Motoryzacja rozrywka

Sny Eurowizyjne

Wszelakiego rodzaju dyskusje na temat konkursu kiedyś i dziś.
Awatar użytkownika
Fenistil
Srebrny fan Eurowizji
Srebrny fan Eurowizji

Re: Sny Eurowizyjne

Postautor: Fenistil » 2017-11-28, 07:38

Śniła mi się kilka dni temu Eurowizja z udziałem Kasi Moś, która z jakiegoś powodu odbywała się w jakiejś szkolnej sali gimnastycznej. :D Ja byłem na widowni w pierwszym rzędzie, siedziałem na podłodze. ;)

Awatar użytkownika
mercator
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: mercator » 2017-11-28, 11:38

Mi się tylko raz śniła eurowizja był to dobry sen. Z tego co pamiętam to w barwach polski startowała jakaś blondynka. Akurat były podawane wyniki i Polska prowadziła, ale obudziłem się przed końcem. Tak więc nie wiem czy Polska wygrała ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Insiles
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: Insiles » 2017-11-30, 20:12

Śniło mi się kiedyś, że wystąpiłem na Eurowizji i zająłem 3 miejsce za Liną Kuduzović i Sofią Rol, która wygrała :P
Tak było
Obrazek

Awatar użytkownika
mercator
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: mercator » 2017-12-19, 06:45

A mi dzisiaj w nocy śniło się że Polskę w tym roku reprezentował Michał Szpak z piosenką Don't Poisson...
Obrazek

Nessy
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Nessy » 2017-12-24, 17:24

Zaczęło się od tego roku. Po obejrzeniu występów z drugiego półfinału nie chciało mi się czekać na wyniki i w nocy śniło mi się, że przeszły same beznadziejne piosenki. Nie mam pojęcia, które, ale byłam wtedy mega wkurzona. Na szczęście następnego dnia rano dowiedziałam się, że zakwalifikowały się w zasadzie wszystkie, na których mi zależało.
Mój drugi sen był znacznie dziwniejszy. Dotyczył prawdopodobnie Eurowizji 2018. W telewizji pokazywano zapowiedzi i reklamy. Pamiętam, że obstawiano zwycięstwo Polski lub Finlandii. Oba kraje reprezentowały kobiety. Nie wiem, kogo wysłali od nas, ale Finka na pewno była ruda, trochę przy kości i śpiewała szybką piosenkę. Akcja teledysku rozgrywała się na łące, gdzie występowali tancerze w kolorowych strojach. Potem był już konkurs, pamiętam z niego tylko to, że w trakcie występów albo ich skrótów na dole wyświetlały się nazwy dwóch losowo wybranych państw. Przy tych, które miały do tej pory więcej głosów (punktów? szans?), pojawiał się zielony ptaszek, a przy drugich w parze czerwony krzyżyk. Nie kojarzę, z kim nas wyświetlili, ale dostaliśmy krzyżyk. ;/
Trzeci sen miałam w noc poprzedzającą JESC 2017. Wygrała Australia, która co ciekawe była reprezentowana nie przez swoją prawdziwą uczestniczkę, lecz przez zespół złożony z przynajmniej dwóch chłopaków i dziewczynki o blond włosach. Laska miała jakieś problemy z kręgosłupem i potem w wywiadzie mówiła, że nie może za daleko chodzić. Byłam trochę zła, że Australijczycy wygrali z litości. Choć nie jestem pewna na 100 %, czy to faktycznie była Australia, bo pokazali flagę i miała ona duża czarnych elementów zamiast niebieskich.
A ostatnio śniły mi się wyniki preselekcji albańskich. Weszłam na internet i przeczytałam, że wygrał Eugent Bushpepa z utworem ''Mall''. Ucieszyłam się, ale później obudziłam się gdzieś w środku nocy i nagle dotarło do mnie, że to wcale nie takie pewne i że może wygrał ''Piedestal''. :shock: Jakaż była moja ulga, gdy rano otworzyłam dział ''Europa wybrała!'', a tam... Eugent Bushpepa! :-D

Awatar użytkownika
Daniell
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: Daniell » 2018-01-29, 08:51

Śnił mi się dziś finał Eurowizji, który oglądałem nie wiem z jakich przyczyn z przerwami. Do samego końca nie było wiadomo kto będzie nas reprezentował i czekało się ze zniecierpliwieniem (mimo, że niby byl wcześniej półfinał to nie wiem czemu tak się przyśniło xD). Nadchodzi Polska, (akurat w tym momencie oglądałem) która jest tam gdzieś mniej więcej w połowie stawki a tam Szpak i Gałuszewska. Dla jednych był to chaos w pracy kamer i ogólnym odbiorze, dla innych coś świetnego. Wyników też nie widziałem, a na drugi dzień okazało się, że zajęli ostatnie miejsce i był wielki płacz (mimo, że to już był ten finał). :lol: W półfinale okazało się, że zajęli 10 pozycję. Wygrała bodajże Grecja.

