Mam talent!

Dyskusje poświęcone tematom związanym z filmem, książką, sztuką etc.
Awatar użytkownika
Antek
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Re: Mam talent!

Postautor: Antek » 2009-11-23, 19:46

Z Jacksona to może miec co najwyżej ciuchy, w których i tak do pięt mu nie dorasta. Jeśli chodzi o głos, to u mnie jest na półce razem z Mandaryną :roll:

ARMOgirl
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: ARMOgirl » 2009-11-23, 21:56

Bez przesady,nie porównujcie do Jacksona,uważam ich za inne światy.Ale nie powiem,oryginalny głos ma.

Awatar użytkownika
czerwony98
That's my number ONE!
That's my number ONE!

Postautor: czerwony98 » 2009-11-25, 09:50

nie rozumiem "podniecenia" Madoxem
Obrazek
Trwa LENA 1969 (kliknij w obrazek!), pozdrawiam :*

Awatar użytkownika
Antek
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Postautor: Antek » 2009-11-28, 21:55

Kolejni finaliści to Alexander Martinez i Marcin Wyrostek!

Marcin Wyrostek - ładny występ, ale szału nie ma. Mnie to bardziej nudzi niż zachwyca.
Alexander Martinez - niezły występ, lecz nie podchodzi mi jego sposób bycia.

Ogólnie rzecz biorąc uważam, że miejsca Alexandra powinna zając ANIA GOGOLA, która była w tym odcinku prawidziwą gwiazdą! Była fenomenalna i myslę, że Kuba miał rację :/

Awatar użytkownika
Tinet
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!
Kontaktowanie:

Postautor: Tinet » 2009-11-28, 22:20

Antek pisze:Kolejni finaliści to Alexander Martinez i Marcin Wyrostek!

Marcin Wyrostek - ładny występ, ale szału nie ma. Mnie to bardziej nudzi niż zachwyca.
Alexander Martinez - niezły występ, lecz nie podchodzi mi jego sposób bycia.

Ogólnie rzecz biorąc uważam, że miejsca Alexandra powinna zając ANIA GOGOLA, która była w tym odcinku prawidziwą gwiazdą! Była fenomenalna i myslę, że Kuba miał rację :/

A moim zdaniem Ania Gogola powinna być w finale, ale zamiast Marcina Wyrostka. Alexander b. dobry głos, opera i zaśpiewał partię nie tylko męską ale i żenską i to nie byle jakich artystów tylko Andrei Bocelliego i Sarah Brightman.
Naprawdę duży talent choć zgodze się że jego sposób bycia jest nie ciekawy :-)
ObrazekObrazek
Alexander <3

Awatar użytkownika
Antek
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Postautor: Antek » 2009-11-28, 22:40

Jeżeli chodzi o finał, to niestety obejrzę powtórkę, bo mam imprezę rodzinną, ale i tak zagłosują na Anię Teliczan - to jest mój numer jeden na chwilę obecną!

Awatar użytkownika
Tinet
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!
Kontaktowanie:

Postautor: Tinet » 2009-11-28, 22:45

Hm... finał. Trudny wybór, ale zwykle nie głosuję w takich programach(poza tym mój faworyt nie przeszedł), ale gdybym musiała postawiłabym na braci Legun
ObrazekObrazek
Alexander <3

BUKA
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!
Kontaktowanie:

Postautor: BUKA » 2009-11-30, 00:53

Gogola rzeczywiście powinna być w finale zamiast Wyrostka, choć nie można zaprzeczyć, że on również był na świetnym poziomie. Alexander (swoją drogą, jaka zbieżność imion :-D ) z pewnością zasłużył, ma ogromną skalę głosu. No i ładny facet z niego. ;-)

Awatar użytkownika
esder
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: esder » 2009-11-30, 01:04

podczas odcinków castingowych, była według mnie beznadziejna, wczoraj też byłem sceptycznie do niej nastawiony ale jak usłyszałem to wykonanie... moim marzeniem jest usłyszeć ją w repertuarze Bonnie Tyler.

