System reklamy Test

The Voice Of Poland

Dyskusje poświęcone tematom związanym z filmem, książką, sztuką etc.
Awatar użytkownika
aro1124
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Re: The Voice Of Poland

Postautor: aro1124 » 2013-10-06, 14:41

Def pisze:
Crazy_Boy_1993 pisze:Oryginał lepszy, ale warto odnotować:
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... WzezsA-JfA ;)

nie mogę otworzyć, przekierowuje mnie na stronę główną yt -.-

Mnie też :/

Awatar użytkownika
Crazy_Boy_1993
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: Crazy_Boy_1993 » 2013-10-06, 14:43

Def pisze:

https://www.youtube.com/watch?v=LWzezsA-JfA

Teraz powinno działać ;)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
aro1124
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: aro1124 » 2013-10-06, 14:47

Crazy_Boy_1993 pisze:
Def pisze:

https://www.youtube.com/watch?v=LWzezsA-JfA

Teraz powinno działać ;)

Teraz śmiga ;) Bardzo ładny występ :P

Awatar użytkownika
Wilk
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: Wilk » 2013-11-25, 17:01

Poprzednich serii nie oglądałem ale trzecią - obecną jak najbardziej ;) oglądałem do tej pory wszystkie odcinki (mimo że co tydzień musiałem oglądać edzie ehhh to było ciężkie ale jakoś dałem radę xd) I od początku Jagoda Kret była moją faworytką wśród pań
http://www.youtube.com/watch?v=YbJv-BUMddM :serce:
Dobrze że doszła do finału bo w drużynie edzi była najlepsza ale w finale raczej nie wygra, wygrać powinien ten unikat - http://www.youtube.com/watch?v=Y29Z224QHMg wow
ale znając życie wygra Erneścik lub Mateusz, bo dziewczyny na nich lecą, obstawiam że ten pierwszy :/
Obrazek

Awatar użytkownika
aro1124
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: aro1124 » 2013-11-25, 17:37

Oj tak, Aro jest świetny :serce: Zdecydowanie największy oryginał tej edycji ;) Jadoga też jest bardzo fajna :P Co do panów... nie są źli ale wolałbym Marzenę zamiast Ernesta, a zamiast Ziółka obojętnie jaką dziewczynę z drużyny Marii, każda była świetna :D

Awatar użytkownika
Naar
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny
Kontaktowanie:

Postautor: Naar » 2013-11-27, 17:45

Ja mam nadzieję, że wygra Ernest, on jako jedyny pozostał z grupki moich faworytów.
Wg mnie finał powinien wyglądać tak:
Grupa Edyty: Maria Rodriguez
Grupa Afromental: Arkadiusz Kłusowski
Grupa Marii: Katarzyna Stanek
Grupa Marka: Nella Marczewski/Ernest Staniaszek
(nie liczę 5 osób które odpadły w poprzednich etapach)

Mateusza za to nie trawię. Najpierw w Mam Talent brał udział i zaszedł wysoko (chyba finał, lub najlepsza trójka półfinału), potem chyba był w Must Be The Music gdzie też zaszedł wysoko, a teraz The Voice... pewnie za rok usłyszymy go w X factor albo jeszcze jakimś innym programie.
Obrazek

Awatar użytkownika
teno
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!
Kontaktowanie:

Postautor: teno » 2013-11-29, 23:49

Naar pisze:(...)
Mateusza za to nie trawię. Najpierw w Mam Talent brał udział i zaszedł wysoko (chyba finał, lub najlepsza trójka półfinału), potem chyba był w Must Be The Music gdzie też zaszedł wysoko, a teraz The Voice... pewnie za rok usłyszymy go w X factor albo jeszcze jakimś innym programie.

Ze względu na Mateusza raczej nie będę oglądał tego programu - nie daj Boże wygra program!Choć z drugiej strony gdyby wygrał The Voice.. to może już byśmy nie musieli go widzieć/słuchać w zadnym innym programie... Niestety mam złe obawy, że to on wygra a nie np Arek, który jest fenomenem na skalę światową..
Obrazek

Awatar użytkownika
Def
Mr. Lordi
Mr. Lordi

Postautor: Def » 2013-11-30, 19:54

Ja byłam ogólnie za Kasią Stanek - dziewczyna miażdży system, rozwala wszystko! A z tej czwórki to też jestem za Arkiem, a najbardziej nie chcę by wygrała Jagoda - nie znoszę jej barwy głosu. Nie odbieram jej talentu, możliwości głosu itd, ale no odpycha mnie jej barwa.

