Sny Eurowizyjne

Wszelakiego rodzaju dyskusje na temat konkursu kiedyś i dziś.
Awatar użytkownika
IgorBielak
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Re: Sny Eurowizyjne

Postautor: IgorBielak » 2016-06-12, 11:52

Śniło mi się wczoraj, że razem z przyjaciółmi wybraliśmy się na rolki. W pewnym momencie już nie mieliśmy rolek tylko spacerowaliśmy po rynku miasta razem z Gretą, która przyleciała sobie z Islandii xD Nagle usłyszeliśmy syrenę policyjną i wtedy Greta uciekła. Za jakiś czas zobaczyliśmy jak policja pakuje ją do radiowozu. Okazało się, że okradła jakiś bazar hahahaha xD

wojciech
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: wojciech » 2016-08-06, 20:49

Nie wiem, czy można zaliczyć to do kategorii snu eurowizyjnego - obawiam się, że nie - ale mimo wszystko się nim z Wami podzielę.

Otóż dzisiaj śniło mi się, że użytkownik czerwony98 miał czerwony nick i był adminem.

Awatar użytkownika
IgorBielak
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: IgorBielak » 2016-12-07, 10:16

Śniło mi się to jakiś czas temu, może tydzień.

Był Melodifestivalen 2017. Charlotte i Ace były w jednym półfinale. Reszty nawet nie kojarze kto tam był. Pamiętam, że spodobała mi się piosenka Charlotte wydawała się taka ciepła, rodzinna, a ona grała na gitarze. Potem śpiewała Ace jak się okazało Jestem Magdaleny Tul tylko, że po angielsku. Byłem strasznie zły, że to aż tak widoczny plagiat xD Chwilę później dano czas dla internautów na zadawanie pytań czy coś takiego i ktoś zapytał Ace o podobieństwo jej piosenki do piosenki Magdy, a ona powoedziała, że faktycznie lekko się inspirowała. Potem przyszedł czas na wyniki. Półfinał wygrała Charlotte a Ace ku mojemu niezadowoleniu była druga i weszła do finału.

Tyle xD Ostatnio nawet często mi się śnią takie sny :P

Awatar użytkownika
Tuchen
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: Tuchen » 2017-01-03, 13:27

Już kilka razy śniło mi się, że Polska wygrała Eurowizję :serce:
Śniły mi się również te zwycięskie piosenki. Bardzo mi się podobały - niestety chwilę po przebudzeniu ulatniały się z mojej pamięci. ;_;
2017: :poland: :iceland: :macedonia: :bulgaria: :latvia:
2016: :latvia: :hungary: :armenia: :bulgaria: :czech:

Awatar użytkownika
igi1202
Srebrny fan Eurowizji
Srebrny fan Eurowizji

Postautor: igi1202 » 2017-01-06, 09:43

A mi się ostatnio śniło, że oglądałem Eurowizję 2017 i wygrała ją :latvia: Łotwa z jakąś piosenką, która mi się kompletnie nie podobała, a Polska była na 2. miejscu. :P

Awatar użytkownika
Fenistil
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: Fenistil » 2017-01-21, 12:45

Śniło mi się ostatnio, że poszedłem do kościoła, a tam zamiast pieśni kościelnych ludzie śpiewali piosenki z Eurowizji, a ja razem z nimi. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Daniell
Mr. Lordi
Mr. Lordi

Postautor: Daniell » 2017-02-06, 11:52

Śniło mi się, że była Eurowizja. Dwie ostatnie piosenki Polska i Finlandia. Polske reprezentowala (chyba, nie pamiętam do końca :d) Margaret, a Finlandię... Cleo xDD
Obrazek

Awatar użytkownika
igi1202
Srebrny fan Eurowizji
Srebrny fan Eurowizji

Postautor: igi1202 » 2017-04-10, 08:50

Dziś śniło mi się głosowanie jurorskie podczas Eurowizji 2017. Jako pierwsza głosowała Australia i przyznała nam aż 10 pkt, a w kolejnych głosowaniach też Polska dużo ich dostawała i chyba po 10 głosowaniach mieliśmy 60 pkt. xD

Awatar użytkownika
matheo
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: matheo » 2017-04-11, 10:37

igi1202 pisze:Dziś śniło mi się głosowanie jurorskie podczas Eurowizji 2017. Jako pierwsza głosowała Australia i przyznała nam aż 10 pkt, a w kolejnych głosowaniach też Polska dużo ich dostawała i chyba po 10 głosowaniach mieliśmy 60 pkt. xD

oby to był proroczy sen :)

Awatar użytkownika
qweir205
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: qweir205 » 2017-04-19, 11:13

