Mam talent!

Dyskusje poświęcone tematom związanym z filmem, książką, sztuką etc.
Awatar użytkownika
Wilk
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Re: Mam talent!

Postautor: Wilk » 2011-10-17, 10:03

Jury znowu odwaliło niezłą manianę ;/ bo jak można było nie dopuścić do półfinałów złotnika Darka ?
http://mamtalent.tvn.pl/wideo/wszystkie ... 22090.html
Zauważyłem że ludzie kłócą się też o Lisowską śpiewającą E.T - z resztą genialnie to zaśpiewała oraz Zientarę. Nie pierwszy raz nie potrafią porządnie wybrać, pamiętam też jaka afera była jak nie przeszła Sawczuk i Popowska...
Obrazek
:unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom:

Awatar użytkownika
Xytros
Srebrny fan Eurowizji
Srebrny fan Eurowizji

Postautor: Xytros » 2014-12-05, 18:45

Dlaczego w finale zawsze znajduje się jakiś śpiewak ;/ jest o wiele więcej ludzi którzy bardziej sobie zasłużyli na finał niż wokalisci/stki takie moje odczucie :-|

Maximax
Srebrny fan Eurowizji
Srebrny fan Eurowizji

Postautor: Maximax » 2014-12-31, 16:29

A ja tam jestem zadowolony ze zwycięstwa Adriana Makara. Był najlepszy w Finale, i zasłużenie wygrał. Nie zgadzam się z tym, że wygrał z litości. Tak, na pewno kilka tysięcy ludzi zagłosowało na niego z litości, już to widzę...
Mój kanał jak ktoś jest zainteresowany -> https://www.youtube.com/channel/UCi--Zg ... i8A/videos

Matt95
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: Matt95 » 2015-08-08, 20:44

Kiedyś kilka pierwszych edycji "Mam talent" oglądałem, nie mogłem się doczekać co tydzień, a teraz sobie odpuściłem, po prostu znudziło mi się.Bez Wojewódzkiego nie to samo, ale no cóż ;).

Wróć do „Kultura”