Sny Eurowizyjne

Wszelakiego rodzaju dyskusje na temat konkursu kiedyś i dziś.
Awatar użytkownika
Fenistil
Wild Dancer
Wild Dancer

Re: Sny Eurowizyjne

Postautor: Fenistil » 2017-11-28, 07:38

Śniła mi się kilka dni temu Eurowizja z udziałem Kasi Moś, która z jakiegoś powodu odbywała się w jakiejś szkolnej sali gimnastycznej. :D Ja byłem na widowni w pierwszym rzędzie, siedziałem na podłodze. ;)

Awatar użytkownika
mercator
Mr. Lordi
Mr. Lordi

Postautor: mercator » 2017-11-28, 11:38

Mi się tylko raz śniła eurowizja był to dobry sen. Z tego co pamiętam to w barwach polski startowała jakaś blondynka. Akurat były podawane wyniki i Polska prowadziła, ale obudziłem się przed końcem. Tak więc nie wiem czy Polska wygrała ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Insiles
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: Insiles » 2017-11-30, 20:12

Śniło mi się kiedyś, że wystąpiłem na Eurowizji i zająłem 3 miejsce za Liną Kuduzović i Sofią Rol, która wygrała :P
Tak było
Obrazek

Awatar użytkownika
mercator
Mr. Lordi
Mr. Lordi

Postautor: mercator » 2017-12-19, 06:45

A mi dzisiaj w nocy śniło się że Polskę w tym roku reprezentował Michał Szpak z piosenką Don't Poisson...
Obrazek

Nessy
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: Nessy » 2017-12-24, 17:24

Zaczęło się od tego roku. Po obejrzeniu występów z drugiego półfinału nie chciało mi się czekać na wyniki i w nocy śniło mi się, że przeszły same beznadziejne piosenki. Nie mam pojęcia, które, ale byłam wtedy mega wkurzona. Na szczęście następnego dnia rano dowiedziałam się, że zakwalifikowały się w zasadzie wszystkie, na których mi zależało.
Mój drugi sen był znacznie dziwniejszy. Dotyczył prawdopodobnie Eurowizji 2018. W telewizji pokazywano zapowiedzi i reklamy. Pamiętam, że obstawiano zwycięstwo Polski lub Finlandii. Oba kraje reprezentowały kobiety. Nie wiem, kogo wysłali od nas, ale Finka na pewno była ruda, trochę przy kości i śpiewała szybką piosenkę. Akcja teledysku rozgrywała się na łące, gdzie występowali tancerze w kolorowych strojach. Potem był już konkurs, pamiętam z niego tylko to, że w trakcie występów albo ich skrótów na dole wyświetlały się nazwy dwóch losowo wybranych państw. Przy tych, które miały do tej pory więcej głosów (punktów? szans?), pojawiał się zielony ptaszek, a przy drugich w parze czerwony krzyżyk. Nie kojarzę, z kim nas wyświetlili, ale dostaliśmy krzyżyk. ;/
Trzeci sen miałam w noc poprzedzającą JESC 2017. Wygrała Australia, która co ciekawe była reprezentowana nie przez swoją prawdziwą uczestniczkę, lecz przez zespół złożony z przynajmniej dwóch chłopaków i dziewczynki o blond włosach. Laska miała jakieś problemy z kręgosłupem i potem w wywiadzie mówiła, że nie może za daleko chodzić. Byłam trochę zła, że Australijczycy wygrali z litości. Choć nie jestem pewna na 100 %, czy to faktycznie była Australia, bo pokazali flagę i miała ona duża czarnych elementów zamiast niebieskich.
A ostatnio śniły mi się wyniki preselekcji albańskich. Weszłam na internet i przeczytałam, że wygrał Eugent Bushpepa z utworem ''Mall''. Ucieszyłam się, ale później obudziłam się gdzieś w środku nocy i nagle dotarło do mnie, że to wcale nie takie pewne i że może wygrał ''Piedestal''. :shock: Jakaż była moja ulga, gdy rano otworzyłam dział ''Europa wybrała!'', a tam... Eugent Bushpepa! :-D

Wróć do „Eurowizja”