Wróżby Eurowizyjne.

Wszelakiego rodzaju dyskusje na temat konkursu kiedyś i dziś.
Nela_30
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Wróżby Eurowizyjne.

Postautor: Nela_30 » 2017-04-20, 16:27

Powróżyłam na to jakie kraje z pierwszego półfinału przejdą do kolejnego etapu.

Wygląda na to, że przejdą: Australia, Azerbejdżan, Czarnogóra, Finlandia, Gruzja, Cypr, Mołdawia, Polska. Przy tych krajach karty były jednoznaczne.

Nie jestem pewna co do reszty. Słowenia nie ma złej karty, ale jakoś to mało wiarygodne dla mnie, żeby przeszli. Armenia jeszcze może, bo ma kartę mówiącą o przechodzeniu na kolejny etap i o przełamywaniu schematów. Także jeszcze Armenię obstawiam.

Szwecja w moich kartach poległa :P ale raczej przejdzie znając Szwecję.

A Kasi ma pójść wręcz diabelsko dobrze. Ma takie karty, że aż się przestraszyłam. Rydwan w połączeniu z Diabłem to są jedne z najsilniejszych kart w talii. Tak jakby mówiły, że Kasia rozjedzie wszystkich i będzie tutaj rządzić, ale obawiam się, że to tylko moje marzenia hehe :P i mi to mogły karty pokazać.

W zeszłym roku nie miałam racji co do wszystkich krajów także i tu może nic nie wyjsć z moich wróżb ;-)

Jeśli macie jakieś pytania to pytać śmiało :)

Awatar użytkownika
KarolStark
Zloty fan Eurowizji
Zloty fan Eurowizji

Re: Wróżby Eurowizyjne.

Postautor: KarolStark » 2017-04-20, 16:38

Też mam takie przeczucie, że Polska rozwali scenę w Kijowie.
Czy mogłabyś zobaczyć kochana kto przejdzie z II semi?
Obrazek

Awatar użytkownika
matheo
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: matheo » 2017-04-20, 19:08

oby te wróżby co do Polski (naszej Kasi) sprawdziły się, niech rozniesie scenę w pył
by Jej występ dał awans do finału :)

Awatar użytkownika
IgorBielak
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: IgorBielak » 2017-04-20, 21:31

Świetnie gdyby to co wywróżyłaś o Kasi sprawdziło się. Tak mocno jej kibicuje, jak chyba nigdy naszemu reprezentantowi.

Awatar użytkownika
Tuchen
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: Tuchen » 2017-04-20, 23:45

Ja również jak najmocniej i jak najszczerzej kibicuję Kasi. Uważam, że Kasia w pełni zasługuje na sukces nie tylko ze względu na twórczość muzyczną, ale też na to, jakim jest człowiekiem. Mamy w tym roku naprawdę wspaniałą reprezentantkę, pod każdym względem. :serce:
2017: :poland: :iceland: :macedonia: :bulgaria: :latvia:
2016: :latvia: :hungary: :armenia: :bulgaria: :czech:

Nela_30
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Nela_30 » 2017-05-04, 15:08

Karty dzisiaj coś nie chcą ze mną rozmawiać, bo wygląda na to, że do finału z drugiego półfinału dostanie się tylko sześć krajów. Są to:
Holandia, Irlandia, Białoruś, Bułgaria, Litwa i Izrael.

Reszta krajów miała naprawdę kiepskie karty, ale nie będę zgadywać jakie jeszcze przejdą :) Zobaczymy czy karty miały rację co do tych sześciu :)

Nela_30
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Nela_30 » 2017-05-12, 21:36

Jak jutro pójdzie Kasi u jury?
Tutaj karty pokazały stres, chyba na początku od państw będzie niewiele punktów, albo w ogóle, ale jakieś kraje sypną nam ich sporo. Będzie dużo lepiej niż z Michałem.
Jak pójdzie Kasi w televotingu?
Pierwsza karta pokazała „męczarnie”, najczęściej oznacza ciężką pracę ponad siły człowieka, ale kolejne są bardzo dobre. Pokazują podarunek i szczęście. Myślę, że bardzo długo będziemy czekać na punkty dla Kasi i będzie dużo stresu, ale potem punkty posypią się i będzie ich tyle, że będziemy zadowoleni. Jak się karty zsumuje (w sensie ich wartości liczbowe) to wychodzi 15, a 15 to Diabeł w Tarocie. Kasi chyba pójdzie tak dobrze, że będzie tam dużo pretensji i zazdrości. Tak mi się wydaje.
Pierwsza karta, którą wylosowałam może też oznaczać, że Kasia będzie się bardzo męczyć, aby dobrze występ wypadł. Ona chyba chora jest z tego co mówili i mam nadzieję, że to nie będzie ponad jej siły.

