Must be the Music - Tylko Muzyka

Dyskusje poświęcone tematom związanym z filmem, książką, sztuką etc.
admin
Administrator
Administrator

Re: Must be the Music - Tylko Muzyka

Postautor: admin » 2011-04-17, 20:24

To że Doda napisała teksty do tych piosenek nie świadczy o niej dobrze - to naprawdę słaba twórczość, idąc twoim tokiem myślenia tekściarz Erica Saade w utworze Popular to artysta ;) Edyta Górniak, Elżbieta Zapendowska wyśmiały teksty Dody, nazywając je durnymi i dziecinnymi - są to dla mnie swego rodzaju autorytety muzyczne. A to przecież kuriozalne. Nie wiem czemu tak ciężko Ci zauważyć prawdę, że Doda jest jedynie przeciętną wokalistką, słynącą ze skandali. Nie powiększaj jej talentu, który opiera się jedynie na głosie - jak u sto milardów innych ludzi. Pogódź się z tym, że Doda nigdy nie będzie w oczach ludzi artystką, bo nia zwyczajnie nie jest. Jest celebrytką, skandalistką, i bardziej osobą publiczną... Jej muzyka nawet nasycona jest życiem prywatnym: sceny łózkowe z byłymi partnerami, teksty o dużym nacechowaniu prywatnością etc. Całe te twóje wykłócanie się, że Doda jest kimś wyższym artystycznie od Olivii jest w gruncie rzeczy zabawne, ale smutno świadczy o Tobie.

Awatar użytkownika
Wilk
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: Wilk » 2011-04-17, 20:42

Miej swoje autorytety, ja mam swoje i tego się trzymajmy, nawet nie czytam tego do końca ^ ^ bo mi się już znudziło . To co miałem napisać napisałem i tego się trzymam.
Co do Must Be The Music wpis pewnego pana na fejsie MBTM http://www.facebook.com/permalink.php?s ... 1108543303
Bardzo trafne Panie Piotrze :spoko:
Obrazek
:unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom:

admin
Administrator
Administrator

Postautor: admin » 2011-04-17, 22:54

Napisał człowiek, który:

"O czym teraz myślisz?" - Myśle ze chce mi sie srac !

Faktycznie, też sobie znalazłeś autorytet...

Awatar użytkownika
Naar
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny
Kontaktowanie:

Postautor: Naar » 2011-04-18, 00:22

Bad Wolf pisze:Heroes Get Remebered ! to jest wymiatacz.
Widzowie z jednej strony dobrze zagłosowali wywalając tą beznadziejną olivke :nosebleed: ale z drugiej źle nie doceniając chłopaków z Heroes Get Remebered.

Bad Wolf pisze:I fan Dody docenia dobre rockowe brzmienie "Heroes Get Remebered" a to świadczy tylko dobrze : ]

Raczej dobrze zagłosowali nie dopuszczając Heroes... do finału.
Ty jako fan Dody doceniasz "dobre rockowe brzmienie". Ja jako fan rocka i metalu mówię, że ich występ był nijaki. Typowy garażowy rock band, których jest tysiące. Frontmana tego zespołu ma cienki wokal, a nie Olivia i słychać, że podczas koncertów by zagrać kilka piosenek potrzebowałby playbacku. No, ale co się nie dośpiewa to się dogra.

Bad Wolf pisze: I ja już się postaram żeby ta dziewucha dzikiej karty nie dostała bo nie zasługuje , cienki wokal , paraduje w pajacowatych strojach na scenie i myśli że jest oryginalna , trzeba mieć coś więcej niż wyróżniający się wygląd

Własnie trzeba mieć coś więcej niż wyróżniający się wokal... sztuczne cycki i 12434 skandali na koncie. Doda nieby nie paraduje w pajacowatych strojach? A no tak... to są seksowne stroje uwydatniające jej sztuczny biust. Olivia przynajmniej w tych strojach nie wygląda jak ladacznica (by nie mówić blachara bo za to pewnie proces będę mieć).

Bad Wolf pisze:Po trzecie jeśli jest na tyle dobra to nie powinna potrzebować Must Be The Music lub tym bardziej finału tego programu by zaistnieć .

Jako fan Dody powinieneś wiedzieć, że brała udział w programie "Bar" i to w 2 edycjach. Także nie pisz głupot, że nie powinna potrzebować programu bo Doda uczestniczyła w Barze gdy była już wokalistą Virgin (i to od 3 lat).
Obrazek

Awatar użytkownika
MarcinESC
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontaktowanie:

Postautor: MarcinESC » 2011-04-18, 09:55

Ten półfinał słabszy od wcześniejszego
Mój ranking:

1. Obrazek UKRAINA
2. Obrazek WŁOCHY
3. Obrazek FINLANDIA

Awatar użytkownika
Naar
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny
Kontaktowanie:

Postautor: Naar » 2011-04-18, 10:00

Oto 2 wpisy Olivii z jej oficjalnego profilu na Facebook:

OLIVIA ANNA LIVKI pisze:Dzien wczesniej spedzilismy na probach, bez przerwy od rana do wieczora.A w Sobote takze siedzielismy od samego rana na probach. Wszyscy uczestnicy, ktorych widzieliscie, byli lepsi na probach, ja takze. Gdy przyszlo co do czego, moje zmeczenie, zlosc, frustracje i mentalne zalamanie po wszystkich tygodniach walki o swoja muzyke, prace i jakosc, oraz po poznych probach bylo juz po mnie slychac. Dlatego przepraszam za to, ze performance nie bylo takie dobre jak chcialam, a wyglad przesadzony(albo powiedzmy te wlosy i ten makijaz). Niektore osoby wspomnialy, ze "wokal rzeczywiscie byl lepszy niz na castingu". Zwierzaczki: Na castingu nie bylo czasu na dobra probe akustyczna i po prostu sie w ogole nie slyszalam.Krzyczalam, wrzeszczalam zamiast spiewac, bo nie slyszalam wlasnego glosu. Tym razem troche sie slyszalam. lol Przepraszam, ale bylo dla mnie wazne to powiedziec, bo juz nie mam ochoty milczec, i chce zawsze byc szczera w stosunku do swojej publicznosci-ktora ma prawo spodziewac sie ode mnie jak najwiecej. W pewnym momencie wszystko co sie dzieje w kontekscie takiego programu zaczyna dzialac na niekorzysc artysty ktory stara sie o szczerosc i jaknajwyzszy poziom swojej pracy. Dlatego juz przed oficjalna decyzja doszlam do wniosku, ze na tym etapie powinnam zakonczyc swoje uczestnictwo. (Stad wrecz cieszylam sie gdy wygraly moje slodkie dzieciaczki). Duzo zyskalam na tych dwoch wystepach, wygralam to co chcialam (Was). Nie starczy mi juz energii i mentalnej i sily, aby jako muzyk alternatywny dac w tym programie rzeczywiscie takie dobre performance jak bym chciala (i naprawde potrafie :)) i wole inwestowac te sile w rzeczy ktore dla Was i dla mnie sie licza (i sa rzeczywiscie istotne w muzyce):Plyta i zespolem na tournee. Dlatego chetnie zostawie dzika karte Heroes'om ;)

OLIVIA ANNA LIVKI pisze:Kochani: Czytam i czytam Wasze komentarze i wiekszosc z nich jest bardzo budujacych- dziekuje Wam za to bardzo, bardzo! Nie chcialam juz kontynuowac udzialu w tym programie, poniewaz wydawalo mi sie, ze nie jestem w stanie juz udzwignac formy takiego programu, ze stal sie on ponad moje sily.

Jeden z fanów w komentarzach zapytał się, że co by zrobiła gdyby jednak zdobyła dziką kartę. Olivka odpisała mu tak:
OLIVIA ANNA LIVKI pisze:Jesli ludzie zdecyduja, ze mam grac, to dla nich bede grala.
Obrazek

Awatar użytkownika
Wilk
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: Wilk » 2011-04-18, 13:56

Naar pisze:Własnie trzeba mieć coś więcej niż wyróżniający się wokal... sztuczne cycki i 12434 skandali na koncie. Doda nieby nie paraduje w pajacowatych strojach? A no tak... to są seksowne stroje uwydatniające jej sztuczny biust. Olivia przynajmniej w tych strojach nie wygląda jak ladacznica (by nie mówić blachara bo za to pewnie proces będę mieć).

Lepiej wyglądać oryginalnie ,jak piękna kobieta, i znać się na modzie niż wyglądać i występować jak upośledzony klaun z marnym do tego wokalem. Na Lady Gage to jeszcze można patrzeć ale na to coś...

Naar pisze:Jako fan Dody powinieneś wiedzieć, że brała udział w programie "Bar" i to w 2 edycjach. Także nie pisz głupot, że nie powinna potrzebować programu bo Doda uczestniczyła w Barze gdy była już wokalistą Virgin (i to od 3 lat).

Do programu zgłosiła się w celu wypromowania debiutanckiego albumu zespołu :> cel został osiągnięty a Bar to nie program muzyczny .
Obrazek

Awatar użytkownika
Naar
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny
Kontaktowanie:

Postautor: Naar » 2011-04-18, 14:09

Bad Wolf pisze:Lepiej wyglądać oryginalnie ,jak piękna kobieta, i znać się na modzie niż wyglądać i występować jak upośledzony klaun z marnym do tego wokalem. Na Lady Gage to jeszcze można patrzeć ale na to coś...

No tak lepiej wyglądać jak oryginalna plastikowa (dmuchana) lalka z pewnego miejsca.
Chyba nie słyszałeś nigdy marnego wokalu (taki ma choćby ten wokalista Heroes...)
Doda zna się na modzie? Hahaha rozbawiłeś mnie. Jej wszystkie stroje z ostatnich tygodni/miesięcy to marne kopie strojów Gagi. A jeszcze tekst Rabczewskiej "zamiast ślęczęć na forum gagi ...kupcie sobie Vouga!" totalnie rozwala człowieka. Niech Twoja Doda nauczy się, że nazwy takich czasopism zapisuje się albo "Vouge" albo "Vogue'a".

