System reklamy Test

Must be the Music - Tylko Muzyka

Dyskusje poświęcone tematom związanym z filmem, książką, sztuką etc.
Awatar użytkownika
Bartek
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontaktowanie:

Re: Must be the Music - Tylko Muzyka

Postautor: Bartek » 2011-04-10, 21:52

mają jeszcze szanse dzieki fb ;]

Awatar użytkownika
Someone.
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!
Kontaktowanie:

Postautor: Someone. » 2011-04-14, 21:35

Ja trzymam kciuki za Magdę Wasylik. Dziewczyna ma świetny głos i na dodatek z mojego miasta ;P

Awatar użytkownika
czerwony98
That's my number ONE!
That's my number ONE!

Postautor: czerwony98 » 2011-04-16, 20:49

Głosować na Olivię MUSI DOSTAĆ DZIKĄ KARTĘ:

http://apps.facebook.com/must-be-the-music/
Obrazek
Trwa LENA 2018 (kliknij w obrazek!), pozdrawiam :*

admin
Administrator
Administrator

Postautor: admin » 2011-04-16, 21:36

Głosiki już poszły! :D Cudowna jest. Nawet jak nie przejdzie/nie wygra to i tak osiągnie najwięcej, bo po prostu jest artystką, jest jakaś, ma coś do zaoferowania i nawet bez pomocy wielkich szych jej płyta będzie cudownym awangardowym dziełem. Końcówka występu w stylu Yoko Ono mnie powaliła! :D

Awatar użytkownika
Naar
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny
Kontaktowanie:

Postautor: Naar » 2011-04-16, 21:50

10 głosów x 6 dni głosowania = 60 głosów na osobę... także mobilizacja ludzie mobilizacja.
Pokażmy, że potrafimy bronić prawdziwej perły muzycznej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Wilk
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: Wilk » 2011-04-17, 09:19

Heroes Get Remebered ! to jest wymiatacz.
Widzowie z jednej strony dobrze zagłosowali wywalając tą beznadziejną olivke :nosebleed: ale z drugiej źle nie doceniając chłopaków z Heroes Get Remebered. I ja już się postaram żeby ta dziewucha dzikiej karty nie dostała bo nie zasługuje , cienki wokal , paraduje w pajacowatych strojach na scenie i myśli że jest oryginalna , trzeba mieć coś więcej niż wyróżniający się wygląd :/ Zaraz idę na fejsa i głosuje na chłopaków , i jeszcze namówię innych by na nich głosowali :] To są prawdziwi artyści i przede wszystkim dobra muza.
Obrazek

Awatar użytkownika
czerwony98
That's my number ONE!
That's my number ONE!

Postautor: czerwony98 » 2011-04-17, 09:31

Nie wiem podawajcie do znajomych aby głosowali nie wiem róbcie coś aby awansowała!

10 głosów już oddanych, ale procent ma mniej 36 :(
Obrazek

admin
Administrator
Administrator

Postautor: admin » 2011-04-17, 09:36

Jeżeli myślisz, że Olivia ma do zaprezentowania tylko kolorowe stroje i cienki wokal to świadczy tylko o Tobie, BadWolf ;) To że Ci się nie podoba nie daje ci prawa do dyskredytowania jej talentu. Jej tworczość jest twórczością trudną, awangardową, ekstrawagancką, zdecydowanie niemasową, napewno fan Dody nie doceni Olivki bo to zupełnie nie ta orbita kosmiczna. A Olivia i tak sobie poradzi, jest miażdżąca :)

Awatar użytkownika
Wilk
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: Wilk » 2011-04-17, 09:45

Nie porównuje żadnego artysty z tego programu do moich idoli muzycznych bo oni są nie do porównywania z kimkolwiek. Wybieram to co najlepsze i w moim guście, i porównuje jedynie z innymi w tym programie
I fan Dody docenia dobre rockowe brzmienie "Heroes Get Remebered" a to świadczy tylko dobrze : ] Bo olivke raczej powiązałbym z tanim kiczem a rockową kapele Heroes'ów z dobrą rockową muzą, z czymś co by się przydało na polskiej scenie muzycznej. Przekonamy się po programie czy sobie poradzi czy zniknie tak jak większość po takich programach :>
Ostatnio zmieniony 2011-04-17, 09:52 przez Wilk, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

admin
Administrator
Administrator

Postautor: admin » 2011-04-17, 09:49

Tanim kiczem? Wybacz, ale to świadczy tylko o Tobie... Olivia "tanim kiczem" XD W sumie to zabawne, nevermind.

Awatar użytkownika
Wilk
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: Wilk » 2011-04-17, 10:07

Widać moje działania nie idą na marne
z 24 % zrobiło się 25 % dla HGR , Rock'n'Roll yeaObrazekObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 2011-04-17, 10:09 przez Wilk, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
czerwony98
That's my number ONE!
That's my number ONE!

