Mam talent!

Dyskusje poświęcone tematom związanym z filmem, książką, sztuką etc.
Awatar użytkownika
Antek
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Re: Mam talent!

Postautor: Antek » 2010-11-28, 10:47

Namiocik pisze:KLIK - Sabina Jeszka w finale, matko, ona jest prześwietna! Jeżeli się nią nikt nie zajmie po MT to będzie porażka dla Polski... Ma wszystko - wygląd, głos, charakter... Jestem pod ogromnym wrażeniem !

http://www.youtube.com/watch?v=BACY3-RcWQc - występ Alexandry Burke w X Factor, troszeczkę podobny do show Jeszki, nieprawdaż? Sabina śpiewa świetnie, ale własnego pomysłu na siebie nie ma chyba za grosz.

Awatar użytkownika
Namiocik
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: Namiocik » 2010-11-28, 12:09

Ojoj, no rzeczywiście, prawie wszystko zerżnięte. Szkoda. Ale i tak myślę, że to największy potencjał na "gwiazdę" z Mam Talent.

Awatar użytkownika
Seba
Administrator
Administrator

Postautor: Seba » 2010-11-28, 13:26

Antek pisze:
Namiocik pisze:KLIK - Sabina Jeszka w finale, matko, ona jest prześwietna! Jeżeli się nią nikt nie zajmie po MT to będzie porażka dla Polski... Ma wszystko - wygląd, głos, charakter... Jestem pod ogromnym wrażeniem !

http://www.youtube.com/watch?v=BACY3-RcWQc - występ Alexandry Burke w X Factor, troszeczkę podobny do show Jeszki, nieprawdaż? Sabina śpiewa świetnie, ale własnego pomysłu na siebie nie ma chyba za grosz.

Antku, Alexandra sama zapewne nie wymyśliła sobie show. Stoi bowiem za nią sztab choreografów, więc osądzanie Jeszki o brak pomysłu na siebie jest trochę nietrafione ;-)

W Polsce brakuje takich osób jak Sabina. Niewątpliwie JEST gwiazdą. Życzę jej powodzenia : )
TOP'16: Obrazek :norway: :ukraine: :bulgaria: :latvia:

Awatar użytkownika
Antek
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Postautor: Antek » 2010-11-28, 15:24

Ja strasznie ubolewam nad tym, że Polacy połknęli historyjkę zapłakanej dziewczynki ze wsi o tym, jaka to ona biedna i jak bardzo by chciała mieć nowy dom. To Mam Talent, a nie Fundacja Polsat, i takie zwierzenia chyba nie są tam na miejscu. Mnie się wczoraj najbardziej podobało Me Myself and I i mam wielką nadzieję, że ten zespół jeszcze dużo osiągnie. Na drugim miejscu dla mnie prześwietny Piotr Lisiecki :zakochany:
Ostatnio zmieniony 2010-11-28, 19:16 przez Antek, łącznie zmieniany 1 raz.

Bzyku
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Postautor: Bzyku » 2010-11-28, 19:14

Lisiecki był najlepszy... ta 11 letnia dziewczynka.. wygrała bo ma śliczny głos.. ale wygrała też bo opowiedziała historyjke z tytułu "Urzekła mnie Twoja historia"... xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Poland
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Postautor: Poland » 2010-11-29, 15:41

No to teraz ruch dla TVP a mianowicie niech przyjmie ją pod swoje skrzydła i wyśle ją na Eurowizje dla Dzieci :)
Z Eurowizją od 10 lat w tym 7 lat z ESCFORUM.pl i około rok w INFE Poland

Awatar użytkownika
Hajfi
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: Hajfi » 2010-11-29, 17:24

Antek pisze:Mnie się wczoraj najbardziej podobało Me Myself and I i mam wielką nadzieję, że ten zespół jeszcze dużo osiągnie. Na drugim miejscu dla mnie prześwietny Piotr Lisiecki :zakochany:

Popieram! I podpisuję się pod tym obiema nogami i rękami :zakochany:
2017: :armenia: :belgium: :bulgaria: :france: :iceland:
2016: :czech: :armenia: :estonia: :malta: :italy:

Obrazek

Awatar użytkownika
Seba
Administrator
Administrator

Postautor: Seba » 2010-11-29, 18:58

Zdecydowanie najlepsi Me Myself & I, Bednarek, Jeszka i Malinowska. Bezapelacyjnie zwycięstwo należało się MM&I. To są dla mnie największe talenty i gwiazdy finałowego wieczoru. Miazga i profesjonalizm. Podziwiam!
TOP'16: Obrazek :norway: :ukraine: :bulgaria: :latvia:

Awatar użytkownika
Wilk
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: Wilk » 2011-04-18, 18:32

Jedyny uczestnik który szczególnie mi zapadł w pamięć tych wszystkich edycji to Marcin Majewski "Madox" po programie nagrał tą świąteczną piosenkę z Gogolą i Sawczuk - nawet fajnie to wyszło ale ten jego singiel "High On You" jest przeciętny , cały czas robi sobie sesje fotograficzne :o podobno:
"W najbliższym czasie zaangażuje się w kilka projektów muzycznych oraz ruszy w Polskę z koncertami. Karierą Madoxa zajmie się Piotr Grabarczyk. Tymczasem porcja nowych zdjęć autorstwa Agnieszki Grymuzy, na których Madox po raz kolejny przyciąga wzrok swoim oryginalnym wizerunkiem" Na fotkach wychodzi profesjonalnie ale obawiam się że muzycznie mi się spodoba :< Chyba że reszta piosenek będzie zdecydowanie lepsza.
Obrazek
:unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom:

Awatar użytkownika
Crazy_Boy_1993
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: Crazy_Boy_1993 » 2011-04-19, 14:14

W jury zamiast Kuby Wojewódzkiego - Robert Kozyra... No comment.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Naar
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny
Kontaktowanie:

Postautor: Naar » 2011-04-19, 14:20

I prawdopodobnie zamiast Foremniakowej ma być Anna Przybylska choć nie jest to jeszcze pewne.
Obrazek

Awatar użytkownika
Someone.
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!
Kontaktowanie:

Postautor: Someone. » 2011-04-19, 17:28

Jak dla mnie bezsensu jest kontynuowanie tego programu...Ostatnia edycja była słaba. Byli sami wokaliści. Teraz jest X Factor więc nie wiem kto przyjdzie na te castingi. Pewnie same śpiewające dzieci.

Awatar użytkownika
Naar
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny
Kontaktowanie:

Postautor: Naar » 2011-04-19, 17:48

Teraz przyjdą same nieśpiewające talenty (no chyba, że jakiś odpadki z xFactor). I teraz dopiero ten program będzie mieć sens... bo do półfinałów (a za razem do finału) dostaną się talenty inne niż muzyczne.
Śpiewające dzieci wyślą do MBTM :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Bartek
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontaktowanie:

Postautor: Bartek » 2011-04-27, 18:57

Naar, myśle że jak przyjdą odpadki z X-factor to i tak ich nie wezmą bo będą zbyt słabi. Ale oczywiście dobrze ze stworzyli X-facotr bo Mam talent to było "Umiem Śpiewać"

Awatar użytkownika
Someone.
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!
Kontaktowanie:

Postautor: Someone. » 2011-04-27, 19:52

Ale to, że w ostatniej edycji byli sami wokaliści było głównie spowodowane tym, że mało było innych talentów...Więc wcale się nie dziwiłem, że finał był przepełniony własnie wokalistami. Dlatego nie wiem jak będzie w tej edycji. Z resztą się zobaczy ale myślę że rewelacji nie będzie.

Wróć do „Kultura”