Karta Kasi na jutro – Rydwan – ta karta oznacza, że Kasia będzie….pędzić jak szalona, to taki duży nagły skon naprzód.
Oby to się sprawdziło.
Wcześniej też wylosowałam karty jak Rydwan i Diabeł i było dobrze. Trzeba trzymać kciuki :)

Nela_30
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Nela_30 » 2017-05-12, 21:58

Z racji tego, że już kiedyś wróżyłam na zwycięzcę i pasuje mi moja wróżba na Portugalczyka wolę nie wróżyć drugi raz na to kto wygra Eurowizję tylko trzymać się swojej pierwszej wróżby.
Tutaj moja stara wróżba ze stycznia jeszcze: żadna z trzech kart nie pokazała mi płci. Jedna karta mówi o kłótniach, konfliktach, rywalizacji, druga o rozwiązywania problemów, stresie, o sukcesie (ale ciężko okupionym), o awansie społecznym, też o smutku, żalu. Zastanawiam się czy osoba, która wygra będzie w ogóle typowana na zwycięzcę. Trzecia karta mówi o sile, odwadze, nieufności i zagrożeniu. Może to będzie człowiek, który dużo przejdzie na tym konkursie, albo w ogóle dużo w życiu przeszedł i będzie ostro walczył. Wszystkie karty które się wylosowało można zsumować (bo każda ma jakąś wartość liczbową) i po zsumowaniu wychodzi liczba 20, a 20 to w tarocie Słońce czyli energia męska. W sumie poprzednie karty też można skojarzyć z mężczyznami. Mężczyzna kojarzy się bardziej z konfliktami i walką niż kobieta. Karty mogły mi też pokazać, że kraj z którego będzie pochodzić tegoroczny zwycięzca będzie targany konfliktami, albo jakiś duży problem nastąpi w związku ze zwycięzcą.

Pasowało mi to na Rosję początkowo, ale teraz myślę, że karty mówiły o Portugalczyku :)

I zapytałam znowu czy Włochy wygrają i karty po raz kolejny pokazały, że nie. Będą się czuć przegrani.

Chorwacji całkiem dobrze pójdzie. Ma też kartę Diabła czyli pokaże na co go stać.

Portugalia - ma kartę marzyciela. Ta karta oznacza też złudne sukcesy, to karta romantyków, karta dzieł sztuki hehe :) na pewno karta idealnie pokazuje jego występ.

Awatar użytkownika
KarolStark
Zloty fan Eurowizji
Zloty fan Eurowizji

Postautor: KarolStark » 2017-05-12, 22:06

Portugalia ma kartę złudnych sukcesów?
Hihi może jednak nie wygra...to byłby dramat
Obrazek

Nela_30
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Nela_30 » 2017-05-12, 22:10

Ja jednak sądzę, że wygra. Karty mają wiele znaczeń i to zależy od tego jak się je interpretuje. Jednak sądzę, że to oznacza, że jego występ będzie "idealny" dla wielu ludzi tego dnia i wygra. Kiedy losuje się tą kartę na czyjeś uczucia to mówi się, że ktoś kocha platoniczną miłością i idealizuje drugą osobę. I sądzę, że on właśnie zostanie w pewien sposób wyidealizowany do tego stopnia, że wygra.
Ostatnio zmieniony 2017-05-12, 22:12 przez Nela_30, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Daniell
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: Daniell » 2017-05-12, 22:12

A jak z Bułgarią ? :P

Nela_30
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Nela_30 » 2017-05-12, 22:15

Ma kartę Słońce czyli naprawdę szczęśliwą, to optymizm, radosne chwile, sukces. Kto wie...może to jednak on wygra tego dnia :)

Walhalla
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: Walhalla » 2017-05-12, 22:27

Co do Kasi to nawet pretensje się zgadzają. Bo jak jej dobrze pójdzie to cała Europa będzie mieć pretensje że to tylko dzięki diasporze xD

I też coś czuje że wygra Portugalia. Proste kawałki się ostatnio na Eurowizji sprawdzają, chłopak budzi sympatie i ta cała jego rzewna historia... Mówiliście że może być drugą Agnete, ale jednak przeszedł. No i jego występ bardzo się różni od pozostałych. Nadal więc stawiam na Portugalie i ucieszę się też z ich wygranej, chociaż będzie mnie wkurzać to ciągłe PO rtugal ;p I jak on da rade z tymi wszystkimi wywiadami potem? :x
Włochy są zwycięzcami dla fanów Eurowizji i tych co ją obserwują, ale dla zwykłego głosującego, co nie zna nawet włoskiego to będzie po prostu durny występ z małpą - dlatego też się zgadzam z wróżbą Neli w tym względzie. Kostow też może oczywiście namieszać, ale czy aż tak?

Nela_30
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Nela_30 » 2017-05-13, 23:46

Czyli wygląda na to, że pretensje to będą od Polaków do Kasi. Bardzo się cieszę z wygranej Portugalii. W tym roku jury i widzowie byli jednomyślni i Portugalia zasłużyła na to po 50 latach czekania.

Nela_30
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Nela_30 » 2017-05-30, 13:34

Czy Kazachstan weźmie udział w Eurowizji 2018?

Karty mówią, że Kazachstan zobaczymy w 2018 roku :) Wylosowałam karty przyjaźni i pomocy. Także wygląda na to, że EBU chce, aby ten kraj pojawił się w przyszłości.

Czy Turcja wróci w ciągu najbliższych 5 lat na Eurowizję?

Wygląda na to, że wrócą i w przyszłości mogą znowu zrezygnować.

Jak pójdą przygotowania Portugalii na Eurowizję 2018 ?

Ogólnie to organizacja pójdzie w miarę spokojnie, ale nie idealnie. Poważniejszych zgrzytów nie będzie. Zajmą się z radością tym przedsięwzięciem. Portugalia pokazała mi się jako „uczeń”, który z zapałem czerpie wiedzę. Wypełnią swoje zadanie do końca cierpliwą, wytrwałą pracą. Nie wszystko jednak Portugalii pójdzie zgodnie z planem. Będzie jakiś długi zastój w pewnej sprawie. Organizatorzy nie będą mogli dojść do porozumienia, będą zrzucać na siebie odpowiedzialność i mogą zawiesić jakieś umowy, a potem będą problemy, aby to w czasie wszystko rozwiązać.

Wróć do „Eurowizja”