Lady Gaga

Ogólna dyskusja poświęcona wszystkim rodzajom muzyki.
Awatar użytkownika
Cryo
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!
Kontaktowanie:

Re: Lady Gaga

Postautor: Cryo » 2016-09-09, 13:42

https://www.youtube.com/watch?v=oB94lvJbETE Perfect Illusion, nowy singiel Gagi, zwiastujący piąty studyjny album artystki, mimo, że dopiero dzisiaj został opublikowany, zdążył już podbić szczyt iTunes w UK i USA.
ObrazekUczestnicy KP podczas odsłuchu Australii 95 Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
x/xToukaChanx/x
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: x/xToukaChanx/x » 2016-10-03, 17:23

Jak byłam trochę mniejsza to jak w radiu jej piosenka leciała to zawsze ją sobie podśpiewywałam a moja siostra się ze mnie śmiała XD
Nie no spoko jest nawet.

Awatar użytkownika
Drover
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: Drover » 2016-11-13, 02:20

Gaga to przyszłość dzisiejszej muzyki. Pośród ery w której królują takie beztalencia muzyczne jak Rihanna, Sia, Justin Bieber itp. ona ma przede wszystkim - pomysł na siebie, zadziwiającą charyzmę, no i przede wszystkim wielką miłość do muzyki oraz fenomenalny, mocny, emocjonalny głos. O Stefani można powiedzieć wiele rzeczy, ale głosu nikt nie może jej odmówić. Zawsze doceniałem ją za to, że w przeciwieństwie do takiej np. Beyonce ona sama tworzyła swoją muzykę, w dodatku robiła to z pasją (czego brak u wielu dzisiejszych popowych gwiazdek). Teraz po raz kolejny zaskoczyła wydając utrzymany w klimatach country i rock-n-rolla album o amerykańskim duchu "Joanne". Ten krążek jest genialny. Polecam każdemu się z nim zapoznać, nawet tym, którzy wcześniej byli do niej uprzedzeni lub nie przepadali za jej muzyką. Jedynie przykro mi z tego powodu, że te 11 utowór + 2 bonusowe to dla mnie trochę mało, chciałbym więcej. :( Tym bardziej, że są bardzo dobre i Gaga w takim stylu sprawdza się idealnie. A już istnymi perełkami są wzruszająca do granic możliwości ballada Joanne i skromna, ale niesamowita Sinner's Prayer, która jest dla mnie muzycznym arcydziełem. Gaga jest jedną z niewielu czołowych gwiazd na topie (typu Ariana, Rihanna, Sia, Beyonce - wszystkie beznadziejne), którą bardzo cenię i jest według mnie przyszłością muzyki. To nie jest nowa Madnna, bo ona nigdy nie starała się nią być co już podkreślała kilkakrotnie. To jest po prostu artystka (tak, artystka, czego nie można powiedzieć o takiej np. Arianie), która zwojowała świat i o której ludzie będą pamiętać nawet za 50 lat. Według mnie jest fenomenalna i kiedyś będzie tak szanowana jak np. David Bowie.

Kuloon
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: Kuloon » 2017-12-18, 20:36

Po przesłuchaniu Joanne utwierdzam się w przekonaniu, że to moja ulubiona artystka <3 żywa legenda
Dwie rzeczy trwają w nieskończoność - Bóg i Szwecja w Top 5 na ESC.
:denmark: MAJ TU TAŁZYNT END SEWENTIN ŁINER :denmark:
:bulgaria: MAJ TU TAŁZYNT END SIKSTIN ŁINER :bulgaria:
:albania: MAJ TU TAŁZYNT END FIFTIN ŁINER :albania:

Wróć do „Muzyka”