jaki materac wybrać

Doda

Ogólna dyskusja poświęcona wszystkim rodzajom muzyki.
Awatar użytkownika
Wilk
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Re: Doda

Postautor: Wilk » 2014-02-27, 21:55

FSN pisze:Ten news o Dodzie i Gadze jest śmiechu warty, ona nawet nie wie o jej istnieniu przecież, tylko Doda o niej klepała wiele razy. Jakaś projektantka szuka rozgłosu i tyle.

Mylisz się, obydwie kupowały buty u Alexandra McQueen'a i to właśnie przez niego lub u niego miały się ze sobą spotkać - (zresztą mówiono o tym w mediach) nie doszło do spotkania bo zmarł... a ten artykuł o Gadze która chciała strój Dody to czysty fakt, to nie "jakaś projektantka" tylko Katarzyna Konieczka, zresztą nie tylko Gaga chciała te stroje od Dody/Konieczki http://afterparty.pl/newsy_artykul,8086.html
Rozumiem że Ci ciężko ale jak widać same Gagi i Rihanny też się na kimś od czasu do czasu muszą wzorować :) i wydaje mi się że Gaga akurat bardzo dobrze wie o istnieniu Dody :]
FSN pisze:była Gaga - tutaj za długo by wymieniać, na przykład mysie okulary

Aha... Lady Gaga wymyśliła te okulary ? i teraz nikt na świecie nie może ich założyć bo posądzą go o kopiowanie ? błagam... może od razu nie oddychajmy bo Gaga też oddycha i ją kopiujemy ?
Skoro tak to proszę... wszystkie te akcje działy się akurat po tym jak Panie chciały się ze sobą spotkać i Gaga chciała ten strój Dody :) przypadek ? nie wydaje mi się ^ ^
Obrazek
Obrazek
http://img1.demotywatoryfb.pl//uploads/ ... 55_600.jpg
Jak widać całkiem dobrze śledziła ją w 2010-2011 i role się odwróciły :)
A tak w ogóle to jest taka powszechna opinia że Gaga to jedna wielka kopia Madonny, ten sam schemat :]
FSN pisze:zobacz jak Doda się zmienia wraz z zagranicznymi gwiazdami, była Aguilera - były stroje w stylu Dirty, była Britney, były białe kozaczki i krótkie spódniczki, była Rihanna były stroje ściagniete żywcem z niej...

Nawet jeśli od czasu do czasu kupiła buty takie jakie miała jakaś np. Beyonce, lub zainspirowała się strojami to widocznie zobaczyła, spodobały jej się i kupiła, i w czym problem ? Przynajmniej wnosi trochę zachodniego powiewu na nudne polskie salony. Jak ubierze coś podobnego do innych gwiazd to wszyscy to wychwycą i te żenujące portale hejtują ale jak już ubierze coś fajnego co sama wymyśliła, albo to co nikt inny wcześniej nie założył to już tego nikt nie potrafi zauważyć... tak jak w przypadku tych strojów od Konieczki, słabe to.
FSN pisze:Nie hejtuję Dody ponieważ ma talent i potrafi śpiewać, ale to co ona robi ze swoją karierą jest śmieszne. Zostałaby przy wizerunku wyuzdanej blondyny z czasów Virgin i byłoby lepiej ponieważ byłaby sobą a nie wszystkimi dookoła.

Jak wypowiedziała się w glamour 2013 "Jestem bogatsza o doświadczenia, szlachetniejsza, bardziej oszlifowana" więc ciężko żeby mając trzydziestkę, zachowywała się tak jak w wieku dwudziestu lat, za czasów Virgin :p zresztą cały czas w środku jest taka sama...
Obrazek

Awatar użytkownika
FSN
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: FSN » 2014-03-15, 20:37

Wilk pisze:
FSN pisze:Ten news o Dodzie i Gadze jest śmiechu warty, ona nawet nie wie o jej istnieniu przecież, tylko Doda o niej klepała wiele razy. Jakaś projektantka szuka rozgłosu i tyle.