Awatar użytkownika
aro1124
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: aro1124 » 2013-11-30, 22:36

teno pisze:Ze względu na Mateusza raczej nie będę oglądał tego programu - nie daj Boże wygra program!Choć z drugiej strony gdyby wygrał The Voice.. to może już byśmy nie musieli go widzieć/słuchać w zadnym innym programie... Niestety mam złe obawy, że to on wygra a nie np Arek, który jest fenomenem na skalę światową..

Hmmmm, no niestety stało się :( Ale tak samo mam nadzieję, że już nigdy go nie zobaczę w TV/ nie usłyszę...

Def pisze:Ja byłam ogólnie za Kasią Stanek - dziewczyna miażdży system, rozwala wszystko! A z tej czwórki to też jestem za Arkiem

Oj tak :serce: Czekam na autorski materiał Kasi :P

Przed finałem byłem ogólnie całym sobą za Aro :serce: ( zbieżność imion i pseudonimów jest przypadkowa :D ). Szkoda było mi Jagody, ale czułem, że rejczel nie zwojuje zbyt dużo, no i tak się stało. Kiedy została 3 modliłem się o zwycięzwo Arka, a kiedy odpadł się, delikatnie mówiąc, zdenerwowałem. Gdy doszło do pojedynku Ernest & Ziółko byłem za Staniaszkiem, ale jakoś nie zbudził we mnie jakiś większych, pozywanych emocji. Ot, rockowy Kupicha... Więc można powiedzieć, że wyniki mi się Kompletnie nie podobają :/ Ale cóż, wierzę, że o Aro jeszcze usłyszymy, no bo chłopak naprawdę ma intrygujący i niespotykany głos, może zawojować scenę europejską, trza mu tylko dobre piosenki ;)

Awatar użytkownika
Wilk
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: Wilk » 2013-12-01, 12:08

Rockowe wokale z chrypką (Erneścik i Mateusz) spoko, lubię, też byli świetni no ale takie głosy nie są niespotykane a ARO jak najbardziej jest, jeden jedyny unikat tego programu, dla mnie to on wygrał.
Jeśli chodzi o 1 miejsce, to zwyczajnie Ziółko wygrał swoją autorską piosenką która była o klasę wyżej od "weź mnie za rękę bejbe" :zdziwko:
Jagódka <3
Obrazek

Awatar użytkownika
dastame
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: dastame » 2018-05-07, 15:10

Mój ulubiony program muzyczny. W ostatnim sezonie kibicowałem dobrze nam znanej Marcie i Sabinie. Szpak jako juror spisał się mega dobrze. Jedynie nie podobali mi się finaliści. W każdej grupie nie licząc Szpaka moim ulubieńcem był ktoś inny, a gość który zajął drugie miejsce eliminując wcześniej Sabine i zgarniając więcej kasy od Marty to kpina. Zrozumieć się nie dało co śpiewa. Na szczęście poziom sezonu był dużo wyższy niż poprzedni w którym wygrał uczestnik z drugiego sezonu (tam odpadł w pierwszym odcinku na żywo) nie wiem czy to dozwolone żeby wracał, ale poziom był tak marny, że ich rozumiem. Zmieniłbym chłopaków i Sadowską na kogoś nowego, ale narzekać nie będę.
Kilka moich ulubionych występów:

Sabina Mustaeva - Halo
Mimo choroby przez co zniszczona została końcówka to ten występ jest najlepszym w tym sezonie <3

Marta Gałuszewska i Michał Szpak - Don’t Poison Your Heart
Idealnie. Szkoda ze nie pojechali z tym na eurowizje :C

Marta Gałuszewska - Zanim zrozumiesz/ I See Fire
W sumie prawie każdy jej występ

Sabina Mustaeva - Dangerous Woman/ Think
W sumie to samo co u Marty. Nie licząc Euphoria naszej Loreen, ale co się dziwić miała tylko tydzień na przygotowanie tak trudnego utworu.

Magdalena Krzemień - Sutra/Million reasons
Tak mało brakowało do finału. Wszystkie jej wykonania nie licząc tych półfinałowych bardzo mi się podobały.

Asia „Azzja” Mądry - Hey Mama
Najmniej doceniona w całej tej edycji. Chcieli ją udupić, a ona pokazała że nie tak łatwo <3

Generalnie liczę, że Marta pójdzie w inną stronę muzyczną, a nie mów mi nie powstało tylko przez to że byłą w finale. Sabina to najlepsza uczestniczka ostatnich edycji tego typu programów w Polsce i liczę że kiedyś o niej usłyszymy.
2018: :israel: :estonia: :france:
2017: :finland: :belgium: :romania:
2016: :hungary: :spain: :iceland:
2015: :albania: :ireland: :slovenia:
2014: :unitedkingdom: :israel: :germany:

Wróć do „Kultura”