Toksyna botulinowa Warszawa

Ideal dziewczyny/chlopaka

Tematy, nie pasujące tematyką do reszty działów.
Awatar użytkownika
Def
Mr. Lordi
Mr. Lordi

Re: Mój ideał kobiety/mężczyżny

Postautor: Def » 2012-11-20, 22:49

Awatar użytkownika
Seba
Administrator
Administrator

Re: Ideal dziewczyny/chlopaka

Postautor: Seba » 2012-11-21, 17:15

Ja pie.. przę. To, że wszystkie wpisy sprzed 4 lat tutaj nadal SĄ doprowadza mnie do śmiechu. :D Na pewno niejednych kwiatków się doczytamy jeszcze. ;-) Co gówniarz w wieku 15 lat wie o "życiu"? :D Nie piszę tego, by kogoś obrazić. Odnoszę się tutaj do swoich wpisów. ŚMIECH NA SALI, haha. Te porównania, niemalże homeryckie, te romantyczne wywody czy pisanie o kosmetykach. Leżę i kwiczę, hahaha. :D Załamałem się...
TOP'16: Obrazek :norway: :ukraine: :bulgaria: :latvia:

Awatar użytkownika
Wilk
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: Wilk » 2012-12-11, 19:48

Drobna/szczupła ale w miarę wysoka, naturalne blond włosy, jasna karnacja, niebieskie oczęta i minimum makijażu a jak jeszcze do tego urocza to zgon na miejscu = Taylor Swift :serce: To jeśli chodzi o wygląd, a cechy charakteru pozostawię dla siebie :-P
Ostatnio zmieniony 2015-03-27, 20:10 przez Wilk, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

admin
Administrator
Administrator

Postautor: admin » 2012-12-11, 21:13

Seba pisze:Ja pie.. przę. To, że wszystkie wpisy sprzed 4 lat tutaj nadal SĄ doprowadza mnie do śmiechu. :D Na pewno niejednych kwiatków się doczytamy jeszcze. ;-) Co gówniarz w wieku 15 lat wie o "życiu"? :D Nie piszę tego, by kogoś obrazić. Odnoszę się tutaj do swoich wpisów. ŚMIECH NA SALI, haha. Te porównania, niemalże homeryckie, te romantyczne wywody czy pisanie o kosmetykach. Leżę i kwiczę, hahaha. :D Załamałem się...

Obrazek

Awatar użytkownika
CzerwonePaznokcie
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: CzerwonePaznokcie » 2014-12-31, 22:08

Alex Rybak i te jego zabójcze oczy...
Obrazek

Walhalla
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: Walhalla » 2015-02-23, 18:17

Widzę tu wiele wpisów i od dziewczyn i od chłopaków po równo, że facet powinien być zadbany. Tylko dla każdego to zadbanie co innego znaczy. Dla jednych to chodzenie poprostu czystym i pachnącym, a dla drugich brak włosów we wszystkich nieporządanych miejscach, modne ubranie, dobrze ułożone włosy, dobry perfum, a nawet opalenizna i urzywanie róznych kremów i innych kosmetyków.
Ja uważam, że wszytsko powinno być z umiarem. To znaczy nie ma nic złego w tym jak facet urzywa balsamu do ust, jak stoi dłużej ze szczotką przy lustrze (jesli włosy zakrywają mu chociaż kawałek szyi, to znaczy że chce mu sie robić ze sobą coś więcej i ma pomysł na siebie), czy jak urzywa jakis kremów z powodu wrażliwej skóry, czy jakiś problemów. Przesada w jedną stronę, to oczywiście chodzenie na solarium (co zresztą wogle nie lubie nawet u dziewczyn, ale u chłopaków to szczególnie), jakieś włosy na gel. Makijaż dla rockmana na scene - nie ma problemu, ale na ulice to już właśnie przesada. Nie fajny jest zapach spod niesprayowanych pach, ale tak smao nie fajna jest tona perfum, czy wody kolońskiej. Nie ważne czy z Biedronki, czy Channel. Natomiast jest też coś takiego jak przesada w drugą stronę.
Są pewne rzeczy które odróżniają kobiete od mężczyzny. I o tym nie powinniśmy zapominać. Szokuje kobieta z brodą, ale w mężczyźnie z łysymi pachami nie widzimy nic dziwnego. Ja uważam że takie rzeczy jak zarost (chociaż minimalny), czy włosy pod pachami, na nogach i na rękach to jest jedna z tych rzeczy który odróżnia męzczyzne nie tylko od kobiety, ale też od niewinnego nastolatka i chłopca. Tak samo jest z torsem. Odrobine włosów to nic złego. A wręcz przciwnie. Inna sprawa że rzeczywiście nie wygląda to fajnie, kiedy tych włosów jest zbyt dużo. Są na całej klacie, na plecach, ramionach, a nawet na dłoniach i rękach (tak jest często u semitów). To mi się nie podoba, bo niezbyt dobrze się kojarzy, ale są dziewczyny którym to nie przeszkadza i nie chce nikogo dyskryminować. Natomiast naprawdę jakkolwiek to zabrzmi pewnych włosów faceci usuwać nie powinni, bo to wcale nie oznacza że są zaniedbani, a raczej że dbaja o siebie tak jak mężczyźni powinni dbać.
Bo w czasach kiedy golicie coraz więcej, a w zamian zakładacie rurki i urzywacie coraz większą ilość kosmetyków, wydaje mi się że dążycie do upodobnienia się do kobiet. Szczególnie to widać u nastolatków (wyjątkiem są ci, którzy golą też głowy, ubieraja dresy i maja gdzieś jak wyglądają). Jak tak dalej pójdzie to kiedyś całkiem zniknie zewnętrzne zróżnicowanie płciowe. Przynajmniej wśród nastolatków i mlodych dorosłych.

