System reklamy Test

X-Factor

Dyskusje poświęcone tematom związanym z filmem, książką, sztuką etc.
Awatar użytkownika
Wilk
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Re: X-Factor

Postautor: Wilk » 2011-04-17, 20:55

http://xfactor.plejada.pl/uczestnicy.html
Kuba będzie miał rację mówiąc że ktoś z jego grupy wygra , powinien to być Michał Szpak - zdecydowanie mój faworyt.
A zespoły ? odpadną pierwsze , jeden za drugim.
Obrazek

Awatar użytkownika
Namiocik
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: Namiocik » 2011-04-21, 16:16

Gienek Loska wygra, bo z tych wszystkich świetnych ludzi on jest najbardziej przyswajalny. U Szpaka może tak być, że spora część ludzi nie będzie po prostu go "tolerowała". I nie zagłosują. Jeśli chodzi o zespoły to myślę, że Dziewczyny mogą się utrzymać jak będą wykonywały piosenki z podobną energią jak w 2 etapie. Fenomenalnie wtedy zaśpiewały, wszystko do siebie pasowało. Aj, się doczekać już nie mogę :D

Awatar użytkownika
Crazy_Boy_1993
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: Crazy_Boy_1993 » 2011-04-24, 20:20

1. Mats
2. Szpak (o dziwo; dobry, osobowość, zmanierowany; oby nie wygraaał)
3. Dziewczyny
4. Sweet Rebels
Reszta mi wisi po dzisiejszym półfinale.
Ostatnio zmieniony 2011-04-24, 20:20 przez Crazy_Boy_1993, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
czerwony98
That's my number ONE!
That's my number ONE!

Postautor: czerwony98 » 2011-04-24, 20:20

Teraz przełączyłem na X-Factora, Szpak już myśli, że jest gwiazdą. Mama siedziała przy stole i powiedziała takie coś: "Jak on jest gwiazdą X-Factora to cios poniżej pasa - Do gwiazdy daleko mu brakuje"
Obrazek
Trwa LENA 2018 (kliknij w obrazek!), pozdrawiam :*

Awatar użytkownika
Adam
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Postautor: Adam » 2011-04-24, 20:29

Żenujący jest ten program. To bardzo przykre, ale w tej stawce nie powinno być tych 4 dziewuch, 5 chłopów, drażniącej, przesłodkiej gówniary i Norwega, który niczym się nie wyróżnia. Szpak w sumie może być, ale nie wygra. Bardzo mnie cieszy tak daleki awans Dziewczyn, im kibicuję zdecydowanie najbardziej!
[*]:->

Awatar użytkownika
Naar
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny
Kontaktowanie:

Postautor: Naar » 2011-04-24, 20:29

U mnie:
1. Dziewczyny
2. Gienek Loska
3. Pani Małgosia
4. Sweet Rebels
5. Szpak (za te jego gwiazdorzenie na koniec utworu

Zawiodłem się na Matsie bo sądziłem, że lepiej sobie poradzi.
Obrazek

admin
Administrator
Administrator

Postautor: admin » 2011-04-24, 20:48

Bardzo słaby program... MBTM bije na łeb na szyję XFactor. Szpak jest oryginalny i ciekawy ze względu na glam-rockowy styl, którego na polskiej scenie nie ma, fajnie, że ma pomysł na siebie.

Awatar użytkownika
Someone.
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!
Kontaktowanie:

Postautor: Someone. » 2011-04-24, 20:49

Wydawało mi się na początku, że Szpak może wprowadzić sobą coś nowego na polski rynek bo uważałem, że jest po prostu sobą i tym coś zdziała. A teraz jestem zawiedziony. Rzeczywiście chłopak jest strasznie zmanierowany, a te wszystkie wywiady i faworyzowanie go sprawiły, że jest zbyt pewny siebie i obawiam się, że ludzie szybko się nim znudzą. W tym momencie chyba stawiam na Malcolma. Ogólnie programem jestem trochę zawiedziony. Może później będzie lepiej. Wiedziałem że odpadnie w tym odcinku zespól. Myślałem raczej, że będzie to "Sweet rebels" ale one dzisiaj były całkiem niezłe więc odpadli "Avocado".

Awatar użytkownika
DD7
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja
Kontaktowanie:

Postautor: DD7 » 2011-04-24, 21:12

Odpadło najsłabsze ogniwo - Avocado - i bardzo dobrze. Nie byłem nigdy zwolennikiem Matsa, uważam, że na jego miejsca powinna wejść Ania Kłys, a na dodatek dzisiaj słaby występ. Wiedziałem, że odpadnie albo on, albo Avocado.