Co do finału to najlepszy jest Martinez, mam nadzieję że nie wygrają Legunowie, kolejni po merkart ball którzy zbijają kasę za granicą, a w Polsce szukają rozgłosu.
"why is some of the audience standing on non-moving escalators? "
Eurowizja

Awatar użytkownika
Antek
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Postautor: Antek » 2009-11-30, 09:41

Też liczę na to, że Legunowie NIE wygrają. Sprawiają wrażenie strasznie pewnych siebie, co mnie od nich odpycha. Jak już mówiłem, na chwilę obecną jestem za Anią Teliczan, ale wszystko zależy od występów na żywo. Swoją droga, nie wiem co w finale robi Jessica Merstein :roll:

Awatar użytkownika
Seba
Administrator
Administrator

Postautor: Seba » 2009-12-05, 22:14

Właśnie zakończyła się 2ga edycja Mam Talent. Chciałbym powiedzieć, że gratuluję zwycięstwa Marcinowi Wyrostkowi. Zasłużone zwycięstwo w 100% w moim odczuciu.
A poniżej mały komentarz dot. każdego z uczestników:
Jessica Merstein - przychylam się do wypowiedzi Chylińskiej. Była faktycznie zmęczona. Słyszałem jej wykonanie na próbie w Dzień Dobry TVN i wyszło jej to GE-NIAL-NIE! Ale cóż. Stres i zmęczenie robi swoje.
Kaczorex - profesjonalizm i świetność w każdym calu. Zazdroszczę chłopakowi, bo ma talent do tańca, ale wiadomo, że nie wygra. Polacy wolą się wzruszać ;-)
Patenciarz - show jak show - odwalone. W półfinale był 100x lepszy.
Kony - podobnie jak w przypadku Patenciarza.
Kruk i Blacha - Białystok, nie ma to jak obiektywna ocena ;-) aczkolwiek nigdy ich nie lubiłem. Fajnie zrobione przedstawienie, ale coś mnie odpychało.
Ania Teliczan - CUDNY GŁOS! Liczyłem na Mercy z repertuaru Duffy, ale wybrała Prince'a. Dość dobry zabieg ;-)
Alexander Martinez - największe zaskoczenie tego finału. Zaskoczył mnie jego wizerunek, ale i głos łudząco podobny do wokalisty Europe. Pozytywnie.
Legunowie - nie znoszę tych ludzi. Nie znoszę ich maniery bycia, ich gestykulacji, ich min itp. Są strasznie odrażający. Najbardziej się wszystkim obnoszą, mają w sobie taką pychę, że aż się nie chce patrzeć. Po prostu masakra. Pięknie podsumowali ich jurorzy. I tak ma być.
Marcin Wyrostek - profesjonalizm. Jedno słowo idealnie odwzorowuje cały opis. Genialne.
Jadzia i Dominika - nie znam się na tym, ale dla mnie zbyt nudne.
TOP'16: Obrazek :norway: :ukraine: :bulgaria: :latvia:

Awatar użytkownika
soniab
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: soniab » 2009-12-05, 23:41

Seba pisze:Ania Teliczan - CUDNY GŁOS! Liczyłem na Mercy z repertuaru Duffy, ale wybrała Prince'a. Dość dobry

Zdaje sie ze ona spiewała piosenke Sinead O'Connor

Awatar użytkownika
Antek
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Postautor: Antek » 2009-12-06, 12:09

Zdecydowanie tego wieczora błyszczała na scenie Ania Teliczan. Fenomenalny głos, wykonanie cudowne, lepsze od oryginały, moja stuprocentowa zwyciężczyni. Co do Marcina Wyrostka, mnie się nie podoba, nudny i bez szans w showbiznesie. Bardzo się cieszę, że jurorzy zwrócili uwagę na patos i nieautentycznośc bijącą od braci Legun, i zadowala mnie fakt, że nie wygrali. Rozczarował mnie Kony, bo o ile w półfinale jego show było zabawne, to w finale było nudne, bo oparte na tym samym schemacie. Z wokalistów najsłabiej wypadła Jessica, po prostu chyba piosenka nie ta. Gimnastyczki dały ładny występ, Kaczorex mnie nigdy nie zachwycał, Patenciarz pokazał ciekawe show, ale czy to talent? Raczej kasa. Kruk i Blacha - nuda i zbyt duża pewnośc siebie. Alexander Martinez - żenada. Jego występ mnie totalnie zniesmaczył, pseudorockowe wygibasy nieszczupłego Filipińczyka nagrodzone na podium? O ile jego półfinałowy występ miał w sobie jakąś klasę i poziom, to wczorajszy występ był tego totalnym przeciwieństwem.

Awatar użytkownika
Storiz89
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Storiz89 » 2009-12-08, 21:37

Heh, mieszka w bloku, sąsiedzi mają od rana do wieczora koncerty za darmo :D
Hej zowiaÂł wiater od strony tater

Awatar użytkownika
Antek
That's my number ONE!
That's my number ONE!