System reklamy Test

Wróżby Eurowizyjne.

Wszelakiego rodzaju dyskusje na temat konkursu kiedyś i dziś.
Nela_30
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Re: Wróżby Eurowizyjne.

Postautor: Nela_30 » 2017-12-31, 12:12

w związku z tym, że już zaczęły się spekulacje na temat tego kto pojedzie od nas na Eurowizję to powróżyłam trochę na naszego przyszłego reprezentanta :)

Jaki będzie reprezentant Polski na Eurowizji 2018?

No to tak…..pierwsza karta pokazuje, że ta osoba to będzie ktoś pracowity, ostrożny, zaangażowany. Kolejna karta mówi, że to będzie ktoś jeszcze bardzo młody, ktoś kto się jeszcze uczy i ma niewielkie doświadczenie, ale dobrze sobie radzi i jest ambitny. Ostatnia karta trochę mi namieszała, bo pokazuje coś zupełnie innego na temat tej osoby. Jakieś gwałtowne zmiany i wydarzenia nastąpią w życiu tej osoby, bądź ta osoba pokaże jakiś „pazur”, coś niespodziewanego. Poprzednie karty mówią raczej, że osoba jest spokojna i ostrożna, a ostatnia, że to ktoś gadatliwy i energiczny. Jeszcze wylosowałam tutaj kartę KSIĘŻYC, także podejrzewam (ale mogę się mylić), że to będzie kobieta. Księżyc mówi o tym, że może też coś Polakom nie pasować w tej osobie bądź piosence, którą nam przygotuje. Nie będziemy do końca pewni czy sobie poradzi. Coś nas będzie niepokoić i martwić.

Awatar użytkownika
Batiooo
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: Batiooo » 2018-01-01, 17:37

Brzmi to trochę jak Isabell Otrębus XD

Nela_30
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Nela_30 » 2018-02-05, 20:29

Kto będzie zwycięzcą Eurowizji 2018?

Tutaj karty mam gorsze niż rok temu. Rok temu karty pokazały mi jakąś aferę i problemy zwycięzcy, a to co mi teraz pokazały to wygląda jakby jeszcze większe problemy były ze zwycięzcą i jeszcze większa afera. Pierwsza karta mówi o smutku i rozpaczy. Nie bardzo wiem jak to mam interpretować jako osobę. Może będą problemy z samym konkursem, albo punkty źle policzą…. :P jak sobie pomyślę osobę, którą ma reprezentować to wygląda to jakby znowu ktoś wygrał biedny, chory i pokrzywdzony. Jest tu też karta mówiąca o ciężkich przejściach, nagłych wydarzeniach, które z wielkim hukiem zmienią całkowicie sytuację o 180 stopni (może o tym też piosenka będzie...). Podejrzewam, że zwycięzca będzie mieć złożoną osobowość, którą nie będziemy umieli opisać na pierwszy rzut oka. To będzie ktoś nietuzinkowy i wywołujący u ludzi niepewność. Jest też karta, która mówi, że mogą to być dwie osoby, a nie tylko jedna (mogę się mylić). Stawiam na kolejną aferę i złość fanów eurowizyjnych jak rok temu i dwa lata temu.
Ostatnio zmieniony 2018-02-11, 04:37 przez Nela_30, łącznie zmieniany 1 raz.

Raven
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: Raven » 2018-02-08, 15:57

Nela_30 pisze:Kto będzie zwycięzcą Eurowizji 2018?

Tutaj karty mam gorsze niż rok temu. Rok temu karty pokazały mi jakąś aferę i problemy zwycięzcy, a to co mi teraz pokazały to wygląda jakby jeszcze większe problemy były ze zwycięzcą i jeszcze większa afera. Pierwsza karta mówi o smutku i rozpaczy. Nie bardzo wiem jak to mam interpretować jako osobę. Może będą problemy z samym konkursem, albo punkty źle policzą…. :P jak sobie pomyślę osobę, którą ma reprezentować to wygląda to jakby znowu ktoś wygrał biedny, chory i pokrzywdzony. Jest tu też karta mówiąca o ciężkich przejściach, nagłych wydarzeniach, które z wielkim hukiem zmienią całkowicie sytuację o 180 stopni (może o tym też piosenka będzie...). Podejrzewam, że zwycięzca będzie mieć złożoną osobowość, którą nie będziemy umieli opisać na pierwszy rzut oka. To będzie ktoś nietuzinkowy i wywołujący u ludzi niepewność. Stawiam na kolejną aferę i złość fanów eurowizyjnych jak rok temu i dwa lata temu.

Coś mi śmierdzi Julią Samoylovą z Rosji. Czekam, aż na scenie w Lizbonie zacznie wystrzeliwać z wózka fajerwerki.
2016: Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
mercator
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: mercator » 2018-02-09, 09:21

Nela przydałaby się kolejna wróżba odnośnie polskich preselekcji, bo już znamy skład KE ;-) .

