Mam talent!

Dyskusje poświęcone tematom związanym z filmem, książką, sztuką etc.
Awatar użytkownika
Antek
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Re: Mam talent!

Postautor: Antek » 2009-12-13, 15:38

Ja wysłalem 5 smsów na Teliczan!

Awatar użytkownika
Antek
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Postautor: Antek » 2010-09-04, 17:59

Post pod postem, ale pragnę przypomniec, że dziś o 20:00 rozpoczyna się III seria programu "Mam Talent" ;)

Awatar użytkownika
Weteranka
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: Weteranka » 2010-09-04, 19:35

Dla mnie niestety w dalszym ciągu przeszkadzają Gosia i Szymon, już pewnie jestem uprzedzona do nich od pierwszej edycji, poza tym jeszcze nikt nie zachwycił :< Jeszcze tylko dojdą "utalentowane" dzieci, quasi-komedianci i zawodowcy. Łeee, sto razy bardziej wolałam Idola :< :< :< Lecz, tak dla wieczornego rozluźnienia pasuje.

Awatar użytkownika
Seba
Administrator
Administrator

Postautor: Seba » 2010-09-04, 19:43

Ja lubię cały skład jurorski i prowadzących. Przed chwilą wystąpiła Sabina Jeszka - muszę powiedzieć, że ciary były.
Ale i tak najlepsza jest pani od "AJ NIDŻ JU BEJBE" ;-)
TOP'16: Obrazek :norway: :ukraine: :bulgaria: :latvia:

Awatar użytkownika
Antek
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Postautor: Antek » 2010-09-04, 21:00

Zgodzę się z Weteranką co do Gosi i Szymona - oboje są strasznie drętwi, poza tym czerstwe żarty Hołowni są bardziej żenujące niż śmieszne... Mnie odcinek trochę znudził, niczego naprawdę powalającego nie zaprezentowano. Jeżeli niepowtarzalnych talentów nie ma, to niech jest chociaż dobra zabawa, dlatego mnie się w tym odcinku najbardziej podobała pani Dorota od "I Need You Baby" ;) Poza tym podobał mi się niewidomy wokalista, i zespół Me, Myself and I.

...czyli śpiew znowu górą, no bo chyba nie jedzenie bigosu?

Awatar użytkownika
esder
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: esder » 2010-09-04, 22:22

http://www.youtube.com/watch?v=3XVa8uOlZsA
ALEEEEEE CZAAAAAAAAAAAD :D
aj nidż ju bajbe mam nadzieję że nie zejdę! - ratunkuuuu, od godziny mnie to prześladuje :lol:
"why is some of the audience standing on non-moving escalators? "
Eurowizja

Awatar użytkownika
Seba
Administrator
Administrator

Postautor: Seba » 2010-09-05, 10:33

Ja to znałem już miesiąc wcześniej, bo była w spotach Mam Talent ;-) Bardzo lubię tę piosenkę. Ryje psychę, strasznie!
Jeśli chodzi o moje odczucia względem MT i jurorów - odczuwam, że jurorzy są teraz bardziej naturalni, nie próbują naśladować tych z UK. Na plus zmieniła się dla mnie Małgosia F. Jest bardziej spontaniczna, a do tego naturalna i śliczna. Pomijam, że kocham Chylińską za wszystko. Jej teksty, zachowanie są po prostu... świetne! :-D Totalny spontan.
Ja najbardziej zwracam uwagę na śpiewające talenty, wiadomo. Nie wiem czemu, ale lubię wykonanie piosenki Bee Gees przez Pana występującego jako ostatni. Ma coś w sobie. A jak dobiorą się do niego specjaliści od wizerunku, coś z tego będzie. Sabina ma głos i wygląd, czyli idealny materiał na gwiazdę. Ten chłopiec Paweł - też fajny, ale już widać w nim taką manierę dziwną. Coś jak u Klaudii Kulawik... Ten niewidomy Pan również mnie zachwycił świetnym wokalem. Podziwiam takich ludzi.

Oceniam subiektywnie. Nie jestem specjalistą od muzyki, opisuję swoje odczucia. : )
TOP'16: Obrazek :norway: :ukraine: :bulgaria: :latvia:

Awatar użytkownika
Adam
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Postautor: Adam » 2010-09-05, 13:47

Seba pisze: Na plus zmieniła się dla mnie Małgosia F. Jest bardziej spontaniczna, a do tego naturalna i śliczna.

