System reklamy Test

Wróżby Eurowizyjne.

Wszelakiego rodzaju dyskusje na temat konkursu kiedyś i dziś.
Nela_30
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Re: Wróżby Eurowizyjne.

Postautor: Nela_30 » 2018-05-13, 07:38

No to teraz jak ta moja wróżba ma się do wyników Eurowizyjnych?

Tutaj karty mam gorsze niż rok temu. Rok temu karty pokazały mi jakąś aferę i problemy zwycięzcy, a to co mi teraz pokazały to wygląda jakby jeszcze większe problemy były ze zwycięzcą i jeszcze większa afera. Pierwsza karta mówi o smutku i rozpaczy. Nie bardzo wiem jak to mam interpretować jako osobę. Może będą problemy z samym konkursem, albo punkty źle policzą…. :P jak sobie pomyślę osobę, którą ma reprezentować to wygląda to jakby znowu ktoś wygrał biedny, chory i pokrzywdzony. Jest tu też karta mówiąca o ciężkich przejściach, nagłych wydarzeniach, które z wielkim hukiem zmienią całkowicie sytuację o 180 stopni (może o tym też piosenka będzie...). Podejrzewam, że zwycięzca będzie mieć złożoną osobowość, którą nie będziemy umieli opisać na pierwszy rzut oka. To będzie ktoś nietuzinkowy i wywołujący u ludzi niepewność. Stawiam na kolejną aferę i złość fanów eurowizyjnych jak rok temu i dwa lata temu.

Afera była (ogromne różnice pomiędzy głosami jury, a widzów), nagłe wydarzenia i zmiana o 180 stopni były (do końca nie wiadomo było kto w ogóle wygra). Karty mi pokazały tą różnicę w punktach (trochę źle to zintepretowałam i teraz rozumiem o co chodziło). Nie wiem czy Netta jest pokrzywdzona i biedna. Piosenka była w sumie o molestowanych kobietach...Netta na pewno jest nietuzinkowa :) Obstawiałam, że będzie chodzić o Włochy, albo Francję :)

Nela_30
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Nela_30 » 2018-05-15, 14:26

Jak sobie Izrael poradzi z organizacją Eurowizji 2019?

Powoli będą planować poszczególne sprawy związane z Eurowizją, ale pojawi się tutaj bardzo wiele problemów. Zjawiła się tutaj karta oznaczająca walkę, bronienie swoich racji. Będzie tu dużo agresji słownej, emocji, wrogości. Jest też tutaj karta oznaczająca tajemnice, również oziębłość w jakichś kwestiach. Eurowizja odbędzie się w Izraelu. Uda im się pomimo wielu przeciwności. Finansowo też sobie poradzą (jest też karta pomocy materialnej). Podejrzewam, że będzie im tak bardzo zależeć na tym, że mogą się posunąć do nadzwyczajnych środków, które wielu ludziom nie będą odpowiadać. Tu będzie znacznie więcej problemów niż w ostatnich latach. Poradzą sobie jednak.

marta3
Nowy
Nowy

Postautor: marta3 » 2018-06-15, 12:01

hej jestem nowa,gdzie jest dzial powitan?

Wróć do „Eurowizja”