Mylisz się, obydwie kupowały buty u Alexandra McQueen'a i to właśnie przez niego lub u niego miały się ze sobą spotkać - (zresztą mówiono o tym w mediach) nie doszło do spotkania bo zmarł... a ten artykuł o Gadze która chciała strój Dody to czysty fakt, to nie "jakaś projektantka" tylko Katarzyna Konieczka, zresztą nie tylko Gaga chciała te stroje od Dody/Konieczki http://afterparty.pl/newsy_artykul,8086.html
Rozumiem że Ci ciężko ale jak widać same Gagi i Rihanny też się na kimś od czasu do czasu muszą wzorować :) i wydaje mi się że Gaga akurat bardzo dobrze wie o istnieniu Dody :]
FSN pisze:była Gaga - tutaj za długo by wymieniać, na przykład mysie okulary

Aha... Lady Gaga wymyśliła te okulary ? i teraz nikt na świecie nie może ich założyć bo posądzą go o kopiowanie ? błagam... może od razu nie oddychajmy bo Gaga też oddycha i ją kopiujemy ?
Skoro tak to proszę... wszystkie te akcje działy się akurat po tym jak Panie chciały się ze sobą spotkać i Gaga chciała ten strój Dody :) przypadek ? nie wydaje mi się ^ ^
Obrazek
Obrazek

Jak widać całkiem dobrze śledziła ją w 2010-2011 i role się odwróciły :)
A tak w ogóle to jest taka powszechna opinia że Gaga to jedna wielka kopia Madonny, ten sam schemat :]
FSN pisze:zobacz jak Doda się zmienia wraz z zagranicznymi gwiazdami, była Aguilera - były stroje w stylu Dirty, była Britney, były białe kozaczki i krótkie spódniczki, była Rihanna były stroje ściagniete żywcem z niej...

Nawet jeśli od czasu do czasu kupiła buty takie jakie miała jakaś np. Beyonce, lub zainspirowała się strojami to widocznie zobaczyła, spodobały jej się i kupiła, i w czym problem ? Przynajmniej wnosi trochę zachodniego powiewu na nudne polskie salony. Jak ubierze coś podobnego do innych gwiazd to wszyscy to wychwycą i te żenujące portale hejtują ale jak już ubierze coś fajnego co sama wymyśliła, albo to co nikt inny wcześniej nie założył to już tego nikt nie potrafi zauważyć... tak jak w przypadku tych strojów od Konieczki, słabe to.
FSN pisze:Nie hejtuję Dody ponieważ ma talent i potrafi śpiewać, ale to co ona robi ze swoją karierą jest śmieszne. Zostałaby przy wizerunku wyuzdanej blondyny z czasów Virgin i byłoby lepiej ponieważ byłaby sobą a nie wszystkimi dookoła.

Jak wypowiedziała się w glamour 2013 "Jestem bogatsza o doświadczenia, szlachetniejsza, bardziej oszlifowana" więc ciężko żeby mając trzydziestkę, zachowywała się tak jak w wieku dwudziestu lat, za czasów Virgin :p zresztą cały czas w środku jest taka sama...

HaHhahaha ten cały post to jak dla mnie śmiech na sali.
Syrena - zbieg okoliczności? Zresztą w maju teledysk You and I był już nakrecony
Trumna - Gaga miała na myśli samobójstwo nastoletnich matek a nie trumnę samą w sobie, patrz na jej brzuch
Łysa głowa - Doda żeby było futurystycznie, Gaga śpiewa Hair
To ze stycznia 2011 to nie łapię, zresztą to był spot który reżyserowała niemiecka telewizja i Gaga tylko zgodziła się wystapić, watpie aby było to głęboko planowane
Ta fryzura była już wcześniej w teledysku born this way, luty 2011
Farba? nie widze podobieństwa

Spróbuj jeszcze raz
Ostatnio jest afera z rzygami, więc proszę.

Film z monster ball Obrazek

o ciekawe:
Obrazek
http://img1.demotywatoryfb.pl//uploads/ ... 55_600.jpg

Nie znoszę jak kopiści starają się wmówić że to oni są oryginalni, Gaga czasami nosiła ubrania jak Grace Jones i Madonna, ale nigdy nie ukrywała że to była inspiracja.