Mój sen by strasznie pogmatwany. Na pewno był finał bo były Włochy i chyba liderowały na 5 głosów przed końcem. Komentator powiedział, że to kolejne zwycięstwo było kompletnie niespodziewane (chodzi chyba o reprezentanta Szwecji). Już w końcu nie wiem kto wygrał. Polskę widziałem na dnie lewej strony tabeli z 30 pkt (coś mało jak na lewą stronę xd) i Kasia nie była zbyt szczęśliwa. Aha widziałem pozycje wyżej nad Polską Levinę z Perfect Life i aż się zdziwiłem.
Obrazek

Nela_30
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Nela_30 » 2017-04-28, 15:09

Miałam już drugi raz sen, że Węgry wygrały.

Awatar użytkownika
IgorBielak
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: IgorBielak » 2017-05-07, 12:30

Dziś śnił mi się nasz półfinał. Nie wiele pamiętam oprócz tego, że nie przeszliśmy i byliśmy 13 około. Nie wiem czemu od razu podali miejsca. Mam nadzieje, że to nie proroczy sen. U mnie w rodzinie mówi się, że jak coś się śni to często dzieje się na odwrót. Oby tak było ;)

Awatar użytkownika
CzerwonePaznokcie
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: CzerwonePaznokcie » 2017-05-27, 22:49

Mojej koleżance śnił się kiedyś Måns. Powiedziałam że jeszcze nie jestem taka porąbana bo mi się nie śnił. :lol:
Obrazek
Kristian, come back, please!! Eurovision needs you!

Awatar użytkownika
IgorBielak
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: IgorBielak » 2017-07-04, 11:36

Moje sny chyba przeszły same siebie :lol: :lol:
Dzisiaj śniło mi się, że byłem z rodziną w jakimś supermarkecie. Dziwnym trafem byli tam Robin i Salvador xD Jako, że przez przemowę Salvadora i zdanie o "fast food music" zaczęli się kłócić aż Sobral wyjął nóż i potraktował nim Szweda :lol:
Potem jeszcze chciał przepraszać i prosił o wybaczenie, jednak krwawiący Robin raczej nie chciał mu wybaczyć :-P Nie wiem co było dalej, chyba już się obudziłem.

Kuloon
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: Kuloon » 2017-07-23, 18:14

Mi się śniły SFy Eurowizji, w I pamiętam że występowały :denmark: (reprezentował ją jakiś gruby cygan, który... rapował) :hungary: (reprezentowała ją Totova [oby to był proroczy sen] z Hosszu Idok chyba) i :switzerland:(reprezentowała ją... Kasia Moś
! ) , która się zakwalifikowała, a razem z nią :armenia:.

W II SF pamiętam więcej, były tam :russia: :poland: :estonia: :macedonia: :sweden: :greece: :sanmarino: i znowu :armenia:. Z utworów pamiętam tylko Polski (na 100% był to duet Ani Dąbrowskiej z jakimś wysokim blondynem z fatalnym głosem, utwór sam w sobie mi się podobał), Rosji (jakaś modelka z piosenką po... polsku o urodzinach), San Marino (nie pamiętam, kto to był, ale piosenką były szumy i krzyki, a publiczność krzyczała Pomocy! a po występie wokalista/ka strzeliła sobie pistoletem w łeb i po tym dostała wielkie brawa) oraz drugą piosenkę Armenii (tu był największy mindfck, bo utworem było My Słowianie śpiewane po chyba francusku przez... Barbarę Santane :D). Do finału z tych na pewno nie dostała się Szwecja, i nie jestem pewien czy dostała się Macedonia, a o reszcie nie pamiętam.

Z finału pamiętam tylko San Marino, którego reprezentant/ka odżyła magicznie i po "zaśpiewaniu" piosenki krzyknęła "Do zobaczenia w ćwierćfinale jutro! (?)" A potem prowadzący powiedzieli po angielsku, że dziękują za obejrzenie Eurowizji i gratulują wygranej... Barbarze Santanie i Armenii, która też zapowiedziała swój udział w jutrzejszym ćwierćfinale.

Gratuluję ludziom którzy dotrwali do końca.
Dwie rzeczy trwają w nieskończoność - Bóg i Szwecja w Top 5 na ESC.
:denmark: MAJ TU TAŁZYNT END SEWENTIN ŁINER :denmark:
:bulgaria: MAJ TU TAŁZYNT END SIKSTIN ŁINER :bulgaria:
:albania: MAJ TU TAŁZYNT END FIFTIN ŁINER :albania:

Wróć do „Eurowizja”