OOOOO! Chyba Cię! Foremniak jest odrażająca. Taka och, ach, nie wiadomo jaka, światełko widzi, wzruszyłą się, no po prostu nie mogę na nią patrzeć. Poza tym uwielbiam wszystkich, Foremniakową bym skasował :D
[*]:->

Awatar użytkownika
Antek
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Postautor: Antek » 2010-10-17, 10:33

Wczoraj wybrano półfinałową czterdziestkę. Bardzo brakuje mi w niej Genka Loski, bo jego głos i zamiłowanie do muzyki naprawdę mnie urzekły. Brakuje mi pani Kaliny Kasprzak która zaprezentowała się we wczorajszym odcinku, bo jej wykonanie odebrałem za bardzo indywidualne i autentyczne. Z wielce utalentowanych dzieci moją uwagę zwraca jedynie ten tańczący chłopczyk, ale nie podzielam szaleńczego entuzjazmu jurorów... Wymieniłbym tego malca od "Padam, padam", bo mam wrażenie, że pasji w nim brak, widzę w nim ofiarę ambicji jego rodziców. Porażką jest dla mnie grupa taneczna Iskierki czy tam zapałki, z tym wystającym czymś na głowie. Nie powiem, że nie tańczą ładnie, ale 40 miejsc to jednak zbyt mało, żeby przepuszczać coś takiego. Jak zwykle nie podobają mi się grupy taneczne, bo w każdym odcinku przewija się chociaż jedna, a żadna z nich nie wyróżnia się. Przestronne ciuchy, hip-hopowy stajl to nie wszystko, bo gdyby się przyjrzeć każdemu tancerzowi z osobna, to ja zazwyczaj widzę tylko pustą masę, nie ma współgrania... Zachowanie pani Foremniak doprowadza mnie do szewskiej pasji, bo w jednym odcinku bacznie obserwuje opinie Agnieszki i Kuby by potem się do nich podczepić, a w następnym robi wszystko na przekór, przy talentach głosuje na 'NIE' lub tradycyjnie, brakuje jej bliżej nieokreślonego tego czegoś. Mam nadzieję, że nie rozczaruję się odcinkami na żywo.

Moi faworyci: Cher, zespół muzyczny Mocha, Kamil Bednarek. Czyli znowu muzyka górą ;)
Ostatnio zmieniony 2010-10-17, 19:25 przez Antek, łącznie zmieniany 1 raz.

admin
Administrator
Administrator

Postautor: admin » 2010-10-17, 12:46

Nie rozumiem ich wyborów, a właściwie jednego. TVN robi Mam talent by zarobić, czemu więc przeszła szara masa, a Dorota Szczepańska nie? Okej, może nie potrafi śpiewać, ale bądź co bądź stała się ikoną trzeciej edycji, miała kilka milionów oglądnięć na Youtube (teraz już TVN pokasował te filmiki), i stała się bardzo popularna... Sama jej obecność przyciągnęłaby z milion widzów, a teraz to oleją. Średnie wybory.

Awatar użytkownika
Namiocik
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: Namiocik » 2010-10-17, 19:02

Żyją na takim zacofanym odludziu, że u mnie TVNu nie ma :D. Ale oglądałem tę nauczycielkę na YT. Spodobało mi się, no ale tak za bardzo nie wiem co by mogła pokazać w półfinale. To taka "gwiazda" jednego występu ;).

Zaskoczyło mnie, że Cher dostał(a) się dalej.http://mamtalent.plejada.pl/108,16823,8,2_odcinek_mam_talent_-_czesc_pierwsza,2,wideo_detal.html - koleś jest niezły. Pokazał coś dobrego, w przeciwieństwie do innych "tego pokroju" ludzi co występowali wcześniej i tylko się ośmieszyli i zrobili z siebie idiotów. To może być nawet finał.

admin
Administrator
Administrator

Postautor: admin » 2010-10-18, 12:39

Darek był świetny, momentami brzmi jak oryginał : o A co do Doroty to myślę, że to nie jest gwiazda jednego występu gdyż ma też inne piosenki, sama tworzy muzykę jak i pisze tekst, napewno miałaby kolejne hiciory w zanadrzu.

Awatar użytkownika
SiM
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: SiM » 2010-10-18, 17:51

Z chęcią dałbym zbuntowanej nauczycielce miejsce w półfinale, gdyby tylko ktoś powiedział mi, jaki talent zaprezentowała (grafomania? bujanie się przed mikrofonem?), nie dziwię się, że ta pani już nie uczy.
Jest Emitels Brass, jest Kamil Bednarek, jest jeszcze paru, na których patrzę z przyjemnością, czyli jest ok. Niektórych wyborów nie rozumiem, ale z większością się zgadzam...

admin
Administrator
Administrator

Postautor: admin » 2010-10-19, 09:40

Jaki talent? Niech będzie pisanie piosenek od a do z. Głosu też nie ma złego ^^

Awatar użytkownika
Namiocik
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: Namiocik » 2010-11-28, 00:29

KLIK - Sabina Jeszka w finale, matko, ona jest prześwietna! Jeżeli się nią nikt nie zajmie po MT to będzie porażka dla Polski... Ma wszystko - wygląd, głos, charakter... Jestem pod ogromnym wrażeniem !

Wróć do „Kultura”