Sny Eurowizyjne

Wszelakiego rodzaju dyskusje na temat konkursu kiedyś i dziś.
Awatar użytkownika
Poland
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Re: Sny Eurowizyjne

Postautor: Poland » 2010-05-15, 09:21

Mi się zaś śniła stojąca obok mojego domutrumna z napisem...Marcin Mroziński - nie wiem co to miało znaczyć ale chce żeby się nie spełniło :(
Z Eurowizją od 10 lat w tym 7 lat z ESCFORUM.pl i około rok w INFE Poland

Awatar użytkownika
Hajfi
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontaktowanie:

Postautor: Hajfi » 2010-06-01, 13:17

Mi się niedawno śniło, że Mroziński w półfinale śpiewał "Legendę"... po słoweńsku :D ale coś marnie mu to szło, i wyskoczyłem na scenę, i śpiewałem razem z nim :D choreografia tylko jakaś taka dziwna, bo ciągle w kółko chodziliśmy : p naprawdę, ZIELONEGO POJĘCIA NIE MAM co ten sen miał oznaczać :lol: :lol: :lol: :lol:
2016: :czech: :armenia: :estonia: :malta: :italy:
2015: :czech: :georgia: Obrazek :estonia: :russia:

Obrazek

Awatar użytkownika
Poland
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Postautor: Poland » 2010-06-01, 21:37

Pewnie były na opak występy Polski i Słowenii które były podobne i podobnie skończyły - znając realia to pewnie ci z Słowenii śpiewali...po polsku/angielsku :p
Z Eurowizją od 10 lat w tym 7 lat z ESCFORUM.pl i około rok w INFE Poland

Awatar użytkownika
Weteranka
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: Weteranka » 2010-12-29, 14:36

Właśnie zbudziłam się z sennego koszmaru o KE!!! :-? Śniłam, że był dzień finału i kolejne skróty "piosenek wybranych" były coraz gorsze, wyłączyłam, bo włączyć chciałam wyłącznie na trzy wykonania - jedno to był mój faworyt, blond rock'n'rollowcy rodem z lat 80., niestety nie widziałam ich dłużej, ani na Magdę Femme, przy której miałam zadzwonić do Szymona, żeby szybko włączył tv, bo wiem, że lubi ROTFL - ale "załapałam się" za to na pierwszą wykonawczynię i faworytkę KE - taką nienaturalnie grubą młodą kobietę, dwa razy większą niż Chiara, miała czarną suknie, ale wykrojonym materiałem do topu czyli cały bebzun na wierzchu!!! :w00t: Z twarzy była do kogoś podobna, ale nie wiem - najbardziej zawiodłam się, że wszystkie reklamy o KE w ciągu dnia pokazywały Edytę Górniak i jej nową piosenkę, więc byłam pewna, że TVP zrobi nam niespodziewankę i Edyta się dostanie. Okazało się, że komisja jej nie wybrała, ale pozwoli zaśpiewać w formie gościa. Ogólnie zespoły, które widziałam w skrócie były jednym wielkim szajsem i postanowiłam nie oglądać KE. Poszłam robić garden party... Dopiero późnym wieczorem poszłam napisać do SiM-a czy może podać wyniki, lecz i tak byłam pewna, że wygrała ta gruba dziewczyna z balladą. Kiedy śpiewała to z widowni, a była pokaźna, słychać były ryki i jęki zachwytu. Yhym :niepewny:

Awatar użytkownika
czerwony98
That's my number ONE!
That's my number ONE!

Postautor: czerwony98 » 2011-01-06, 10:10

To co mi się śniło z 4 na 5 stycznia...
Anna Gogola została zdyskwalifikowana za coś tam coś. TVP przyznało tylko jedną dziką kartę dla jakiegoś zespołu, typu Grupy Mozarta. Cała Polska była zachwycona. Piosenka Roanu była reggae. Ten pierwszy zespół był kompletnie nieeurowizyjny, a piosenka zginałaby na końcu półfinału to było połączenie Słowenii 2009 i 2010. Nikt od nas nie był tym zachwycony. Gdy były wyniki ostatnie miejsce miał Roan. 3 - SheMoans. Wszyscy w studio krzyczeli Magda Tul, a ja wyłączyłem telewizor.
Obrazek
TRWA LENA 1974 (kliknij w obrazek!)

Awatar użytkownika
Naar
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontaktowanie:

Postautor: Naar » 2011-04-01, 20:13

O ostatni (z 3-4 noce temu) miałem sen, że Magda Tul zaśpiewała piosenkę Nadiyi "Roc" (Piosenka) z polskim tekstem podczas jakiegoś festiwalu (ale nie pamiętam jakiego) i zdobyła pierwsze miejsce.
Ahh... ale to tylko sen...piękny sen może gdyby Marcin napisał do Magdy by spróbowała wykonać cover tej piosenki to byłbym w 7 niebie :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Crazy_Boy_1993
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: Crazy_Boy_1993 » 2011-04-02, 16:24

Lubię tą piosenkę ;P
ObrazekObrazek

toszka
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: toszka » 2011-04-05, 20:31

Hm, jedyny eurowizyjny sen jaki pamiętam, dotyczył eurowizji w Oslo. Śniło mi się, że na tamtejszej scenie miałam stolik, i wraz z jakąś drugą osobą komentowaliśmy występy.

cóż, fajnie było :]
coś jeszcze kiedyś mi się śniło, ale absolutnie nie pamiętam co to było...

