europ assistance opinie

Jakie seriale oglądacie ??

Dyskusje poświęcone tematom związanym z filmem, książką, sztuką etc.
Awatar użytkownika
Naar
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontaktowanie:

Re: Jakie seriale oglądacie ??

Postautor: Naar » 2017-02-03, 13:27

Pora odświeżyć liste seriali ^^
Co do oglądanych pozycji to na ten moment jestem na bieżąco z "The Real O'Neals" (komedia o geju w katolickiej rodzinie) oraz zabieram się za nadrobienie odcinków w "Screem Queens" (czarna komedia), "Outcast" i "The Stain" (horrory).
Czekam też na kontynuację "Sense8" :serce: ,nowego "American Horror Story" oraz na nowy serial "Legion" od Marvela i "Westworld".

Co do moich ulubionych seriali, które mogę polecić to na pewno
- "Penny Dreadful" (wiktoriański Londyn zmieszany ze wszystkim co możemy znać z różnych horrorów: wampiry, wiedźmy, wilkołaki, dr Frankenstein, Dorian Grey itd.)
- "Sense8" (SF)
- "Wayward Pines" (współczesna wersja Twin Peaks imo ciekawsza)
- "The Whispers" (serial o podobnej tematyce co Stranger Things, ale powstał wcześniej i jest o wiele ciekawszy)
- "Devious Maids" (o pokojówkch w Beverly Hills, niezła komedia, często jadąca po stereotypach)
Obrazek

Jakubo
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Jakubo » 2017-02-03, 21:43

Seriale to totalnie nie moja bajka ;-) tak jak cenię dobry film i czasem obejrzę, nie pamiętam kiedy ostatnio wkręciłem się w jakiś serial. Może to i dlatego, że jakoś szczególnie nie szukam? Jedyne co mi w tym momencie przychodzi do głowy to nowy Sherlock. Pierwsze dwa sezony zrobiły na mnie wrażenie, ale nie aż tyle, żebym zabrał się za kolejne :-)
The stains of blood on your skin
Night will come, so we’ll see

Obrazek

Awatar użytkownika
Dawidwg
Wild Dancer
Wild Dancer

Postautor: Dawidwg » 2017-02-03, 21:55

Ja również ostatnio kompletnie rozminąłem się z serialami i jedynie 4. sezon "Sherlocka" (kc Jakub <3) był wyjątkiem. Mam w planach nadrobienie 6. sezonu "Game of Thrones", kiedyś się okropnie tym jarałem, ale przeszło mi... Spróbuję mimo wszystko wrócić i poczuć znowu ten klimat, jednak z sezonu na sezon było chyba coraz gorzej.
A z takich, których już nie oglądam to zawsze byłem ogromnym fanem "Detektywa Monka" i polskiego "Rancza", ale ostatnich 2-3 sezonów nie śledziłem. :D

Awatar użytkownika
Alpaka
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: Alpaka » 2017-02-04, 18:58

nic nie ogladam seryjnie oprocz serialu Daria, co prawda animowany ale dialogi rządzą + ta mroczność lat 90. <3
no one’s g__________________________________________________________

Awatar użytkownika
yourraxus
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: yourraxus » 2017-02-06, 16:04

American Horror Story - chociaż pominęłam 5 sezon, bo po prostu nie dało się go oglądać </3
Stranger Things
Black Mirror

Awatar użytkownika
Alpaka
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: Alpaka » 2017-04-22, 22:20

ostatnio mialem sporo wolnego czasu i uznalem, ze skoro jestem stworzony do kiszenia się w domu lepiej robić coś co jest chociaż w 1% kreatywne, wziąłem się za kilka seriali.
Skam - pierwszy sezon najbardziej wciągnął, drugi imo ckliwy a trzeci zbyt homo ;/ za to czwarty zapowiada się naprawdę sztos, w końcu poświęcony mojej ulubionej postaci i liczę że jego fabuła w przeciwieństwie do poprzednich nie będzie się opierała tylko na związkach
13 Reasons Why - jestem pod ogromnym wrażeniem fabuły. Po prostu sam pomysł nagrań Hanny to genialna koncepcja a reszta plotu tylko uzupełnia genialność :serce:
Daria - ten serial utrzymuje mnie przy życiu Obrazek

Mam długą listę tytułów do obejrzenia, a biorąc pod uwagę poegzaminowy luz w szkole niewykluczone że powyższa lista wkrótce się znacznie powiększy.

Awatar użytkownika
aro1124
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: aro1124 » 2017-04-23, 12:50

Alpaka pisze:Skam - pierwszy sezon najbardziej wciągnął, drugi imo ckliwy a trzeci zbyt homo ;/ za to czwarty zapowiada się naprawdę sztos, w końcu poświęcony mojej ulubionej postaci i liczę że jego fabuła w przeciwieństwie do poprzednich nie będzie się opierała tylko na związkach

:serce:
Mnie drugi sezon strasznie wymęczył, za to ten z Sanną zapowiada się świetnie. Jest to też moja ulubiona postać haj fajf! Mam nadzieję, że będzie to godne pożegnanie serialu.

Nela_30
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Nela_30 » 2017-04-28, 15:01

Ostatnio oglądam serial "Lucyfer". O diable, który postanowił sobie zrobić wakacje i zamieszkać w Los Angeles :) Całkiem przyjemnie się ogląda.

Awatar użytkownika
CzerwonePaznokcie
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: CzerwonePaznokcie » 2017-05-22, 19:52

He, he, he. Ja żadnych nie oglądam. Tylko Doktora House dawno temu i sądzę że to najlepszy serial w historii.
Obrazek
Kristian, come back, please!! Eurovision needs you!

Addicted
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: Addicted » 2017-05-26, 14:31

13 Reasons Why i Skam. Czasem patrzę na Orange Is The New Black.
Obrazek
2017 - :bulgaria: :poland: :switzerland: :macedonia: :azerbaijan:
2016 - :armenia: :azerbaijan: :sweden: :france: :bulgaria:
2015 - :estonia: :russia: :norway: :latvia: :sweden:

Awatar użytkownika
Alpaka
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: Alpaka » 2017-06-03, 22:22

ostatnio zatracam się w The 100 oraz Narcos