Sny Eurowizyjne

Wszelakiego rodzaju dyskusje na temat konkursu kiedyś i dziś.
Awatar użytkownika
czerwony98
That's my number ONE!
That's my number ONE!

Re: Sny Eurowizyjne

Postautor: czerwony98 » 2011-06-29, 13:01

Cinek, ależ mi śmiechu narobił ROTFL Cinek! Bardzo oryginalny sen. ROTFL
Obrazek
TRWA LENA 1974 (kliknij w obrazek!)

Klip-Martin
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Klip-Martin » 2011-12-29, 16:51

Pod koniec listopada miałem sen odnośnie KE 2012. Śniło mi się, że TVP ogłosiło 4 wykonawców w KE 2012 i były to 4 duety, świetnych tancerzy, zakwalifikowanych do kolejnej edycji Mam Talent.
Tym razem wybór reprezentanta miał odbyć się już nie w podczas koncertu walentynkowego, ale podczas KONCERTU WIELKANOCNEGO w Wielki Piątek (czyli gdzieś w kwietniu). ;) I co najlepsze TVP wyznaczyło datę preselekcji tak odległą, żeby tancerze mogli do kwietnia ...nauczyć się śpiewać :P

Awatar użytkownika
jasiek8880
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Postautor: jasiek8880 » 2012-05-26, 06:44

A ja mi przed Eurowizją 2011 śniło się, że Polska była w finale, cały czas na 1 miejscu, a za nią cień w cień Bośnia.
Ostatecznie 1pkt wygrała Bośnia :shock: !(sen przed 1 półfinałem). Więc gdy w finale (przez pewien czas widać) widziałem jak Bośnia się podnosi, to myślałem, że to był proroczy sen(była wtedy bodajże 3, a traciła z 5-10 pkt do prowadzącego państwa)! Ale potem się uspokoiło i wygrał Azerbejdżan ;/ .

A o ESC 2012 miałem tyle snów, że hej! O dziwo, śniło mi się, że Czarnogóra otworzyła stawkę(przed rozlosowaniem numerków o.O), a Rambo tańczył jakiś breakdance. Wiem, że stawkę półfinałową zamknęła Szwajcaria i Anna Rosinelli z piosenką z 2011.Jeszcze mi się śniło najpierw, że ESC miażdżąco wygrała... CZARNOGÓRA.(nie znałem piosenki!!! :-D ) A potem, że wygrała Francja. W tym śnie o Francji pamiętam, że prowadzący mówili, że z wyniku braku udziału Polski w ESC, Polska chcąc nie chcąc musi wziąć udział w ESC, ale za karę punkty przydzielą jej od połowy głosowania :shock: . Zaczęła się 2 połowa, przerwali podawanie głosów i wystąpiła Polska czyli jacyś 4 mężczyźni i śpiewali rocka. Wznowili podawanie głosów i okazało się, że Polska zajęła 7 miejsce! Potem TVP żałowała, że się nie zgodziła na udział. To Tyle!!! :-P
Obrazek

Awatar użytkownika
LiverFan4
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Postautor: LiverFan4 » 2012-08-21, 17:49

Ja dzisiaj znowu miałem jeden z wielu snów eurowizyjnych. Śniło mi się że jest 1 semi Eurowizji 2013. Pamiętam że jako 1 wystąpiła Rumunia. Było jeszcze kilka występów (nie pamiętam kto występował), ale pamiętam że 8 była Finlandia i wtedy się obudziłem :-P. Dziwny i mało rozbudowany sen, ale lepsze to niż nic :wink:.
Obrazek

Awatar użytkownika
jasiek8880
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Postautor: jasiek8880 » 2013-04-04, 14:11

Czas na opisanie pierwszego mojego snu Eurowizji 2013! :D

Pamiętam, że nie działała mi transmisja na kompie :P Wziąłem więc radio (jakieś stare :P), wsiadłem do auta i poszedłem słuchać :D Był to półfinał numer 1, było w nim San Marino, które awansowało do finału :serce:

Potem był finał :P Gdy się zaczynało, wyłączyłem telewizor (w którym o dziwo leciała transmisja) i wpadłem na głosowanie. Zwyciężczynią została Bonnie Tyler i obejrzałem jej końcowy występ :serce:

Gdyby tak było to byłbym zadowolony. :P Mam nadzieję, że sen się spełni :D
Obrazek

eurowizjahaha
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: eurowizjahaha » 2013-09-02, 15:00

mnie się kiedyś śniło że Polska wygrała Eurowizję! Wszyscy się cieszą, każdy vivatuje, wołają Polska Polska!

a potem okazało się że tabela wyników (jakimś cudem) była do góry nogami i Eurowizję wygrało... Monako xD

eurowizjahaha
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: eurowizjahaha » 2013-09-15, 12:27

dziś ponownie miałem sen o Eurowizji :D
śniło mi się że reprezentował nas zespół... Ich Troje... i zajęliśmy wysokie 6 miejsce! :D czyliniemal powtórka z 2003 roku xd

najbardziej pamiętam moment w którym niemcy przekazywały swe noty. Byłem pewien że dostaniemy od nich 12 i... nie myliłem się :)

