Lady Gaga

Ogólna dyskusja poświęcona wszystkim rodzajom muzyki.
Awatar użytkownika
Seba
Administrator
Administrator

Re: Lady Gaga

Postautor: Seba » 2011-05-05, 22:11

Wg mnie świetność Gagi pod względem teledysków skończyło się na Alejandro. Born This Way w ogóle mi nie podchodzi, ale z czasem i tak się wkręca (imprezy). Jeśli już miałbym tego słuchać to w wersji country. Judas jest zdecydowanie lepsze, ale to i tak nie do końca jest to, co prezentowała kiedyś, aczkolwiek tę piosenkę polubiłem. Teledysk? W miarę, jakoś nie zachwyca.
TOP'16: Obrazek :norway: :ukraine: :bulgaria: :latvia:

Awatar użytkownika
Adam
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Postautor: Adam » 2011-05-05, 22:31

Wyyypaliiiłą się niestety. A szkoda. Judas jest tak okropne melodycznie, tak banalne, a zarazem tak tępe. Koszmar. Włączcie jakąkolwiek wersję karaoke, uszy więdną. Born This way to już w ogóle wtopa. Co zrobić, na każdego przyjdzie pora.
[*]:->

Awatar użytkownika
Crazy_Boy_1993
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: Crazy_Boy_1993 » 2011-05-06, 13:47

Zgadzam się z Sebą, acz "Judas" mi się podoba akurat :P Zarówno teledysk jak i utwór, który pewnie szybko się znudzi przez swoją prostotę ;) Album 10-lecia, tja xD
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Wilk
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: Wilk » 2011-05-06, 13:54

DD7 pisze:GaGa będzie nieśmiertelna jak Jackson. Wszystko co wypuści jest hitem, Judas także nim będzie, całkiem fajna piosenka. Już się nie mogę nowej płyty doczekać!

Popieram , jedni uważają że się wypaliła itp a jak dla mnie trzyma poziom. Judas jest genialne , a refren to już wgl miodzio. Lady Gaga jest na spokojnie w top 8 na moim lascie ;p
Obrazek

Awatar użytkownika
FSN
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: FSN » 2011-05-06, 15:29

Zgadzam się z Bad Wolf, jaki inny artysta ma w ciągu 24 godzin ponad 2mln (!) wyświetleń teledysku na youtube. Który zresztą jest bardzo dobry, na pewno lepszy niż pląsanie Britney pod ziemią przy okazji końca świata.

Wyyypaliiiłą się niestety. A szkoda. Judas jest tak okropne melodycznie, tak banalne, a zarazem tak tępe. Koszmar. Włączcie jakąkolwiek wersję karaoke, uszy więdną. Born This way to już w ogóle wtopa. Co zrobić, na każdego przyjdzie pora.

Nie mam zamiaru zmuszać Ciebie do lubienia jej nowego albumu, ale ta ocena wydaje mi się wysoce niesprawiedliwa.
Włączyłem wersje karaoke i nic - myślę że to jest po prostu inne od tego co było. Jakby szła ciągle na jedną nutę to byście narzekali że się nie rozwija.

admin
Administrator
Administrator

Postautor: admin » 2011-05-06, 18:45

Gaga jest taka wtórna, nudna, tylko teraz w dodatku produkuje jakieś tępe kawałki z maniakalnym bitem, już chyba niczym mnie nie zaskoczy. A to, że ma dużo wyświetleń to nic dziwnego, jest popularną artystką, miała świetne przeboje i wielu ludzi będzie jej słuchać nawet jeśli jej piosenki nie są tak dobre jak poprzednie.

Awatar użytkownika
Naar
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny
Kontaktowanie:

Postautor: Naar » 2011-05-10, 08:02

Nowy singiel Lady Gagi:
The Edge Of Glory
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Postautor: Adam » 2011-05-10, 12:04

Co jeden to gorszy. Przykre, zaraz dziewczyna zniknie i ciężko jej będzie na piedestał wrócić, ot co.
[*]:->

admin
Administrator
Administrator

Postautor: admin » 2011-05-10, 15:32

Ja tam się cieszę, mam już dość męczącego zachwytu nią i kreowania jej na wielką artystkę podczas gdy jej utwory bazują ciągle na stylistyce lat osiemdziesiątych, stroje czerpie od projektantów, teksty są durne i cała ta kreacja jest już nudna.