Awatar użytkownika
Wilk
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: Wilk » 2014-03-17, 11:31

Korzystając z okazji że ktoś odświeża temat to polecam najlepsze DVD koncertowe jakie w Polsce powstało
"Fly High Tour Live" oficjalne 3 nagrania z koncertu:
http://youtu.be/GbRyIDvKHOo&
i to o czym wspominałem kilka postów temu, odświeżyli z Tomkiem stare utwory:
http://youtu.be/sd41Ty4GKG0

Wracając do tego śmiesznego tematu... ^ ^
http://muzyka.onet.pl/doda-o-kopiowaniu-gagi/nbd8v :smiech:
i tak sobie to tłumacz że to wszystko zbiegi okoliczności :D ... http://afterparty.pl/newsy_artykul,11347.html
A okładka ze złotymi rzygami to też interpretacja materializmu, obsesja na punkcie wzbogacania się, poprzez tą okładkę chciała pokazać jak bardzo tym gardzi i ją to nie interesuję a z drugiej strony uzmysłowić ludziom że tak na prawdę najważniejsze jest bogactwo wewnętrzne. A u Gagi ktoś sobie rzyga żeby rzygać bez zbędnego celu i przesłania więc please... (swoją drogą to moja ulubiona i jedna z najlepszych okładek pokus którą posiadam <3)
Ty jesteś fanem Gagi, ja Dody, i możemy tak w nieskończoność się przekomarzać ale w sumie jej osoba ma niewiele wspólnego z głównym wątkiem tutaj, temat o Lady G. masz gdzie indziej -,-
Obrazek

Monika
Nowy
Nowy

Postautor: Monika » 2014-05-11, 21:47

Obejrzałam te "filmiki" i jestem pod wrażeniem. Fanką Dody nie jestem, ale nigdy nie wątpiłam w jej umiejętności wokalne. Owszem, nie jest to poziom Whitney Houston czy nawet Edyty Górniak (skala głosu), ale jest pałer i, mówiąc kolokwialnie - pieXXXlnięcie :). Swoją drogą - pamiętam, że Doda na początku swojej kariery, jeszcze za czasów Baru i Virgin zarzekała się, że z jej marzeniem jest wystąpić na Eurowizji. Wie ktoś, coś? Może byłaby chętna za rok?

Awatar użytkownika
mercator
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: mercator » 2014-05-17, 20:37

Monika pisze:Obejrzałam te "filmiki" i jestem pod wrażeniem. Fanką Dody nie jestem, ale nigdy nie wątpiłam w jej umiejętności wokalne. Owszem, nie jest to poziom Whitney Houston czy nawet Edyty Górniak (skala głosu), ale jest pałer i, mówiąc kolokwialnie - pieXXXlnięcie :). Swoją drogą - pamiętam, że Doda na początku swojej kariery, jeszcze za czasów Baru i Virgin zarzekała się, że z jej marzeniem jest wystąpić na Eurowizji. Wie ktoś, coś? Może byłaby chętna za rok?

Widać że Doda interesuje się ESC:
http://www.youtube.com/watch?v=lCEcdeukQIw

Tak więc może zdecyduje się za rok. Ale przykład Włoch z tego roku, że liczy się na ESC bardziej piosenka niż wykonawca.

Awatar użytkownika
Wilk
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: Wilk » 2014-05-21, 14:52

Doda została nominowana w czterech kategoriach na World Music Awards 2014 jako jedyna Polka obok największych światowych gwiazd. Nawet Cleo wspiera Dodę na fb także kto nie ma z nią problemu to byłbym wdzięczny za głosy, zostało 6 dni głosowania.
BEST LIVE ACT: http://vote.worldmusicawards.com/select ... .asp?cat=7
BEST FEMALE ARTIST: http://vote.worldmusicawards.com/select ... .asp?cat=4
BEST SONG: http://vote.worldmusicawards.com/select ... .asp?cat=1
BEST ENTERTAINER: http://vote.worldmusicawards.com/select ... .asp?cat=9

mercator akurat dla mnie piosenka Włoch była najlepsza od ich powrotu do konkursu i zasługiwała na więcej. Jeśli chodzi o Dodę to tylko z bardzo mocnym kawałkiem na zwycięstwo i po angielsku, innej opcji nie widzę bo o wokal i show to bym się nie martwił. To musiałby być starannie skomponowany kawałek specjalnie z myślą o Eurowizji, który chwyciłby każdego i zniszczył konkurencję. Dziennikarka mogła przy okazji Ją o to zapytać ale myślę że Ona i tak nie ma planów jechać na Eurowizję ;)
prędzej Michał Szpak się na to już najarał, nawet już mówił ze wie co mógłby zrobić żeby zaskoczyć na scenie czy coś takiego :P
Obrazek

