X-Factor

Dyskusje poświęcone tematom związanym z filmem, książką, sztuką etc.
Awatar użytkownika
Bartek
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontaktowanie:

Re: X-Factor

Postautor: Bartek » 2011-03-16, 20:10

Cher bardzo lubię a mam również nadzieje że nasz polski x factor pokaza nam nową gwiazdę Polskeigo show biznesu :)

Awatar użytkownika
Crazy_Boy_1993
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: Crazy_Boy_1993 » 2011-03-17, 17:19

Bardziej niż gwiazdy polskiego programu oczekuję jakąś osobowość sceniczną, niestłamszoną mimo polskości i potrafiącą porwać tłum z niekoniecznie komercyjnym materiałem :P
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Namiocik
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: Namiocik » 2011-03-18, 18:58

Mnie to ciekawi, czy "lajfy" będą tak samo niesamowicie wyglądały jak chociażby w Wielkiej Brytanii (choreografia, multum tancerzy, wymyślne kreacje itp.). Oglądałem niedawno wideo z występów na żywo węgierskiej edycji, tam było dość ubogo. Obawiam się, że i w Polsce będzie podobnie :P

Awatar użytkownika
Naar
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny
Kontaktowanie:

Postautor: Naar » 2011-03-20, 21:29

Dziewczyny (KE 2010) wystąpiły w dzisiejszym odcinku X Factor
Opis ze strony X Factor pisze:Kolejnymi uczestniczkami był duet, tworzący zespół Dziewczyny. Ich występ podzielił jury. - Okropnie tandetnie, ale wyleczymy Was z tego - mówił Wojewódzki, natomiast Maja, stwierdziła, że - nie kupuje Was. Dziewczyny dostały jednak kredyt zaufania.

ZDJĘCIE DZIEWCZYN

Dziewczyny - występ
Obrazek

Awatar użytkownika
Namiocik
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: Namiocik » 2011-03-21, 14:10

Tak sobie wypadły, ale nie zmienia to faktu, że uwielbiam ich zespół. Mogły pokusić się i zaśpiewać coś swojego :D. Bardzo fajnie, że się zgłosiły, mam nadzieję, że zyskają na tym większą popularność. Warto wyciągać na wierzch takie "perełki".

Awatar użytkownika
Bartek
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontaktowanie:

Postautor: Bartek » 2011-03-21, 17:52

może sie spiewać nauczą :roll: :)

Awatar użytkownika
Wilk
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: Wilk » 2011-04-11, 21:03

admin pisze:Wg mnie Must be the music bije na głowę XFactor. Bitwa na głosy to już w ogóle porażka. Must be the music promuje prawdziwych artystów, którzy wnoszą coś innowacyjnego, innego, nowego, świeżego. Mają własny materiał, talent, pomysł na siebie, podczas gdy ludzie z XFactor potrafią jedynie ładnie trafiać w nutki.

O to na pewno nie , większość talentów idzie do X-Factor a nie do Must Be The Music i właśnie wokale z X-Factora które oglądałem w niedziele mogłyby obdzielić co najmniej z 3 edycje MBTM bo tam jest zdecydowanie ubożej :]
Jak narazie osobowości i wokale które się wybijają jak dla mnie to
- Michał Szpak
- Ania Kłys
- Ada Szulc
- Gienek Loska

Michał powinien wygrać - już teraz to piszę :d Chociaż w mam talent był taki dobrze zapowiadający się Marcin Majewski (Madox) i co ? nagrał jakiś słaby kawałek który ledwo pojawił się plotek.pl i tyle o nim było słychać. Oby Michał się wybił :>
Obrazek

Awatar użytkownika
Naar
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny
Kontaktowanie:

Postautor: Naar » 2011-04-11, 21:23

A dla mnie właśnie on nie zasługuje na zwycięstwo... ani nawet na finałową 9tkę... Jest faworyzowany przez TVN (liczne wywiady, o nim program w Uwadze "Kulisy sławy") więc gdzie tu jest sprawiedliwość... jak tak bardzo stacji zależy na nim to niech go promuje, ale nie jako uczestnika programu.

Dla mnie najlepszymi kandydatami z całej tej 15stki są:

Grupa do 25 roku życia:
-Ada Styrcz

Grupa powyżej 25 roku życia:
-Marta Podulka (i powinna wygrać ten program)
-Pani Małgosia Stankiewicz

Grupy muzyczne:
-Dziewczyny
-Be Mistake
Obrazek

Awatar użytkownika
Crazy_Boy_1993
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: Crazy_Boy_1993 » 2011-04-13, 17:38