Nela_30
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Nela_30 » 2018-02-11, 04:40

Powróżę na pewno na KE.
A co mojej poprzedniej wróżby mam podejrzenia kto może być zwycięzcą Eurowizji. Pasuje mi to do teraz do Włochów po przesłuchaniu ich piosenki. Pojawiła mi się tam przecież karta na której były dwie osoby i tak sobie pomyślałam, że to może jednak to. Hehe :P No i to piosenka o terroryzmie. Pasuje mi do tego opisu.

Edit.
Ktoś mnie uświadomił, że karty mogą jeszcze pasować do Francuzów. Jest małżeństwo, piosenka o imigrantach....też pasuje :P ale jakoś mam wrażenie, że do Europejczyków może bardziej przemówić piosenka o terroryzowanych Europejczykach niż o imigrantach.

Nela_30
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Nela_30 » 2018-02-25, 21:50

Postawiłam karty na Krajowe Eliminacje. Wyjęłam po jednej karcie dla każdego uczestnika. Najlepszą kartę ze wszystkich ma ...... Marta Gałuszewska. Karta taka sama jaką miał u mnie w Krajowych Eliminacjach Michał Szpak dwa lata temu. Mówi i spełnieniu marzeń, dalekich podróżach itd. Również bardzo dobre karty mają Isabel i Ifi Ude. Być może znowu nie będzie zgodności w głosowaniu jurorów i widzów. Isabel też może jakiś duży sukces osiągnąć. A co do Gromee? Ma ciężką kartę - dosłownie. Jego karta mówi o dużym stresie, napięciu i przemęczeniu. Może nie pójdzie za dobrze na żywo? Wygląda na to, że nie da sobie rady z występem jakby chciał i nie uda się :( Oby to się nie spełniło, bo wolę, żeby to Gromee wygrał niż Marta......

Awatar użytkownika
Daniell
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: Daniell » 2018-02-25, 21:54

A Urlik nie zagraża ? :D
Obrazek

Nela_30
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Nela_30 » 2018-02-25, 22:39

Urlik ma kartę mówiącą o mieszanych uczuciach, złośliwościach. Także raczej nic dużego nie osiągnie.

Awatar użytkownika
mercator
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: mercator » 2018-02-26, 09:14

Nela_30 pisze:Postawiłam karty na Krajowe Eliminacje. Wyjęłam po jednej karcie dla każdego uczestnika. Najlepszą kartę ze wszystkich ma ...... Marta Gałuszewska. Karta taka sama jaką miał u mnie w Krajowych Eliminacjach Michał Szpak dwa lata temu. Mówi i spełnieniu marzeń, dalekich podróżach itd. Również bardzo dobre karty mają Isabel i Ifi Ude. Być może znowu nie będzie zgodności w głosowaniu jurorów i widzów. Isabel też może jakiś duży sukces osiągnąć. A co do Gromee? Ma ciężką kartę - dosłownie. Jego karta mówi o dużym stresie, napięciu i przemęczeniu. Może nie pójdzie za dobrze na żywo? Wygląda na to, że nie da sobie rady z występem jakby chciał i nie uda się :( Oby to się nie spełniło, bo wolę, żeby to Gromee wygrał niż Marta......

W sumie ta wróżba pokrywa się z pierwszą ;/ . Ale ja nie wierzę w we wróżby i horoskopy :] ... Traktuję to raczej jak zabawę :] ...

Nela_30
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Nela_30 » 2018-02-26, 21:37

W sumie ta wróżba pokrywa się z pierwszą ;/ . Ale ja nie wierzę w we wróżby i horoskopy :] ... Traktuję to raczej jak zabawę :] ...

Mercator też nie wierzę w horoskopy. Mi się nie sprawdzają ;-)

Awatar użytkownika
WonderIf
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: WonderIf » 2018-02-26, 21:56

Nela_30 pisze:Urlik ma kartę mówiącą o mieszanych uczuciach, złośliwościach. Także raczej nic dużego nie osiągnie.

Może to oznacza, że w chórkach pojawią się siostry Persson :-D
Obrazek

Nela_30
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Nela_30 » 2018-05-09, 10:47

Czy Rosja wejdzie do finału w czwartek?

Tak. Mają bardzo dobre karty. Powinno im się udać bez problemu.

Awatar użytkownika
mercator
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: mercator » 2018-05-09, 11:17

Nela_30 pisze:Czy Rosja wejdzie do finału w czwartek?

Tak. Mają bardzo dobre karty. Powinno im się udać bez problemu.

A jak jutro pójdzie Polsce ;-) :?: :?: :?:

Nela_30
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Nela_30 » 2018-05-09, 19:17

Nie chcę znowu wróżyć na Polskę. Za bardzo się denerwuję i i wychodzi, że nie uda się. Same złe karty. Niedawno wróżyłam i karty byłe złe. Nie umiem się skupić jak na czymś mi zależy. Także nie sugerowałabym się kartami jesli chodzi o nasz kraj.

Wróć do „Eurowizja”