Matt95
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: Matt95 » 2015-06-20, 19:49

Mój ideał dziewczyny:
- brunetka,
- niebieskie/zielone oczy,
- wysoka,
- nie może być tapeciarą itp.
- spokojna
- pomocna,
- mądra,
- kochająca,
- poczucie humoru,
- lubiąca słuchać muzyki,
- zainteresowana Eurowizją :D

Awatar użytkownika
LiverFan4
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Postautor: LiverFan4 » 2015-06-21, 03:55

Osobowość/styl bycia
- Inteligentna
- Subtelna
- Niezależna
- Wyrozumiała
- O podobnych zainteresowaniach do mnie (żebyśmy mieli jakieś wspólne tematy, by rozmowy nam się układały)
- Zadbana

Wygląd
Tutaj już nie jestem taki restrykcyjny. Dobrze jakby moja druga połówka miała długie i proste włosy, nie była zbyt wysoka (przede wszystkim by nie była wyższa ode mnie), miała krągłości, ale w granicach normy :D Wygląd zewnętrzny to dla mnie ciężki temat. Sporo zależy od osobowości i jest to raczej kwestia tego, jak się będzie dopełniała z wyglądem.
Zwycięzcy 2010. 1. :austria: 2014 2. :denmark: 2013 3. :israel: 2018 4. :azerbaijan: 2011 5. :portugal: 2017 6. :sweden: 2015 7. :sweden: 2012 8. :ukraine: 2016 9. :germany: 2010

Awatar użytkownika
wojciech
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja
Kontaktowanie:

Postautor: wojciech » 2016-10-27, 21:39

Obrazek

Wszystko w temacie.
За сè што ти си ми дала,
Калиопи, те сакам...
:serce: :flowers:

Awatar użytkownika
tina22
Nowy
Nowy

Postautor: tina22 » 2018-03-21, 18:52

Ideał nie istnieje, bo cały czas nasze oczekiwania się zmieniają. Trzeba akceptować to co jest :)
Na początku miłości trze­ba chodzić bar­dzo os­trożnie, do­piero później można się puścić pędem przez po­la pros­to w objęcia ukocha­nego, kiedy ma się pew­ność, że nas nie wyśmieje, jeśli się potkniemy.

Awatar użytkownika
Triss
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: Triss » 2018-05-28, 07:39

Haha, te wpisy sprzed kilku lat są świetne, pewnie gdybym napisała coś od siebie w wieku 15-17 lat, to pewnie bym za bardzo nie błysnęła :P...

Ideał faceta, hmmm... Z tych podstawowych rzeczy, to chciałabym, by był w stanie zaakceptować moje pasje, w tym moją przyjaźń z matematyką i granie na konsoli, a gdyby grał ze mną - to już w ogóle bajka ;). Nie zdzierżyłabym mężczyzny palącego papierosy, bo sama jestem niepaląca. Konkretne cechy charakteru zostawię dla siebie.
Jeżeli chodzi o wygląd, nie wymagam, by wyglądał jak jakiś mister, ale gdyby miał z co najmniej 185 cm wzrostu, to byłoby cudownie. Jak przeciętna kobieta, chciałabym czuć się bezpiecznie przy swoim wybranku. Inne cechy wyglądu niech pozostaną tajemnicą :)...

Matko i córko, kiedy zajrzę tutaj za rok, to pewnie ekspoduję śmiechem.
Obrazek
2018 - :lithuania: | 2017 - :bulgaria: | 2016 - :bulgaria: | 2015 - :estonia: | 2014 - :netherlands:

Wróć do „Off topic”