A moich faworytów już odjebali... M.in.:
- Magda Pociecha [ http://m.onet.pl/_m/1fd2e...6ff5c8,14,1.jpg ],
- Dawid Podsiadło [ http://m.onet.pl/_m/c7410...f28983,14,1.jpg ],
- Paulina Czapla [ http://m.onet.pl/_m/f7df0...8b8a2a,14,1.jpg ],
- Anna Malacina [ http://m.onet.pl/_m/78285...2bec03,14,1.jpg ],
- Kacper Sikora [ http://bi.gazeta.pl/im/1/...cper-Sikora.jpg ].
Powinni ich wziąć... No i wkurza mnie ten podział na te 3 kategorie... Przecież wiadomo, że 25+ i zespoły szybko odpadną i wygra ktoś z młodych... A przez nich tyle fajnych głosów i osobowości nie dostało szansy. No cóż, może za rok też się zgłoszą. Na razie nie mam faworyta.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Naar
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny
Kontaktowanie:

Postautor: Naar » 2011-04-14, 18:00

Dziz.... w internecie ujawniona została lista ścisłych finalistów którzy zakwalifikowali się do ostatniego etapu... jestem bardzo rozczarowany bo jury postawiło na osoby, które zrobiłyby karierę bez udziału w programie, a są tam tylko dlatego by przyciągnąć widzów.

Osoby do 25 roku życia:
-Ada Szulc
-Michał Szpak
-Mats Meguenni

Osoby powyżej 25 roku życia:
-Gienek Loska
-Małgorzata Szczepańska
-William Malcolm

Zespoły:
-Avocado
-Sweet Rebels
-Dziewczyny

Najbardziej mnie zawiódł brak Marty Podulki w finałowej stawce... Dziewczyna była zarąbista i pokazała kawał głosu, no ale zamiast takiej trzeba było wybrać np. "gwiazdkę" TVN Michała Szpaka.
Obrazek

admin
Administrator
Administrator

Postautor: admin » 2011-04-14, 18:06

Może jest gwiazdką TVNu, ale nie zaprzeczysz, że jego głos jest miażdżący. Napisałeś, że postawili na osoby, które bez udziału by i tak sobie poradziły, a te programy udowodniły, że niezależnie czy przejdziesz do pewnego etapu, czy wygrasz, czy odpadniesz, to nic nie ma znaczenia, a zwycięstwo nie gwarantuje sukcesu. Skoro taka zdolna jest wg Ciebie ta Marta to czemu przykro Ci, że odpadła? Skoro jest taka świetna to sobie poradzi ;)

Awatar użytkownika
czerwony98
That's my number ONE!
That's my number ONE!

Postautor: czerwony98 » 2011-04-14, 18:11

A gdzie By Mysteke? To teraz liczę na Dziewczyny i Matta ew. Ada Szulc. Inne zespoły szans nie mają. Co do Gienka i p. Małgosię to czy oni zrobią karierę odpowiem nie. Co do Williama mam mieszane uczucia. Szpak to nie bo jest byle jaki...
Obrazek
Trwa LENA 2018 (kliknij w obrazek!), pozdrawiam :*

xxdxxd
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: xxdxxd » 2011-04-14, 18:27

Michał Szpak i Ada Szulc są wg. mnie najlepsi ;D

Awatar użytkownika
Naar
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny
Kontaktowanie:

Postautor: Naar » 2011-04-14, 19:01

Adminie, przykro mi z tego powodu, że nie będę mógł w najbliższym czasie usłyszeć na żywo takiego świetnego wokalu.
Co do Michała i jego głosu to w takich programach było wiele osób które miały o wiele lepszy, miażdżący głos o ile przez te sformowanie masz na myśli głos, który wywołuje u słuchacza emocje oraz przysłowiowe ciary.

//Czerwony
Genek już robi karierę. Ma własny zespół z którym koncertuje po całej Polsce (będzie mieć np. swój własny kameralny koncert na zakończenie białostockich Juwenalii)
Pani Małgosia jest cudowna. Może nie zrobi kariery, ale przynajmniej pokaże, że starsze osoby też mogą zdobyć się na odwagę i wystąpić w takim programie.
Ada Szulc może ma niezły głos, ale podczas śpiewania jest taka nijaka dla mnie.
William pokazał na co go stać podczas tych wszystkich eliminacji (w pozytywnym znaczeniu), ale zdaje mi się, że jego udział nie przyjmie się w polskim społeczeństwie i odpadnie dość szybko.

Moimi faworytami są teraz:
-Pani Małgosia
-William
-Mats
-Dziewczyny.
Obrazek

Awatar użytkownika
Someone.
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!
Kontaktowanie:

Postautor: Someone. » 2011-04-14, 21:32

Jak dla mnie to zrobili błąd w tym że jest 3 jurorów za czym idzie o 5 osób mniej i tak na prawdę to oni do 15 wybierali losowo...Odpadli fajni ludzie z rewelacyjnymi głosami. Ja osobiście obstawiam Mats Meguenni, Michał Szpak, William Malcolm. Któryś z nich wygra.

Wróć do „Kultura”