Doda

Ogólna dyskusja poświęcona wszystkim rodzajom muzyki.
Awatar użytkownika
Poland
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Doda

Postautor: Poland » 2006-08-14, 06:51

O rany jak ja ją lubie .A prowadzenie Hitu na Mundial wyszło jej znakomicie. Co do piosenek Szansa jest bez wątpienia hitem Lata 2006
Obrazek
Z Eurowizją od 15 lat część z tego z ESCFORUM.pl

admin
Administrator
Administrator

Postautor: admin » 2006-08-14, 14:24

Uwielbiam ich :D Forum o nich jak ktoś chce ;) http://forumvirgin.kw.pl

Awatar użytkownika
Poland
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Postautor: Poland » 2007-08-07, 07:39

Szkoda że się rozpadli :-(
Obrazek
Z Eurowizją od 15 lat część z tego z ESCFORUM.pl

admin
Administrator
Administrator

Postautor: admin » 2007-08-07, 09:39

Ale Doda kontynuuje kariere solową :) Pozatym zespół sie nie rozpadł a został zawieszony :)

Awatar użytkownika
Markus
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: Markus » 2007-08-09, 09:23

Virgin było fajne :)
Kiedy zaczynasz wszystko rozumieć, mówisz: „Aha!” i masz siedemdziesiąt lat. Nie chcę dożyć momentu, kiedy w moim życiu wszystko będzie jasne. - A.C.
Najznośniejsze: :geo: :ger: :belg: :ir: :sl:

admin
Administrator
Administrator

Postautor: admin » 2007-08-09, 10:26

Teraz Doda zbiera zniwa :D

Awatar użytkownika
Markus
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: Markus » 2007-08-12, 15:59

Zbiera, zbiera :-D
Kiedy zaczynasz wszystko rozumieć, mówisz: „Aha!” i masz siedemdziesiąt lat. Nie chcę dożyć momentu, kiedy w moim życiu wszystko będzie jasne. - A.C.
Najznośniejsze: :geo: :ger: :belg: :ir: :sl:

Awatar użytkownika
czerwony98
That's my number ONE!
That's my number ONE!

Postautor: czerwony98 » 2008-02-14, 12:41

A w GTNL była surowa dla Przemka Salety
Obrazek
Trwa LENA 2018 (kliknij w obrazek!), pozdrawiam :*

Awatar użytkownika
atc
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontaktowanie:

Postautor: atc » 2008-02-14, 14:58

czerwony98 pisze:A w GTNL była surowa dla Przemka Salety

i miała racje!
Obrazek
I`m no longer frightened
no more sleepless nights
no more bruises on my soul
troubles out of sight
Living my life again
living my life again

Awatar użytkownika
FSN
Przyjaciel
Przyjaciel

Re: Doda

Postautor: FSN » 2014-02-16, 19:37

Komu się też wydaje, że ta cała afera z pobiciem Szulim to czysta promocja? Przypadkiem wydała teraz nowy teledysk czy piosenkę i od jakiegoś czasu mówi coś o albumie. Virgin było co prawda tandetne ale takie przyjemne, szczere. Solowa doda już do mnie nie przemawia.

Awatar użytkownika
Crazy_Boy_1993
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: Crazy_Boy_1993 » 2014-02-17, 01:12

Hmm, Doda jest spontaniczna mega, moim zdaniem nie powinna aż takiej draki robić. W sumie równie dobrze można powiedzieć, że zaczyna się nowy sezon "Na językach". Nie sądzę, że zrobiła to dla kariery, bo... nie musi już. Po prostu broniła honoru rodziny , który został w jej mniemaniu urażony i to było jej głównym celem (może pobieżnym była promocja).
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
FSN
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: FSN » 2014-02-17, 15:45

No raczej stwierdzenie, że nie musi raczej nie jest trafne. Jej kariera jest na skraju upadku (lub już upadła) nie ma żadnego dużego przeboju, jej fani to w większości nastolatki.
Już nie raz chwytała się tanich skandali żeby ratować swój byt na salonach. Nawet ostatnio stiwerdziła że nikt nie czeka na jej płytę. Myślę, że chce wykorzystać odwrotną psychologię i pewnie wypuści jakieś słodkie,emocjonalne piosenki, które bedą mocno kontrastować z ostatnimi zdarzeniami.
Ja Dody nie popieram ponieważ kopiuje wszystko co się rusza a piosenki ma marne, jeśli nowa płyta okaże się objawieniem to zwrócę jej honor. Ale jakoś nie sadzę aby to się stało.