Awatar użytkownika
Namiocik
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: Namiocik » 2011-04-24, 22:19

Słabe utwory sobie powybierali. Zawiodłem się po tym odcinku, kurczę, oni naprawdę dobrze śpiewają, na castingach było super. No nie brzmiało to dzisiaj niestety. Na żywo to praktycznie liczą się tylko: Szpak, Gienek, Dziewczyny. I jak dla mnie to tylko oni mają szanse, aby coś po programie osiągnąć. Ciekawi mnie jak poradzi sobie Mats, emocjonalne ballady mu wychodzą znakomicie i to powinien śpiewać ciągle. Pozostałe zespoły beznadzieja kompletna. Irytował mnie trochę Kuba na początku, chyba mu kazali tak krytykować. Zgapili od Kory :w00t:

Awatar użytkownika
Wilk
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: Wilk » 2011-04-25, 09:29

Tak jak mówiłem zespoły poodpadają pierwsze , nie mają szans przebicia przez te indywidualne osoby bo są po prostu za słabe. I nic szczególnego sobą nie prezentują , jedynie dziewczyny nieźle śpiewają ale mają beznadziejną nazwę i są trochę nijakie.

1. Michał
2. Gienek
3. Ada
Taka powinna być kolejność finału ^ ^(ewentualnie zmiana na 3 miejscu) Michał Szpak jest ponad wszystkich , będzie gwiazdą , i nie wyobrażam sobie aby miał ktoś inny to wygrać...
Program świetny, tutaj dają możliwość wydania płyty, i faktycznie można zaistnieć a przykłady można znaleźć w Brytyjskiej edycji tego programu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Namiocik
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: Namiocik » 2011-04-25, 10:01

Wywalmy Dziewczyny za beznadziejną nazwę! No bo jak tak można... "trochę nijakie" - już nie miałeś się do czego przyczepić ;)

Z Michałem to się zgadzam. Chociaż po wczorajszym odcinku wydało mi się przez chwilę, że gwiazdorzy. Sodówka?

admin
Administrator
Administrator

Postautor: admin » 2011-04-25, 10:28

Bad Wolf pisze:Program świetny, tutaj dają możliwość wydania płyty, i faktycznie można zaistnieć a przykłady można znaleźć w Brytyjskiej edycji tego programu.

Co w nim świetnego? Śpiewanie coverów przez średnich śpiewaków z zerowa indywidualnością... Jedyną osobą, która jest jakaś jest Michał, ale wątpie, że sobie poradzi po programie. Można zaistnieć? Chyba w celebryckim tego słowa znaczeniu, bo napewno nie muzycznym. Must be the music jest o wiele, wiele lepsze, ciekawsze. Nie spodziewałem się, że Polsat będzie reprezentował tak wysoki poziom, a XFactor tak niski. Duże zaskoczenie.

Awatar użytkownika
Wilk
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: Wilk » 2011-04-25, 11:12

Przekonamy się Namiocik jak daleko "Dziewczyny" o.o zajdą. Dobre śpiewanie to nie wszystko.

admin pisze:Co w nim świetnego? Śpiewanie coverów przez średnich śpiewaków z zerowa indywidualnością... Jedyną osobą, która jest jakaś jest Michał, ale wątpie, że sobie poradzi po programie. Można zaistnieć? Chyba w celebryckim tego słowa znaczeniu, bo napewno nie muzycznym. Must be the music jest o wiele, wiele lepsze, ciekawsze. Nie spodziewałem się, że Polsat będzie reprezentował tak wysoki poziom, a XFactor tak niski. Duże zaskoczenie.

Zastanów się jak może nie zaistnieć muzycznie jak wygrany automatycznie podpisuje kontrakt z wytwórnią płytową .
Według ciebie to są średni śpiewacy ? Ci którzy poodpadali w castingach mogliby obdzielić co najmniej kolejną edycje MBTM którzy puszczają do półfinałów live takich amatorów jak Rafał Radomski który nie potrafi śpiewać - z resztą nie tylko on.
Znowu nie masz prawa mówić że MBTM jest lepsze , nigdy nie było i nie będzie ; > bo idzie za tym rekordowa oglądalność X-Factora która zdecydowanie przebija mbtm ,i w ilu krajach już jest emitowany ? teraz nadeszły występy live więc to jeszcze wzrośnie.

o_O :smiech:
Obrazek

Awatar użytkownika
Namiocik
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: Namiocik » 2011-04-25, 11:54

Must Be The Music miałby wyższą oglądalność gdyby nie Bitwa... I w tej kwestii mocno konkurowałby z X Factorem. I tak aktualne ~4 mln to jest dużo.

Co do kontraktu płytowego - w Wielkiej Brytanii tylko kilku uczestników zaistniało po tym programie. Z tym kontraktem też nie jest tak do końca wiadomo, do "wygrania" w Fabryce Gwiazd chociażby też był kontrakt, a po Melosik do tej pory nie było ani widu ani słychu. Wiele też zależy od artysty.

Wróć do „Kultura”