Bad Wolf pisze:Do programu zgłosiła się w celu wypromowania debiutanckiego albumu zespołu cel został osiągnięty a Bar to nie program muzyczny.

No tak... może i nie program muzyczny, ale to też był program rozrywkowy... czyli jakby nie patrzeć promowanie "własnej dupy" na ekranie telewizora.
A największą różnicą między tymi programami jest to, że w "Must..." uczestników widzimy raz w tygodniu podczas ich występów, a w "Barze" uczestników pokazywali codziennie podczas mycia się, jedzenie itp. codziennych czynności. I racja wypromowała debiutancki album, ale na licznych skandalach, które wywoływała w Barze, oraz jej "Bo mi się bzykać chciało" i "Radzio strzelał mi gole w ubikacji"
Obrazek

Awatar użytkownika
Wilk
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: Wilk » 2011-04-18, 14:42

2011 - Oskary Fashion - Najlepiej ubrana piosenkarka - Wygrana
Tyle macie do gadania co i nic :>
Dlatego wykażę się lepszy i zaprzestane komentowania waszych zawistnych wypowiedzi które równie dobrze można zobaczyć na plotkach i pudelkach , które nie pokrywają niczego i nic na nią nie macie prócz mało wyszukanych epitetów. Za wszystkimi jej atutami stoją sukcesy , nagrody - muzyczne , ilość sprzedanych płyt która wzrośnie niedługo a przede wszystkim masa fanów którzy znają się na rzeczy. Tylko żałość zbiera na polskie społeczeństwo i żal że taka gwiazda jak ona nie urodziła się w Ameryce bo tam takie gwiazdy są doceniane w 100 % i nie ważne czy gościnnie w X-Factorze występuje Miley Cyrus , Lady Gaga ,Katy Perry czy Britney Spears - zawsze bez względu jury wstaje z miejsc i oklaskuje doceniając. Im bardziej na wschód tym większa zawiść,zazdrość i zacofanie. Szkoda mi tu czas marnować na dyskutowanie z wami bo to walka z wiatrakami. Napisze coś po nowym odcinku Must Be The Music :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Crazy_Boy_1993
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: Crazy_Boy_1993 » 2011-04-18, 16:44

Bad Wolf, odpuść. Jesteś zbyt zaślepiony w Dodę, a jako jej były Fan wiem co to znaczy :P Nie chcę się mieszać w tą dyskusję, bo nikt tu nikogo nie przekona do swoich racji ;)
ObrazekObrazek

admin
Administrator
Administrator

Postautor: admin » 2011-04-18, 17:45

Eh, przykry jesteś BadWolf. Nie dlatego, że tak kochasz Dodę, lecz dlatego że nie umiesz przez to racjonalnie myśleć, i twoje wypowiedzi są puste... Niektóre słowa brzmią tak idiotycznie, że nie wiem czy żartujesz czy mówisz poważnie.

Awatar użytkownika
Someone.
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!
Kontaktowanie:

Postautor: Someone. » 2011-04-23, 18:51

Glosować dzisiaj na Magdę Wasylik ! :-D

Awatar użytkownika
Crazy_Boy_1993
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: Crazy_Boy_1993 » 2011-04-23, 18:57

Prędzej Enej, ale nie wiem jeszcze - zobaczymy po występach ;) Ale nie martw się, wychudzone dziecko na pewno przejdzie, bo w Polakach obudzi się sumienie ;)
ObrazekObrazek

admin
Administrator
Administrator

Postautor: admin » 2011-04-23, 19:18

Magda Wasylik? A co ona sobą reprezentuje? Głos średni, opanowanie śpiewu średnie, nic tam nie widzę. Enej fajny ale bardzo nie podoba mi się udział weteranów w telewizyjnych show... Ludzi ustawionych już w muzyce, koncertujących, wydających płyty, którzy występują tylko po to by się wypromować, nie szanuję tego.

Awatar użytkownika
Someone.
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!
Kontaktowanie:

Postautor: Someone. » 2011-04-23, 21:43

No nie zgodzę się z tobą bo dziewczyna ma świetny głos. A ja nie rozumiem tego, że oni czepiają się jej repertuaru jeżeli to program wybiera jej piosenkę. Dla mnie to jest trochę dziwne. Pomimo tego, że nie poszło jej rewelacyjnie to ja i tak jestem pełen podziwu dla niej bo nie jest łatwo zaśpiewać coś takiego. Bo nie oszukujmy się ale jest to trudny repertuar, a już szczególnie dla tak młodej dziewczyny. Nie oglądałem całego programu ale przesłuchałem właśnie tych co przeszli no i rzeczywiście są dobrzy szczególnie Noko więc zasłużenie przeszli dalej . Jednak myślę ze o Magdzie jeszcze usłyszymy . :)
Ostatnio zmieniony 2011-04-23, 21:51 przez Someone., łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Kultura”