Awatar użytkownika
Daniell
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: Daniell » 2014-02-17, 16:26

Czekam na kontratak Wilka :D

Awatar użytkownika
Wilk
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: Wilk » 2014-02-17, 17:33

Doda już mówiła kiedyś że chciała ją oblać krwią kaczki :D a w wywiadzie jeszcze przed samym zdarzeniem powiedziała "Myślę, że wszystko to do niej wróci, a jeśli nie to ja przyśpieszę ten proces" - i przyspieszyła :D akcja była jak dla mnie zaplanowana, czekała tylko na odpowiednią wspólną imprezę z szulimową i trafiła idealnie - "Niegrzeczni 2014" poszła za nią do kibla, wyjęła pistolet na wodę i zaczęło się, w sumie to nie wiadomo co tam się dalej działo, ale jakieś bęcki szulimowa dostać musiała :D nie popieram agresji ale jeśli ktoś robi to co zrobiła szulimowa to sorry ale należało jej się, rodzina to jedno a drugie to było to o wypadku co z kolei wkurzyło mocno fanów dlatego "chciała to ma, high life", w sumie w inny sposób to by do niej nie trafiło a tak to myślę że się Doda odpłaciła skutecznie, kto z Dodą wojuje ten od Dody ginie lub jak kto woli kto sieje wiatr ten zbiera burzę ;) ZŁA KARMA WRACA. Poza tym nie pierwszy i nie ostatni raz ktoś dostał od niej łomot, karolina kurwin piotrowska też się w sumie o to prosi od dłuższego czasu...
http://www.youtube.com/watch?v=6ClbMx5xmko <- 0:46 szulim z bara już dostała na scenie :lol:
Tak w ogóle to ja powinienem być założycielem tego tematu a nie jakiś Poland, co to ma być :suchy: ;p
FSN pisze:No raczej stwierdzenie, że nie musi raczej nie jest trafne. Jej kariera jest na skraju upadku (lub już upadła) nie ma żadnego dużego przeboju, jej fani to w większości nastolatki.
Już nie raz chwytała się tanich skandali żeby ratować swój byt na salonach. Nawet ostatnio stiwerdziła że nikt nie czeka na jej płytę. Myślę, że chce wykorzystać odwrotną psychologię i pewnie wypuści jakieś słodkie,emocjonalne piosenki, które bedą mocno kontrastować z ostatnimi zdarzeniami.
Ja Dody nie popieram ponieważ kopiuje wszystko co się rusza a piosenki ma marne, jeśli nowa płyta okaże się objawieniem to zwrócę jej honor. Ale jakoś nie sadzę aby to się stało.

Kariera na skraju upadku ? - ostatnia nagrana płyta i tak pokryła się platyną - BEZ promocji radia jest to świetny wynik, potem nagrała jeszcze Twą Energię, świetnie scoverowała Titanium a w poprzednim roku High Life które często grała eska - choć w sumie powinny grać ten kawałek wszystkie największe stacje, rmf czy zet, no ale oni wolą po kilkanaście razy dziennie puszczać na okrągło piosenki Grzeszczak.
Co roku Doda szykuje dla fanów trasę koncertową - co roku jest ona lepsza od poprzedniej - zawsze na koncertach pojawia się od kilku, kilkunastu do nawet kilkudziesięciu tysięcy ludzi, sam byłem na koncercie w Klwowie 2013, gmina liczy 3 500 tys mieszkańców a na koncercie było 25 000 - to nazywasz upadkiem ? marne piosenki, nie ma przebojów ? czy jeśli faktycznie by tak było to aż tyle ludzi by przychodziło na jej koncerty a płyty pokrywały się złotem, platyną ? zastanów się trochę. Nagrała DVD koncertowe, premiera będzie 6 marca a wcześniej podobno w kinach - zresztą ciężko żeby nie nagrała DVD jak robi najlepsze trasy koncertowe w Polsce http://www.youtube.com/watch?v=CgwVLo1dsyQ Może już nie jest tak bardzo rozchwytywana jak w latach 2006-2010 czy jeszcze nawet 2011 ale wciąż jest w czołówce i w tym roku wróci ! Z resztą już niedługo powróci także Virgin, pojawią się niepublikowane utwory.
Fani to nastolatki ? - ci najwierniejsi są w przedziale wiekowym 18-25 chyba wiem to lepiej... zdarzają się młodsi ale bynajmniej nie ma już takiej dzieciarni jak za czasów Diamond Bitch.
A tekst z kopiowaniem rozśmiesza mnie chyba najbardziej, polecam przeczytać to w całości http://afterparty.pl/newsy_artykul,11389.html - bo sama twoja Gagunia chciała strój od Dody ;) projektantce nie zaprzeczysz, nie wspominając że Doda sama projektuje stroje na swoje trasy :zamknieteoczy: dalej sobie wmawiaj że "kopiuje wszystko co się rusza"
Obrazek

Awatar użytkownika
FSN
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: FSN » 2014-02-26, 16:25

