System reklamy Test

reality show

Dyskusje poświęcone tematom związanym z filmem, książką, sztuką etc.
Awatar użytkownika
dastame
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

reality show

Postautor: dastame » 2018-05-07, 15:53

Temat przeznaczony do rozmów na temat różnych programów reality show

To ponownie zacznę :P

Od małego uwielbiałem programy w których ludzie rywalizują ze sobą w różnych konkurencjach.
SURVIVOR
Zdecydowanie mój ulubiony. Każdy sezon (nie licząc 3,4,5) widziałem kilka razy. Cirie i Parvati to chyba moje ulubione uczestniczki. Z ostatnich sezonów najbardziej podobały mi się Cambodia - Second Chance i Cagayan ( jeśli można go jeszcze uznać za nowszy) Poprzedni sezon był koszmarny na koniec, a obecny jest nie lepszy :c Polskimi odpowiednikami są Wyprawa Robinsona (2004) i Wyspa Przetrwania (2017) Bardzo chciałem się zgłosić do tego drugiego, ale niestety wiek mi jeszcze nie pozwalał. Potem się ucieszyłem gdy zobaczyłem jak to wyglądało w tv. Wyprawa Robinsona dla mnie była fajna. Myślę że do końca roku uda mi się poprawić angielski na taki poziom żebym spokojnie mógł sobie obejrzeć edycje Australijską <3

Agent
Nie widziałem starego bo byłem za mały, ale nowy jest moim drugim ulubionym polskim programem. Agentem jest osoba, która ma za zadanie przeszkodzić reszcie w zdobywaniu kasy, a oni muszą odgadnąć kto nim jest. Niby Polskie sezony są z gwiazdami, ale ja zawsze znam max 3 osoby, więc dla mnie to jak z normalnymi ludźmi xD

Azja Express
Jak na to co leci jest to mój ulubiony program. Zawsze jest ktoś komu można kibicować i ktoś z kogo można się pośmiać. Uwielbiam <3
Chyba nie jest to na podstawie the amazing race (który również mam zamiar zacząć oglądać do końca tego roku) ale nie jestem pewny w 100%

Oprócz tego oglądam Masterchefy i różne inne o których czasem nawet wstyd wspomnieć. Przygodowe jednak u mnie są na pierwszym miejscu zdecydowanie.

To mój ostatni założony temat, bo raczej nie znam się na niczym więcej :C

Jakie programy lubią oglądać eurowizyjni fani?
2018: :israel: :estonia: :france:
2017: :finland: :belgium: :romania:
2016: :hungary: :spain: :iceland:
2015: :albania: :ireland: :slovenia:
2014: :unitedkingdom: :israel: :germany:

Wróć do „Kultura”