzący Eurowizji po finale propozycję mołdawską jako jedną z niewielu dobrze zapamiętali. Ba, więcej niż o DoReDoS to usłyszałem tylko o Netcie. Zapamiętało się trio. Proste rytmy zawsze na czasie, a pomysł na performance w kontekście Eurowizji bardzo trafiony.
Nie mniej w moim odczuciu muzycznie to nic nie odkrywająca tania zagrywka, nie kupuję tego i nie czułem w żadnym momencie. "Hey Mamma" stokroć lepsza... choć tu też pojawia się piękno gustu, bo ubiegłoroczna propozycja też ma swoich przeciwników :-D

3 / 12
Your love
Revives my soul
And I know
You'll choose it whole
Overall

Oooo Oooo
Obrazek

Wróć do „Europa wybrała!”