http://tanieopaski.pl/

Jakie seriale oglądacie ??

Dyskusje poświęcone tematom związanym z filmem, książką, sztuką etc.
Awatar użytkownika
Naar
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny
Kontaktowanie:

Re: Jakie seriale oglądacie ??

Postautor: Naar » 2017-02-03, 13:27

Pora odświeżyć liste seriali ^^
Co do oglądanych pozycji to na ten moment jestem na bieżąco z "The Real O'Neals" (komedia o geju w katolickiej rodzinie) oraz zabieram się za nadrobienie odcinków w "Screem Queens" (czarna komedia), "Outcast" i "The Stain" (horrory).
Czekam też na kontynuację "Sense8" :serce: ,nowego "American Horror Story" oraz na nowy serial "Legion" od Marvela i "Westworld".

Co do moich ulubionych seriali, które mogę polecić to na pewno
- "Penny Dreadful" (wiktoriański Londyn zmieszany ze wszystkim co możemy znać z różnych horrorów: wampiry, wiedźmy, wilkołaki, dr Frankenstein, Dorian Grey itd.)
- "Sense8" (SF)
- "Wayward Pines" (współczesna wersja Twin Peaks imo ciekawsza)
- "The Whispers" (serial o podobnej tematyce co Stranger Things, ale powstał wcześniej i jest o wiele ciekawszy)
- "Devious Maids" (o pokojówkch w Beverly Hills, niezła komedia, często jadąca po stereotypach)
Obrazek

Jakubo
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Jakubo » 2017-02-03, 21:43

Seriale to totalnie nie moja bajka ;-) tak jak cenię dobry film i czasem obejrzę, nie pamiętam kiedy ostatnio wkręciłem się w jakiś serial. Może to i dlatego, że jakoś szczególnie nie szukam? Jedyne co mi w tym momencie przychodzi do głowy to nowy Sherlock. Pierwsze dwa sezony zrobiły na mnie wrażenie, ale nie aż tyle, żebym zabrał się za kolejne :-)
The stains of blood on your skin
Night will come, so we’ll see

Obrazek

Awatar użytkownika
Dawidwg
Srebrny fan Eurowizji
Srebrny fan Eurowizji

Postautor: Dawidwg » 2017-02-03, 21:55

Ja również ostatnio kompletnie rozminąłem się z serialami i jedynie 4. sezon "Sherlocka" (kc Jakub <3) był wyjątkiem. Mam w planach nadrobienie 6. sezonu "Game of Thrones", kiedyś się okropnie tym jarałem, ale przeszło mi... Spróbuję mimo wszystko wrócić i poczuć znowu ten klimat, jednak z sezonu na sezon było chyba coraz gorzej.
A z takich, których już nie oglądam to zawsze byłem ogromnym fanem "Detektywa Monka" i polskiego "Rancza", ale ostatnich 2-3 sezonów nie śledziłem. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Alpaka
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: Alpaka » 2017-02-04, 18:58

nic nie ogladam seryjnie oprocz serialu Daria, co prawda animowany ale dialogi rządzą + ta mroczność lat 90. <3

Awatar użytkownika
yourraxus
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: yourraxus » 2017-02-06, 16:04

American Horror Story - chociaż pominęłam 5 sezon, bo po prostu nie dało się go oglądać </3
Stranger Things
Black Mirror

Awatar użytkownika
Alpaka
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: Alpaka » 2017-04-22, 22:20

ostatnio mialem sporo wolnego czasu i uznalem, ze skoro jestem stworzony do kiszenia się w domu lepiej robić coś co jest chociaż w 1% kreatywne, wziąłem się za kilka seriali.
Skam - pierwszy sezon najbardziej wciągnął, drugi imo ckliwy a trzeci zbyt homo ;/ za to czwarty zapowiada się naprawdę sztos, w końcu poświęcony mojej ulubionej postaci i liczę że jego fabuła w przeciwieństwie do poprzednich nie będzie się opierała tylko na związkach
13 Reasons Why - jestem pod ogromnym wrażeniem fabuły. Po prostu sam pomysł nagrań Hanny to genialna koncepcja a reszta plotu tylko uzupełnia genialność :serce:
Daria - ten serial utrzymuje mnie przy życiu Obrazek

Mam długą listę tytułów do obejrzenia, a biorąc pod uwagę poegzaminowy luz w szkole niewykluczone że powyższa lista wkrótce się znacznie powiększy.

Awatar użytkownika
aro1124
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: aro1124 » 2017-04-23, 12:50

Alpaka pisze:Skam - pierwszy sezon najbardziej wciągnął, drugi imo ckliwy a trzeci zbyt homo ;/ za to czwarty zapowiada się naprawdę sztos, w końcu poświęcony mojej ulubionej postaci i liczę że jego fabuła w przeciwieństwie do poprzednich nie będzie się opierała tylko na związkach

:serce:
Mnie drugi sezon strasznie wymęczył, za to ten z Sanną zapowiada się świetnie. Jest to też moja ulubiona postać haj fajf! Mam nadzieję, że będzie to godne pożegnanie serialu.

Nela_30
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Nela_30 » 2017-04-28, 15:01

Ostatnio oglądam serial "Lucyfer". O diable, który postanowił sobie zrobić wakacje i zamieszkać w Los Angeles :) Całkiem przyjemnie się ogląda.

Awatar użytkownika
CzerwonePaznokcie
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: CzerwonePaznokcie » 2017-05-22, 19:52

He, he, he. Ja żadnych nie oglądam. Tylko Doktora House dawno temu i sądzę że to najlepszy serial w historii.
Obrazek
Kristian, come back, please!! Eurovision needs you!

Addicted
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: Addicted » 2017-05-26, 14:31

13 Reasons Why i Skam. Czasem patrzę na Orange Is The New Black.
Obrazek
2017 - :bulgaria: :poland: :switzerland: :macedonia: :azerbaijan:
2016 - :armenia: :azerbaijan: :sweden: :france: :bulgaria:
2015 - :estonia: :russia: :norway: :latvia: :sweden:

Awatar użytkownika
Alpaka
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: Alpaka » 2017-06-03, 22:22

ostatnio zatracam się w The 100 oraz Narcos
edit
oprócz tego doszło ostatnio my mad fat diary, ciekawy serial, momentami za bardzo babski ale dobrze ukazuje codziennosc gdy sie ma takie przypadlosci jak rae

Wróć do „Kultura”