Mam wrażenie że śniła mi się ESC 2003, ale wtedy mieliśmy 7 nie 6 miejsce :(

Awatar użytkownika
LiverFan4
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Postautor: LiverFan4 » 2013-09-15, 20:07

Mi kilka dni (a właściwie to nocy :P) temu śniła się Eurowizja 2014. Trochę dziwnie to wszystko wyglądało, bo odbywała się ona na stadionie piłkarskim i reprezentanci krajów występowali na boisku :D Oglądałem tylko fragmenty występów, i wygrała :netherlands: Holandia. Czyżby to był proroczy sen ? ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
LiverFan4
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Postautor: LiverFan4 » 2013-10-03, 07:07

Hehe, jestem więc w sumie to może ma znaczenie :D ;)
Obrazek

Maximax
Srebrny fan Eurowizji
Srebrny fan Eurowizji

Postautor: Maximax » 2014-11-14, 09:10

Mi dzisiaj śniło się, że Hiszpania :spain: wygrała Eurowizję 2015 z 305 punktami, ostatnia głosowała Gruzja, ale niestety tylko tyle zapamiętałem. :( Może to był proroczy sen. :P
Mój kanał jak ktoś jest zainteresowany -> https://www.youtube.com/channel/UCi--Zg ... i8A/videos

Awatar użytkownika
ozonelayer97
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: ozonelayer97 » 2015-03-22, 09:48

Dzisiaj śniła mi się Monika Kuszyńska występująca w półfinale. Dostaliśmy pierwsze miejsce startowe, co mi przypomniało o fatalnym rezultacie Magdy Tul. Niestety występ Moniki był chaotyczny - koszmarna gra kamer i bałagan na scenie. Monika siedziała na wózku ubrana w normalne ubrania (jakąś kurtkę skórzaną, miała krótsze, rozpuszczone włosy), a wokół niej tańczyli tancerze :-P zaraz po jej występie była długa przerwa reklamowa, a po niej występowała chyba Dania.
Tyle pamiętam :-D
Obrazek

TOP 2016: :armenia: :spain: :latvia: :ukraine: :azerbaijan:
TOP 2015: :sweden: :estonia: :slovenia: :spain: :albania:

Awatar użytkownika
volerei
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: volerei » 2015-03-30, 17:16

Ostatnio również śnił mi się występ finałowy Moniki. Oprawa była bardzo klasyczna, było dosyć ciemno, pianino, wózek, delikatne białe wzory na ekranach LED, reflektor punktowy skierowany na Monikę. Nagle, w kulminacyjnym momencie utworu ("in the name of love, in the name of love, in the name of love") nasza reprezentantka... wstaje z wózka. Sensacja była na całą Europę :P

Nie znam szczegółów paraliżu naszej reprezentantki, ale może sen okaże się proroczy i za kilka(naście?) lat nowe technologie w rehabilitacji pomogą jej wrócić do sprawności. W każdym razie życzę jej wszystkiego dobrego. Nie muszę dodawać, że liczę - tak jak we śnie - na awans do finału.
Nie znam się, to się wypowiem.

Awatar użytkownika
matiuuuk
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: matiuuuk » 2015-04-03, 11:45

Ostatnio miałem chyba proroczy sen, pamiętam z niego tylko tyle iż była prezentacja finalistów ale tak coś między eurowizja 2013 a 2014, 2013 bo staneli razem na scenie a 2014 bo ich przedstawiali. Z tego snu pamiętam iż na samym końcu wjechała Monika z mężem ludzie zaczęli bić jej brawo, głośniej niż przy innych reprezentantach.
Obrazek

Awatar użytkownika
jasiek8880
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Postautor: jasiek8880 » 2015-04-09, 17:05

Chyba mój najbardziej pokręcony sen eurowizyjny. ;___;

Śnił mi się występ :poland: Moniki - tyle że to była próba.

Jako, że ta próba była pokazywana w sposób jaki to będzie widać z kamer na żywo - filmiki zawierały także końcówkę pocztówek (na "podłodze" wyświetlała się flaga danego państwa, która przeistaczała się z jakiegoś krajobrazu zbliżonego do flagi, później w jakiś cudowny sposób flaga wychodziła z podłogi i unosiła się ponad scenę, jeśli było już miejsce na scenie - zaczynał się występ... :D

...był masakryczny (wieeeeeeelki lament na forum) - była Monika i 5 tancerzy, na początek wszyscy byli ubrani w takie czapki, :D co było zastanawiające, później Monika w pozycji leżącej była przenoszona z rąk jednego tancerza do drugiego przez 3/4 występu, nie było żadnego chórku a kondycja głosowa p. Moniki po takich wywijasach była tragiczna i pozostałą część wysapała z ogromnym trudem co brzmiało fatalnie. ;p Wizualizacje także złe - nieruchome czarne cienie na białym tle (nie wiem co to miało znaczyć).

Polska została wygwizdana. ;p Zapamiętałem jeszcze, że wszystkim bardzo spodobał się występ :russia: i stała się ona głównym faworytem do zwycięstwa.

Z reguły nie zapamiętuję aż tak snów, jednak ten wbił mi się nieźle w pamięć, więc postanowiłem się nim podzielić w owym temacie. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
matiuuuk
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: matiuuuk » 2015-04-18, 13:25

Te czapki wygrały wszystko
Obrazek

Wróć do „Eurowizja”