Awatar użytkownika
Naar
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontaktowanie:

Postautor: Naar » 2011-04-06, 08:29

Powiem tak.... najlepsze sny człowiek ma gdy jest chory... tak jak w moim przypadku było tej nocy.
Mój sen był eurowizyjny, ale tak pogmatwany, że nie wiem czy zrozumiecie.

"Razem ze znajomymi wszedłem do jakiegoś dziwnego budynku typu "Hala". W środku było mnóstwo ludzi i rzeczy potrzebnych do rozbudowy, przebudowy itp. Stanęliśmy obok jakiejś, która podała mi dłoń i powiedziała, że możemy zaczynać naszą robotę. Nie wiedziałem o co chodzi, ale OK. Jeden ze znajomych do mnie, że możemy zorganizować szybką edycję KP w tej hali. Wszyscy się zgodzili, ale to nie był zwykła edycja tego konkursu. Przed nami pojawiło się 5 pudeł (z napisami: Rock, Pop, Dance, Trance, Rap) i musieliśmy do każdego kartonu wrzucić link (tak tak wrzucić link) z piosenką z danej kategorii. Gdy już to zrobiliśmy, oparłem się na chwilę o kolumnę i... zasnąłem. Miałem sen w śnie.
W tym śnie byłem na koncercie...10-ciolecia Oikotimes. Ale dziwne było to, że gośćmi nie były żadne eurowizyjne gwiazdy, a gwiazdy "3 ligi" które śpiewały z playbacku i nie potrafiły tańczyć, a gwiazdą wieczoru była Doda o.O
Po tym obudziłem się z tego snu i dalej byłem w tej hali, ale co dziwne była już przebudowana i miała posłużyć jako miejsce kolejnej edycji ESC. Podeszła do mnie znowu ta kobieta co spotkałem ją na początku i pogratulowała mi tak szybkiej i sprawnej roboty nad budową sceny.

To się nazywa "chorobowy sen".
Obrazek

Awatar użytkownika
Crazy_Boy_1993
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: Crazy_Boy_1993 » 2011-04-06, 18:43

Dotychczas nie wierzyłem jak komuś może się śnić ESC, ale... zmieniłem zdanie kilka dni temu xD Śniła mi się Eurowizja 2011. Włączam, wszystko fajnie, konferansjerka gada, gada, tylko tłumacza nie było. Potem pokazali jakieś pocztówki i... koniec ;D I dziwię się: wtf? Wkurzyłem się, bo nie wiedziałem, czy coś przegapiłem, czy to może jednak do dzisiaj? Dziwne xD Ale wierzę, że sny podświadomie chcą nam coś przekazać :)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
LiverFan4
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Postautor: LiverFan4 » 2011-04-06, 22:48

Mi się śniła ESC,że telewizor się wyłączył a leciał 1 półfinał.No i chodziłem po domu troche aż potem poznałem wyniki,Polska wyszła :shock: (zajęła 4 miejsce),reprezentował nas jakiś koleś z gitarą (to na 100 % nie był Tom Dice :lol:)
Obrazek

Awatar użytkownika
Bartek
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontaktowanie:

Postautor: Bartek » 2011-04-10, 21:58

hehe, moze to nie o polske chodziło tylko i finlandie :lol:

Awatar użytkownika
LiverFan4
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Postautor: LiverFan4 » 2011-04-12, 15:14

Nie,to na 100 % Polska :<
Obrazek

Awatar użytkownika
matheo
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: matheo » 2011-04-20, 13:34

mnie się jeszcze nigdy nie siła Eurowizja....

Awatar użytkownika
cinek-POLOGNE
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: cinek-POLOGNE » 2011-06-28, 17:07

Dopiero zobaczyłem ten temat :-). Ja również miałem sen o Eurowizji, a dokładnie o tegorocznej w Niemczech. Śniło mi się to w nocy po rozlosowaniu numerów startowych i wiedziałem, że nasza piosenka będzie pierwsza.

Eurowizja się zaczyna, zapowiadają naszą piosenkę i START! Cała scena na czarno, nic nie widać, robi się trochę jaśniej i pojawiają się tancerki a obok nich jakaś dziura jakby kogoś tam brakowało. Słychać bardzo ciche "Jestem"
i nagle na scenę wbiega zdyszana pani Magda i podąża do wcześniej wspomnianej dziury. Szok! Pierwsza myśl, że się spóźniła na swój własny występ! :shock: Widać, że jest zła i z naburmuszoną miną damulki wykonuje połowę piosenki po czym celowo popycha jedną z tancerek, aż ta się przewróciła. Wszyscy udają, że nic się nie stało i wstęp dobiega końca. W całej hali cicho, zero reakcji po chwili na scenę wybiega jakiś gość (prawdopodobnie prowadzący) i mówi coś w tym stylu: Dziękujemy Magdo! Bardzo oryginalna choreografia.
I nagle cała hala "wybuchnęła" i zaczęła krzyczeć: PO-LAND! PO-LAND!

Tyle jeżeli chodzi o mój sen. :lol:
EUROVISION 2012
:azerbaijan: :france: :ireland: :iceland: :sweden: :slovenia:

Wróć do „Eurowizja”