Jakie seriale oglądacie ??

Dyskusje poświęcone tematom związanym z filmem, książką, sztuką etc.
Lady MariQa
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Re: Jakie seriale oglądacie ??

Postautor: Lady MariQa » 2015-08-15, 10:51

Wszystko co da się znieść (Patrz. Nie oglądam telenoweli)

Awatar użytkownika
Darka
Wild Dancer
Wild Dancer

Postautor: Darka » 2015-08-17, 17:06

Oglądam "Orphan Black", "Once Upon A Time", "True Detective", widziałam wszystkie odcinki serialu "Sherlock" i pierwszą serię "Fargo", a teraz czekam na ich kontynuację. Polskich seriali nie oglądam, bo uważam je za kiepskie, ale od września mam zamiar oglądać serial "Prokurator".

Awatar użytkownika
fayelee
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: fayelee » 2015-08-17, 20:10

"Gra o tron", "Forbrydelsen", "Most nad Sundem", "Rzym", "The Borgias", ostatnio kilkuodcinkowe "Banished", z polskich ciekawa była "Wataha". Niestety, prawie wszystkie już zakończone.

Awatar użytkownika
Muzz.
Poczatkujacy
Poczatkujacy
Kontaktowanie:

Postautor: Muzz. » 2015-09-12, 13:27

Gra o Tron, Wikingowie, House of Cards, Outlander, Homeland, Sherlock, Prison Break (odświeżam sobie przed kolejny sezonem).
Obrazek

Awatar użytkownika
igi1202
Zloty fan Eurowizji
Zloty fan Eurowizji

Postautor: igi1202 » 2015-09-16, 19:32

Pamiętniki wampirów, The Originals, Dr House, Wspaniałe stulecie oraz Gra o tron
Ostatnio zmieniony 2016-03-12, 08:55 przez igi1202, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Muzz.
Poczatkujacy
Poczatkujacy
Kontaktowanie:

Postautor: Muzz. » 2015-10-11, 18:54

Dzisiaj zacząłem oglądać polski mini-serial AXN, "Zbrodnia" i póki co, zapowiada się obiecująco.
Obrazek

Awatar użytkownika
LiverFan4
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Postautor: LiverFan4 » 2016-01-06, 23:55

Jestem chyba jedną z niewielu osób, która nie ogląda żadnego serialu. Nigdy nie potrafię się za to na poważnie zabrać, a i nie jestem pewien, czy aby na pewno tak chcę spędzać mój czas ;)

Nela_29
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: Nela_29 » 2016-05-18, 19:31

Serial z mojego dzieciństwa to Przyjaciele (tak jestem już taka stara :P) I to się chyba nigdy nie zmieni. Muszę przynajmniej raz w tygodniu od wielu lat obejrzeć jakiś odcinek. Nikt mnie tak nie rozwesela jak Joey i Phoebe :) Polecam młodzieży. To jest już klasyk, najlepszy serial komediowy jaki powstał i nie można go po prostu nie znać.

Awatar użytkownika
KarolStark
Zloty fan Eurowizji
Zloty fan Eurowizji

Postautor: KarolStark » 2016-06-12, 15:57

Moje ulubione gatunki seriali to historyczne, fantasy i horror. Grę o Tron kocham <3, mógłbym oglądać godzinami- tak samo czytać całą sagę. Ile razy to już się zdarzyło, że prawie dochodziłem do stanu przed zawałowego przy niektórych odcinkach xD. Oglądam też Wikingów, chociaż ślamazarnie mi to trochę idzie (minie za chwile rok a ja dopiero jestem przy 2 sezonie). Chociaż najbardziej mi ślamazarnie idzie oglądanie Dynastii Tudorów- tutaj obejrzałem tylko 2 odcinki xD, ale na pewno będę kontynuował tylko jeszcze nie wiem kiedy. Uwielbiam jeszcze The Walking Dead- 5 sezon to była porażka, ale w 6 to muszę przyznać, że były momenty gdzie nie mogłem się doczekać co będzie w następnym odcinku. Oglądałem Archiwum X, ale bodajże na 3 sezonie zaprzestałem bo dalej mi się nie chciało xD. American Horror Story też jest na mojej liście- 3 pierwsze sezony są mega spoko, ale 4 i 5 to pożal się Boże. Jest jeszcze wiele innych seriali- Scream Queens (polecam bo śmieszne), Mr Robot, Wirus.
Aktualnie oglądam stare odcinki M jak Miłość i Na dobre i na złe oraz Fear The Walking Dead (spin off TWD) i Scream (tak, to Krzyk w naszych aktualnych czasach).
No i to chyba tyle xD 8-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Batiooo
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: Batiooo » 2016-11-11, 23:13

The Walking Dead, Survivor, The 100, Scream, Fear The Walking Dead, How To Get Away With Murder, Slasher, Glee, Dead Of Summer [...] i jeszcze pare, których nazwy zapomniałem.