Awatar użytkownika
mercator
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: mercator » 2014-05-21, 17:51

Wilk pisze:mercator akurat dla mnie piosenka Włoch była najlepsza od ich powrotu do konkursu i zasługiwała na więcej. Jeśli chodzi o Dodę to tylko z bardzo mocnym kawałkiem na zwycięstwo i po angielsku, innej opcji nie widzę bo o wokal i show to bym się nie martwił. To musiałby być starannie skomponowany kawałek specjalnie z myślą o Eurowizji, który chwyciłby każdego i zniszczył konkurencję. Dziennikarka mogła przy okazji Ją o to zapytać ale myślę że Ona i tak nie ma planów jechać na Eurowizję ;)
prędzej Michał Szpak się na to już najarał, nawet już mówił ze wie co mógłby zrobić żeby zaskoczyć na scenie czy coś takiego :P

Masz racje, to była najlepsza piosenka Włoch od powrotu. Ale A. Orzech bardzo dobrze ją podsumował. Ta piosenka w ogóle nie wpadała w ucho i trudno było po występie zanucić sobie refren. Włosi też nie docenili "swojej" piosenki w tym roku, gdyż ESC cieczyła się od ich powrotu bardzo małą oglądalnością.A co do Polsi to dla mnie nie ważne jest, kto by pojechał z Polski za rok na ESC; ważniejsze jest z jaką piosenką. :]

Kamilg0
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: Kamilg0 » 2015-01-30, 19:16

Bardzo ją lubię! Ogromny głos..<3

Lady MariQa
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Lady MariQa » 2015-08-15, 10:39

Różnie bywa z Dodą, czasami ma hity, a czasami ma niewypały. Ja lubię bardzo Nie daj się

Awatar użytkownika
fayelee
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: fayelee » 2015-08-18, 19:28

Kiedyś słuchałam, jak był cały ten szał na Dodę. Teraz już nie po drodze mi z jej twórczością.

Awatar użytkownika
syguu
Srebrny fan Eurowizji
Srebrny fan Eurowizji

Postautor: syguu » 2015-08-18, 22:13

Nie lubię Dody. Jedyne jej piosenki, którę lubię to: Nie Daj się i za czasów Virgin - Znak pokoju.
2016: :austria: :czech: :macedonia: :russia: :ukraine:
2015: :slovenia: :czech: :russia: :greece: :estonia:
2014: :slovenia: :ukraine: :netherlands: :hungary: :spain:

Obrazek

Matt95
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: Matt95 » 2015-08-29, 09:11

Przyznam się że Doda miała dobre utworu za czasów Virginu, to było coś bardziej rockowo. A teraz nie to samo. Lecz nie miałbym nic przeciwko gdyby pojechała na ESC z mocnym utworem jak kiedyś ;).

Awatar użytkownika
Drover
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: Drover » 2016-11-12, 11:00

Doda wróciła do Virgin i wraz z zespołem nagrała nową płytę "Choni" - zawiera 6 nowych utworów. Polecam każdemu kto tęsknił za starą, rockową Dorotą. :) Co do samej wokalistki to jest jedna z najlepszych młodych polskich wokalistek i nikt jej nie może odmówić świetnego głosu.

Awatar użytkownika
Łosoś
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: Łosoś » 2017-05-18, 21:55

Królowa jest tylko jedna :serce: Doda Forever :serce: . Uwielbiam Dode, chociaż głównie w starej odsłonie z czasów Virgin. Miłą odmianą jest nowa płyta która na pewno stanowi dobrą odmianę po jej wczesniejszych kawałkach. Mam nadzieje że TVP chociaż raz da kasę na show i może Doda pokaże powera na Eurowizji ? Oby : )

Wróć do „Muzyka”