2009

Dyskusje poświęcone Konkursowi Piosenki Eurowizji Dziecięcej.
Awatar użytkownika
Seba
Administrator
Administrator

Re: Nasze typy na faworytów Eurowizji dla Dzieci 2009

Postautor: Seba » 2010-08-17, 19:09

O Armenii zapomniałaś ;-)
Witamy na naszym forum :-) Życzę miłego spędzonego czasu z naszym forum. Zachęcam do wypowiadania się ;-)
TOP'16: Obrazek :norway: :ukraine: :bulgaria: :latvia:

Awatar użytkownika
Poland
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Re: Relacja Live

Postautor: Poland » 2011-01-15, 02:25

Przepraszam że odkopuje temat ale w moim odczuciu poza sceną Ukraina się nie postarała przy organizacji konkursu choćby w kwestii oprawy muzycznej która była wzięta żywcem z dorosłej Eurowizji którą ten kraj organizował kilka lat wcześniej. A te ludziki z plasteliny w czołówce i pocztówkach nieco kojarzyły mi się z Eurowizją na Łotwie i myślę że to był najlepsze w warstwie designowej jak na ten rok.
Obrazek
Z Eurowizją od 15 lat część z tego z ESCFORUM.pl

Awatar użytkownika
Poland
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Re: 2009

Postautor: Poland » 2013-11-19, 21:51

Przepraszam za post za postem ale ostatnio posłuchałem sobie... po raz pierwszy piosenki z Ukrainy i szczerze mówiąc mi się podoba - to taka mieszanka piosenki folkowej czy nawet tradycyjnej z typowo eurowizyjnym brzmieniem. Szkoda tylko że akurat w tym roku wygrała Holandia. Ogólnie mówiąc "Tri Topoli, Tri Surmy" to moim zdaniem najlepsza piosenka jaką nasz wschodni sąsiad wystawił na Eurowizję dla Dzieci.
Obrazek
Z Eurowizją od 15 lat część z tego z ESCFORUM.pl

Wróć do „Eurowizja dziecięca”