System reklamy Test

IV LE (Secret Garden - Nocturne)

Awatar użytkownika
jasiek8880
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Re: IV LE (FINAŁ)

Postautor: jasiek8880 » 2017-09-04, 11:13

To tak, gratuluję Dawidowi podwójnego zwycięstwa. O ile poziom całej Ligi nie należał do najsilniejszych, to poziom finału nie pozostawiał wiele do życzenia. Każda piosenka się w nim znajdująca, nawet :greece: Grecja, której przyznałem najmniejszą ilość punktów jest obiektem mojej sympatii, a od punktów pięciu i wyżej to już same r e w e l a c y j n e piosenki, takie z samego czuba rankingu. Nie spodziewałem się tak dobrego miejsca dla :moldova: Mołdawii (przeczuwałem zamiatanie dolnej części tabeli), natomiast liczyłem na odrobinę wyższe :germany: Niemiec. Więc w sumie wyszło na jedno i to samo z moich oczekiwań. :D

Wyniki rankingu ogólnego są rzeczywiście zaskakujące. ;p Nie da się jednak ukryć, że wydłużenie pierwszej grupy czasowej miało niemały wpływ na wyniki, bo w latach 90. znajduje się wiele piosenek, które bez problemu mogą bić się z najnowszymi o najwyższe lokaty. ;p A do tej pory mnożone były razy trzy, a nie cztery więc tutaj wystarczyło wystawić jeden genialny utwór i wystarczyło to do odniesienia zwycięstwa. ;p I tak cieszę się ze swojego czwartego (mimo, że najgorszego do tej pory, to i tak nie mam powodu do smutku) miejsca, ex aequo z moim drogim przyjacielem Przemkiem. :serce:

To tyle, do zobaczenia w czerwcu. :)

Wróć do „Liga Eurowizyjna”