ESCFORUM LIVE: Krajowe Eliminacje JESC 2016

Dyskusje poświęcone Konkursowi Piosenki Eurowizji Dziecięcej.
Awatar użytkownika
Aisharon
Zloty fan Eurowizji
Zloty fan Eurowizji
Kontaktowanie:

Re: ESCFORUM LIVE: Krajowe Eliminacje JESC 2016

Postautor: Aisharon » 2016-10-16, 12:27

Nie oglądałem całych preselekcji, ale obczaiłem na tyle żeby wyciągnąć wnioski. Nie będę oryginalny jeżeli powiem że scena była na prawdę dobra. Zdecydowanie wystarczająca na takie preselekcje, za co plus. Nie podobało mi się to jury. Miało wyjść na luzie, a wzajemne docinki dwóch pań były słabe, bo jak jedna ma repertuar na apele szkolne, tak druga śpiewa gorzej od niejednego uczestnika wczorajszych preselekcji. Mimo wszystko wygrała piosenka z największym potencjałem na dobre miejsce na Malcie. Można więc mówić że preselekcje zakończone sukcesem. Co do śpiewania Oliwii... To, że ma wyższe rejestry takie jakie słyszeliśmy nie oznacza że od razu krzyczy. Tym którym to przeszkadza odsyłam do Gai z jesc z 2013 roku, która brzmiała bardzo podobnie. Nie zmienia to faktu że opinie jury pod tym względem były całkiem trafne. Jeżeli plotki się potwierdzą i dojdzie do zmiany języka ostatniego refrenu, to nie widzę przeszkody w tym, żeby ten pierwszy refren trochę zluzować. Nawet jeżeli zostanie w wersji takiej jaką znamy teraz, to i tak uważam że mamy jedną z lepszych propozycji w tym roku. Okolice 5 miejsca wydają mi się w zasięgu, co będzie dla nas i tak olbrzymim sukcesem :]

Wróć do „Eurowizja dziecięca”