Postautor: czerwony98 » 2011-04-17, 10:08

Badzie nie chcę cię obrazić, ale czy ty nie lubisz Olivki dla tego, że może być zagrożeniem dla Dody na naszej scenie muzycznej?
Obrazek

Awatar użytkownika
Wilk
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: Wilk » 2011-04-17, 10:40

Czerwiuniutki po pierwsze widać tak mało wiesz o Polskiej muzyce (w ostatnich latach) że nie masz pojęcia o tym że od zwycięstwa Doroty w sopocie 2005 nie znika z czołówki polskiej sceny muzycznej , cały czas na topie , do dziś nie zagrożona i nigdy nie będzie , już było wielu którzy mieli ją zastąpić i wygryźć ale teoretycznie nikt jej nie dorównuje kroku :>

Po drugie
[quote=Doda]M. in. dlatego, że moja ostatnia solowa płyta "DIAMOND BITCH" ujrzała światło dzienne w 2007r., więc wszyscy ci, którzy nieustannie nazywają samych siebie moją konkurencją mieli mnóstwo czasu, aby przebić mój sukces. Mamy rok 2011, a jak do tej pory nikt tego nie zrobił. Niedługo wydam drugą solową płytę "THE SEVEN TEMPTATIONS", a wtedy to już nie będzie szans na to aby nagrać lepszą. Chyba, że wybiegniemy w przyszłość i weźmiemy pod uwagę MOJĄ trzecią płytę:):)[/quote]

Po trzecie jeśli jest na tyle dobra to nie powinna potrzebować Must Be The Music lub tym bardziej finału tego programu by zaistnieć . Widzowie programu skreślili ją już w półfinale i dobrze zrobili. Teoretycznie większym zagrożeniem są chłopaki z Heroes Get Remebered bo oni grają Rocka , który również ma się pojawić na "The Seven Temptations" może trochę w innej postaci ale też mocne gitarowe brzmienie więc o czym my mówimy :D
Obrazek

admin
Administrator
Administrator

Postautor: admin » 2011-04-17, 11:26

Bad Wolf pisze:Czerwiuniutki po pierwsze widać tak mało wiesz o Polskiej muzyce (w ostatnich latach) że nie masz pojęcia o tym że od zwycięstwa Doroty w sopocie 2005 nie znika z czołówki polskiej sceny muzycznej , cały czas na topie , do dziś nie zagrożona i nigdy nie będzie , już było wielu którzy mieli ją zastąpić i wygryźć ale teoretycznie nikt jej nie dorównuje kroku :>

Szkoda, że nie wspominasz, że jej "topowanie" opiera się na ciągłym podsycaniu zainteresowania prasy i mediów swoim prywatnym życiem, bo muzycznych osiągnięć Doda nie ma żadnych.

Bad Wolf pisze:Po trzecie jeśli jest na tyle dobra to nie powinna potrzebować Must Be The Music lub tym bardziej finału tego programu by zaistnieć . Widzowie programu skreślili ją już w półfinale i dobrze zrobili.

W ogóle całe porównywanie Dody do Olivii to jakiś żart... Doda jest odtwórczynią, skandalistką, nie jest artystką. Jest jedynie wokalistką, jej teksty są kuriozalnie banalne, a za muzykę odpowiadają producenci, potrafi ona odtwarzać piosenki napisane dla niej. Olivia tworzy, pokazuje siebie, robi coś innowacyjnego, nowego, awangardowego. Z pewnością poradzi sobie bez programu, w to nie wątpie, prawdziwy talent obroni się sam ;)

Awatar użytkownika
Someone.
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!
Kontaktowanie:

Postautor: Someone. » 2011-04-17, 11:27

Bad Wolf pisze:Czerwiuniutki po pierwsze widać tak mało wiesz o Polskiej muzyce (w ostatnich latach) że nie masz pojęcia o tym że od zwycięstwa Doroty w sopocie 2005 nie znika z czołówki polskiej sceny muzycznej , cały czas na topie , do dziś nie zagrożona i nigdy nie będzie , już było wielu którzy mieli ją zastąpić i wygryźć ale teoretycznie nikt jej nie dorównuje kroku :>

Po drugie
[quote=Doda]M. in. dlatego, że moja ostatnia solowa płyta "DIAMOND BITCH" ujrzała światło dzienne w 2007r., więc wszyscy ci, którzy nieustannie nazywają samych siebie moją konkurencją mieli mnóstwo czasu, aby przebić mój sukces. Mamy rok 2011, a jak do tej pory nikt tego nie zrobił. Niedługo wydam drugą solową płytę "THE SEVEN TEMPTATIONS", a wtedy to już nie będzie szans na to aby nagrać lepszą. Chyba, że wybiegniemy w przyszłość i weźmiemy pod uwagę MOJĄ trzecią płytę:):)

Po trzecie jeśli jest na tyle dobra to nie powinna potrzebować Must Be The Music lub tym bardziej finału tego programu by zaistnieć . Widzowie programu skreślili ją już w półfinale i dobrze zrobili. Teoretycznie większym zagrożeniem są chłopaki z Heroes Get Remebered bo oni grają Rocka , który również ma się pojawić na "The Seven Temptations" może trochę w innej postaci ale też mocne gitarowe brzmienie więc o czym my mówimy :D[/quote]

Teraz to dowaliłeś nieźle...lubię Dodę ale muzycznie to ona praktycznie w ogóle nie istnieje. Jest raczej chyba najbardziej znana sobą w tym całym show-biznesie ale nie przez swoja muzykę tylko przez jakieś skandaliki. Ma dobry głos aczkolwiek jest wiele wiele lepszych od niej. To, że teraz jest tak wysoko bardziej zawdzięcza charakterowi a nie talentowi. Taka Edyta Górniak która powinna być światową gwiazdą wolała brać udział w jakiś żałosnych programach. To świadczy tylko o tym że bardziej zależało jej na kasie niż na rozwijaniu się w tym czym jest na prawdę dobra. Ta Olivia też jakoś bardzo do mnie nie trafia ale doceniam to co robi, bo dziewczyna wie czego chce i na pewno zajdzie daleko.

Wróć do „Kultura”