System reklamy Test

ARMENIA: Bez reprezentanta w Baku

Aktualne wieści dotyczące Eurowizji 2012.
Awatar użytkownika
Hajfi
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Re: ARMENIA: Bez reprezentanta w Baku

Postautor: Hajfi » 2012-03-10, 20:18

LiverFan4 pisze:Czy ty naprawde uważasz że piosenka każdego gatunku zdobędzie na Eurowizji przynajmniej 1 punkt ?

A czy Ty naprawdę uważasz, że jeśli piosenka nie zdobędzie jakiegoś punktu, to znaczy od razu, że jest zła? Polegasz na tym, co mówią inni (vide: "ooo, wszyscy tego słuchają i to lubią to ja też będę / ooo, wszyscy mówią że to jest złe - no to ja też tak będę uważał)? No to gratuluję, przykre.
2018: :cyprus: :portugal: :belgium: :czech: :france:
2017: :armenia: :belgium: :bulgaria: :france: :iceland:
2016: :czech: :armenia: :estonia: :malta: :italy:

Obrazek

Awatar użytkownika
LiverFan4
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Postautor: LiverFan4 » 2012-03-10, 21:04

Oczywiście że jest zła - nie ma piosenek które miały nul points i na to nie zasłużyły.
Zwycięzcy 2010. 1. :austria: 2014 2. :denmark: 2013 3. :israel: 2018 4. :azerbaijan: 2011 5. :portugal: 2017 6. :sweden: 2015 7. :sweden: 2012 8. :ukraine: 2016 9. :germany: 2010

Awatar użytkownika
Naar
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny
Kontaktowanie:

Postautor: Naar » 2012-03-12, 14:37

Podałem tylko kilkoro takich wykonawców, ale dodałem na końcu "itd" by już się nie rozpisywać i nie zajmować niepotrzebnie miejsca.

ARMOgirl pisze:Dorians natomiast to grupa młodziaków, którzy wydali dopiero pierwszą płytę. Zamiast występować na Esc powinni koncentrować się na rozwijaniu się, koncertowaniu, zdobywaniu fanów u siebie (a nie w Europie na 2 tygodnie, a potem mija ekscytacja Eurowizją i słuch po reprezentantach ginie).

Lena natomiast to dziewczyna która wygrała "talent show" dzięki czemu pojechała do Oslo. Nie miała wtedy na koncie żadnych muzycznych sukcesów, płyt ani niczego w tym temacie, a mimo to wygrała i do teraz jest rozpoznawalna, słuchana nie tylko przez fanów Eurowizji. U nas w kraju może słuch po reprezentantach ginie bo tak jest u nas odbierane ESC, ale to tak jest tylko u nas. Popatrz na listy sprzedarzy itunes w Europie nawet po 3-4 miesiącach po zakonczeniu danej edycji. Nie dość, że nadal można tam znaleźć eurowizyjne piosenki danych artystów to jeszcze ich kolejne piosenki.

LiverFan4 pisze:Czy niektóre tutaj osoby sądzą że każda muzyka pasuje na Eurowizje ? Bo właśnie z powyższej wymiany zdań dochodzę do takiego wniosku...

Czy ty naprawde uważasz że piosenka każdego gatunku zdobędzie na Eurowizji przynajmniej 1 punkt ?

Czy piosenka na Eurowizje jest wysyłana z innym zamiarem niż tym - że ma się przyjąć ?

Hahahahahahaha rotfl Liver Twoje "poważne" posty tak mnie rozbawiły, że już brzuch od śmiechu mnie boli :D
Obrazek

Wróć do „Konkurs Piosenki Eurowizji w Baku (Azerbejdżan) 2012”