lolexo
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja
Kontaktowanie:

Postautor: lolexo » 2011-05-10, 15:41

Pierwsza jej płyta była nawet fajna. Teraz jej kawałki są okropne. "Born This Way" strasznie cienkie, a "Judas" to po raz setny przemielone "Bad Romance" i "Poker Face". Śmieszne jest dla mnie to, że Lady Gaga uważana jest za kogoś kto kreuje nowe kierunkiw muzyce. Przecież ona jest wtórna do bólu. Madonna, Kylie Minogue i wiele mniej znanych artystów. Denerwuje mnie kiedy ludzie teraz piszą, że ktoś tam kopiuję Lady Gage jak ona sama jest jedną wielką kopią. W dodatku przyczepiła się tak tych tematów religijnych jak taka odważna niech pokombinuej coś z Islamem tego jeszcze nie było. Pewnie się boi i woli iść po sprawdzonej drodze. Najlepiej prowokować Katolików. Robi też błąd bo nie daje od siebie odpocząć. Jeśli widzę gdzieś coś o niej to od razu przełączam kanał.

Awatar użytkownika
Elena
Mr. Lordi
Mr. Lordi

x

Postautor: Elena » 2011-05-31, 18:24

artystka, która tworzy własną muzykę,

Gaga też tworzy własną...
która nie jest muzyką komercyjną (w porównaniu do Gagi).

To chyba tym bardziej nie na ESC, poza tym muzyka komercyjna nie jest zła, a to, że kogoś zazdrość zżera, bo ktoś odniósł sukces to już jego indywidualna sprawa
Dziewczyna ma swój styl.

A Gaga to niby nie ma ? :lol:

admin
Administrator
Administrator

Re: Olivia Anna Livki: "Zobaczę co da się zrobić"

Postautor: admin » 2011-05-31, 18:49

Gaga nie ma, Gagi styl to kreacje największych gwiazd mody, największych domów mody, ona się u nich ubiera. Poza tym Gaga nie tworzy muzyki, Gaga pisze teksty, co prawda szalenie lakoniczne, i pseudo kontrowersyjne, ale to inny temat.

Awatar użytkownika
teno
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!
Kontaktowanie:

Re: Olivia Anna Livki: "Zobaczę co da się zrobić"

Postautor: teno » 2011-05-31, 20:56

Gaga jedyne co ma fajne to dużo kasy... i to, że udziela się charytatywnie (jak większość gwiazd i artystów). Jeśli chodzi o jej styl ubierania się to admin ma rację - Gaga to "wieszak" dla największych projektantów mody (gdzie dostaje za to kupę kasy)... Muzyka ? Można porównać do Madonny czy MJ.
Obrazek

Precious
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

x

Postautor: Precious » 2011-05-31, 21:54

I teraz muszę się wstawić za Gagą! Jej teskty mimo, że są momentami przyziemne, to tak naprawdę mają w sobie głębię! Szczególnie te z ostatniej płyty. Gaga również komponuje muzykę. Jest cholernie uzdolnioną artystka jak i Olivka. To są jednak 2 różne światy. Świat komercji i indywidualizmu. Chociaż słuchając ostatniej płyty Gagi tej komercji jest mniej.

admin
Administrator
Administrator

Re: x

Postautor: admin » 2011-06-01, 07:40

Precious pisze:I teraz muszę się wstawić za Gagą! Jej teskty mimo, że są momentami przyziemne, to tak naprawdę mają w sobie głębię!

Obrazek

Aha.

Precious pisze:Gaga również komponuje muzykę. Jest cholernie uzdolnioną artystka jak i Olivka. To są jednak 2 różne światy. Świat komercji i indywidualizmu. Chociaż słuchając ostatniej płyty Gagi tej komercji jest mniej.

Wydaje mi się, że Gaga może bierze udział w sferze aranżacyjnej swojej płyty, ale z pewnością nie jest kompletnym indywiduum jak Olivia, że wchodzi do studia, tworzy, tworzy, tworzy i mamy utwór. Już nie wspominając, że muzyka Gagi jest nieambitna i prosta.

Wróć do „Muzyka”