Awatar użytkownika
Drover
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: Drover » 2016-11-12, 16:41

Sposób na morderstwo, Zabójcze umysły, The 100, Anatomia prawdy, Miasteczko Twin Peaks, Prawo i porządek, Dr. House, American Horror Story, Simpsonowie, Scream, Królowe krzyku, Zoo, Zagubieni, Komisarz Rex, Gotowe na wszystko, Agenci NCIS, Kości, Zaklinacz dusz, Wyklęci, Z archiwum X, Hawaii 5.0, Dr. Quinn, Tajemny krąg, Dowody zbrodni.

Awatar użytkownika
McYngwie
Mr. Lordi
Mr. Lordi

Postautor: McYngwie » 2016-11-12, 22:23

w sumie odnowiłem oglądanie The Walking Dead i pierwszy odcinek tej serii był obrzydliwie-dobry, oprócz tego Criminal Minds (Emily Prentiss przypomina mi Kaliopi haha), South Park (jestem na bieżąco) i Keeping Up Appearances (najlepszy brytyjski sitcom ever, w sumie wszytskie odcinki obejrzałem i oglądam od czasu do czasu powtórki, ale niedługo mają nakręcić spin-off).
Obrazek

Awatar użytkownika
vestmann
Zloty fan Eurowizji
Zloty fan Eurowizji

Postautor: vestmann » 2016-11-12, 22:46

Pasuje trochę odświeżyć informację :) Jak na razie z niecierpliwością czekam na ostatni już sezon "Kości", którego premiera już w styczniu. Oprócz tego ostatnio oglądałem świetny islandzki serial "Ófærð/Trapped" (w Polsce emitowany był na Ale Kino pod nazwą "W pułapce"). Ponoć następny sezon planowany jest na 2018 rok. A obecnie jestem w trakcie całkiem ciekawie zapowiadającej się szwedzkiej produkcji "Jordskott". No i nie mogę także zapomnieć o "Agatha Christie's Marple (Agatha Christie: Panna Marple)" na podstawie jednych z moich ulubionych książek.

Awatar użytkownika
aro1124
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: aro1124 » 2016-11-12, 23:10

Jak nie mogłem sie wczuć w kasowe hity typu Gra o tron czy The walking dead, tak ostatnio odkryłem perełkę o nazwie ''Westworld''. Jest to serial produkowany przez HBO, stanowi on luźne nawiązanie do filmu science-fiction z 1973 roku o tym tytule. Serial opowiada o ultranowoczesnym parku rozrywki, w którym ''hosty'' do złudzenia przypominające ludzi usługują przyjezdnym. Jednak pewniego dnia część adroidów zaczyna wymykać się z pod kontroli... Ogólnie produkcja wizualnie na najwyższym poziomie, a każda scena jest podstawą do mnożenia teorii przez fanów.
Obrazek

Awatar użytkownika
Fenistil
Wild Dancer
Wild Dancer

Postautor: Fenistil » 2016-12-05, 11:59

Ja właściwie nic obecnie nie oglądam. Raz na jakiś czas co najwyżej wpadam w trans i oglądam kilka sezonów South Parku ;). Mam taki dziwny wstręt do większości popularnych produkcji tylko dlatego, że wszyscy się nimi jarają ;). Zresztą zwykle oczekuję od seriali czystej rozrywki w sensie zabawy, a w tych popularnych produkcjach humor albo nie jest na pierwszym miejscu, albo do mnie nie trafia.

Chyba ostatnią rzeczą, jaką obejrzałem w pełni (bo na 3. sezon się nie zapowiada), był "Galavant" - świetny musical komediowy, który szczerze polecam (tu macie próbkę - sekretna misja, o której śpiewacie po pijaku na cały zamek :D : https://www.youtube.com/watch?v=HLrpb8Z--fs). Oprócz tego ze starszych rzeczy wśród moich ulubionych seriali wymieniłbym sitcomy: "Malcolm in the Middle" (masa genialnego absurdalnego humoru) i "Scrubs" (nieraz świetnie łączy zwariowane elementy komediowe z bardzo poważnymi obyczajowymi) oraz komedie kryminalne: "Psych" i "Monk". Natomiast z poważniejszych rzeczy oglądałem kiedyś sporo "Criminal Minds" (fascynująca tematyka seryjnych morderców i ich motywacji), "Lost" (z czasem było coraz słabsze, ale po wspólnym oglądaniu z siostrą sentyment pozostał :) ) i "House" (lubiłem na niego popatrzeć, jak akurat leciał w tv, a zwykle leciał w dobrych godzinach).

Wróć do „Kultura”