Wilk pisze:Doda już mówiła kiedyś że chciała ją oblać krwią kaczki :D a w wywiadzie jeszcze przed samym zdarzeniem powiedziała "Myślę, że wszystko to do niej wróci, a jeśli nie to ja przyśpieszę ten proces" - i przyspieszyła :D akcja była jak dla mnie zaplanowana, czekała tylko na odpowiednią wspólną imprezę z szulimową i trafiła idealnie - "Niegrzeczni 2014" poszła za nią do kibla, wyjęła pistolet na wodę i zaczęło się, w sumie to nie wiadomo co tam się dalej działo, ale jakieś bęcki szulimowa dostać musiała :D nie popieram agresji ale jeśli ktoś robi to co zrobiła szulimowa to sorry ale należało jej się, rodzina to jedno a drugie to było to o wypadku co z kolei wkurzyło mocno fanów dlatego "chciała to ma, high life", w sumie w inny sposób to by do niej nie trafiło a tak to myślę że się Doda odpłaciła skutecznie, kto z Dodą wojuje ten od Dody ginie lub jak kto woli kto sieje wiatr ten zbiera burzę ;) ZŁA KARMA WRACA. Poza tym nie pierwszy i nie ostatni raz ktoś dostał od niej łomot, karolina kurwin piotrowska też się w sumie o to prosi od dłuższego czasu...
http://www.youtube.com/watch?v=6ClbMx5xmko <- 0:46 szulim z bara już dostała na scenie :lol:
Tak w ogóle to ja powinienem być założycielem tego tematu a nie jakiś Poland, co to ma być :suchy: ;p
FSN pisze:No raczej stwierdzenie, że nie musi raczej nie jest trafne. Jej kariera jest na skraju upadku (lub już upadła) nie ma żadnego dużego przeboju, jej fani to w większości nastolatki.

Kariera na skraju upadku ? - ostatnia nagrana płyta i tak pokryła się platyną - BEZ promocji radia jest to świetny wynik, potem nagrała jeszcze Twą Energię, świetnie scoverowała Titanium a w poprzednim roku High Life które często grała eska - choć w sumie powinny grać ten kawałek wszystkie największe stacje, rmf czy zet, no ale oni wolą po kilkanaście razy dziennie puszczać na okrągło piosenki Grzeszczak.
Co roku Doda szykuje dla fanów trasę koncertową - co roku jest ona lepsza od poprzedniej - zawsze na koncertach pojawia się od kilku, kilkunastu do nawet kilkudziesięciu tysięcy ludzi, sam byłem na koncercie w Klwowie 2013, gmina liczy 3 500 tys mieszkańców a na koncercie było 25 000 - to nazywasz upadkiem ? marne piosenki, nie ma przebojów ? czy jeśli faktycznie by tak było to aż tyle ludzi by przychodziło na jej koncerty a płyty pokrywały się złotem, platyną ? zastanów się trochę. Nagrała DVD koncertowe, premiera będzie 6 marca a wcześniej podobno w kinach - zresztą ciężko żeby nie nagrała DVD jak robi najlepsze trasy koncertowe w Polsce http://www.youtube.com/watch?v=CgwVLo1dsyQ Może już nie jest tak bardzo rozchwytywana jak w latach 2006-2010 czy jeszcze nawet 2011 ale wciąż jest w czołówce i w tym roku wróci ! Z resztą już niedługo powróci także Virgin, pojawią się niepublikowane utwory.
Fani to nastolatki ? - ci najwierniejsi są w przedziale wiekowym 18-25 chyba wiem to lepiej... zdarzają się młodsi ale bynajmniej nie ma już takiej dzieciarni jak za czasów Diamond Bitch.
A tekst z kopiowaniem rozśmiesza mnie chyba najbardziej, polecam przeczytać to w całości http://afterparty.pl/newsy_artykul,11389.html - bo sama twoja Gagunia chciała strój od Dody ;) projektantce nie zaprzeczysz, nie wspominając że Doda sama projektuje stroje na swoje trasy :zamknieteoczy: dalej sobie wmawiaj że "kopiuje wszystko co się rusza"

Ten news o Dodzie i Gadze jest śmiechu warty, ona nawet nie wie o jej istnieniu przecież, tylko Doda o niej klepała wiele razy. Jakaś projektantka szuka rozgłosu i tyle.
Co do kopiowania wszystkiego co się rusza: jest to prawda, zobacz jak Doda się zmienia wraz z zagranicznymi gwiazdami, była Aguilera - były stroje w stylu Dirty, była Britney, były białe kozaczki i krótkie spódniczki, była Rihanna były stroje ściagniete żywcem z niej, była Gaga - tutaj za długo by wymieniać, na przykład mysie okulary, Beyonce - Obrazek
To że sama projektuje swoje stroje widać z kilometra, o tym właśnie mówię.
Co do koncertów może i przychodzi dużo ludzi, ale czemu nie słyszałem żeby była sukcesem?
Nie hejtuję Dody ponieważ ma talent i potrafi śpiewać, ale to co ona robi ze swoją karierą jest śmieszne. Zostałaby przy wizerunku wyuzdanej blondyny z czasów Virgin i byłoby lepiej ponieważ byłaby sobą a nie wszystkimi dookoła.

Wróć do „Muzyka”