Awatar użytkownika
marjuz
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: marjuz » 2018-02-21, 20:42

Bardzo często śni mi się, że po mojej okolicy grasuje jakieś dziwne stworzenie. Jakiś groźny pies, wielka salamandra, psychopata. Brzmi to strasznie, ale to naprawdę nic, w porównaniu do tego co śniło mi się zeszłej nocy. To był naprawdę koszmar.

Tym razem po okolicy krążyła Elina Netsajeva, autorka piosenki La Forza Syff startującej w tegorocznym Eesti Laul. Przylazła nam na ognisko rodzinne i wszyscy zaczęli mieć spazmy i ogólnie zachowywali się jakby przyjechał do nich papież. Autografy, podawanie kiełbasek, dopytywania. Od razu byłem do niej wrogo nastawiony. Szybko epidemia "La Forzy" rozeszła się po wszystkich. W pewnym momencie przybył do mnie pewien starszy pan, który powiedział, że już żegna się z tym światem i jako ostatnie życzenie nakazał mi zabicie Eliny. Okazało się też, że piosenkarka jest wiedźmą, która rzuca czar na niewinnych przez swój jazgot. Starsze osoby nie wytrzymują i umierają od nadmiaru decybeli. Serce mi biło jak szalone, strach był niesamowity. Przez jej głos w powietrze wyleciała, a następnie wybuchła moja stara szkoła (było jeszcze kilka absurdalnych wątków, ale to pomińmy). Mojemu koledze rozsadziło czaszkę. Postanowiłem że uchronię się przed jej czarem wspinając się na najwyższą górę w okolicy. Podczas wędrówki spotkałem Stiga Rastę, który ukrywał się w jaskini jako pustelnik. Rozmawiałem z nim, mówił że stracił już nadzieję na pokonanie Eliny. Plan był taki, że jak dotrę na szczyt to zaskoczę wiedźmę przez skok paralotnią, tak że utnę jej głowę szablą szybując tuż nad ziemią jeszcze w powietrzu. Niestety do konfrontacji nie doszło, bowiem sen przerwał dźwięk budzika. Ale powiedzmy, że dalszą część tej historii poznamy 3 marca.

Awatar użytkownika
IgorBielak
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: IgorBielak » 2018-03-01, 11:36

Śniły mi się dziś preselekcje xD Było głosowanie, takie jak w Melodifestivalen. Gromee był w połowie tabeli u jury i pzyszedł czas na televoting, ale tam również zajął tylko 4 miejsce a w top 3 u widzów bylibyli jacyś dziadkowie xD Byłem bardzo niepocieszony tym faktem haha także fajnie że się szybko po tym obudziłem.

Awatar użytkownika
Triss
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: Triss » 2018-03-06, 10:31

Wczoraj śniło mi się, że jakiś koleś chciał mnie okraść, a wtedy pojawił się rycerz na białym koniu, Sergey Lazarev. Sprzedał gościowi taką lutę, że bandzior wtopił się w chodnik. Po całym zajściu chciał zaprosić mnie na drinka, a ja mu powiedziałam, że nie mogę, bo muszę rano wstać, by skserować kartkówki z ułamków dziesiętnych :D
Obrazek
TOP10 2018 - :france: :lithuania: :greece: :bulgaria: :poland: :czech: :ukraine: :hungary: :italy: :portugal:
2017 - :bulgaria: | 2016 - :bulgaria: | 2015 - :estonia: | 2014 - :netherlands:

Awatar użytkownika
Triss
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: Triss » 2018-03-14, 20:07

Miałam sen, w którym Eurowizję wygrała Estonia z minimalną przewagą punktową nad Izraelem, który miał 380 punktów w televotingu :D
Obrazek
TOP10 2018 - :france: :lithuania: :greece: :bulgaria: :poland: :czech: :ukraine: :hungary: :italy: :portugal:
2017 - :bulgaria: | 2016 - :bulgaria: | 2015 - :estonia: | 2014 - :netherlands:

Awatar użytkownika
Tuchen
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: Tuchen » 2018-04-02, 15:02

Tej nocy śniło mi się, że Polska awansowała do finału, i że zostaliśmy wyczytani jako pierwsi. Oby to był sen proroczy :-D
:serce: #TEAMGROMEE ! :serce:

Awatar użytkownika
dastame
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: dastame » 2018-04-05, 16:12

śniły mi się kraje wchodzące do finału z semi2. Pamiętam tylko że udało się San Marino :/
2018: :israel: :estonia: :france:
2017: :finland: :belgium: :romania:
2016: :hungary: :spain: :iceland:
2015: :albania: :ireland: :slovenia:
2014: :unitedkingdom: :israel: :germany:

Wróć do „Eurowizja”