parking lotnisko modlin fm

Ideal dziewczyny/chlopaka

Tematy, nie pasujące tematyką do reszty działów.
Awatar użytkownika
Adam
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Postautor: Adam » 2008-08-05, 13:48

Osz Ty :P
[*]:->

ARMOgirl
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: ARMOgirl » 2008-08-05, 16:00

Rafał pisze:Hehe, Ormianki nie są ładne, byli tam moi znajomi, i opowiadali, robili zdjęcia sobie a w tle Ormianie, jesteście takiej kości i karnacji, że uroda u Ormian to żadkość, Ormianie podobają się tylko Ormianom.

1.Ja nie mogę,ty to masz tupet-krytykować Ormianki przy Ormiance,brawo,Rafał,brawo :]
2.A czy ja powiedziałam,że WSZYSTKIE Ormianki nadają się na miss???Racja,zdarzają się nieładne Ormianki,może mocno się malują,ale to jest indywidualna sprawa.Przecież cudzoziemcy mówią,że Polki są szczupłe,a widzę w mieście dziewczyny przy kości(które na siłę chcą wbić się w spodnie XXXXXS i tłuszcz im się wylewa spod MEGAobcisłych biodrówek :-P ).
3.Jakiej kości i karnacji?To,że jesteśmy prawie białe i prawie mulatki,mamy być brzydkie???
4.,,Ormianie podobają się tylko Ormiankom"-no tak,dlatego przez przypadek wiekszości ormiańskich pisarzy,naukowców,poetów,polityków czy inny geniuszów rodzice to:Matka-Ormianka,Ojciec-Polak;Matka-Ormianka,Ojciec-Gruzin;Matka-Francuska,Ojciec-Ormianin;Matka-Rosjanka,Ojciec-Ormianin.....chyba twoi znajomi źle zrozumieli-my się podobamy cudzoziemców,ale zależy nam bardziej na Ormianach,nie wiem czemu.

Awatar użytkownika
Adam
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Postautor: Adam » 2008-08-05, 21:38

ARMOgirl pisze:widzę w mieście dziewczyny przy kości(które na siłę chcą wbić się w spodnie XXXXXS i tłuszcz im się wylewa spod MEGAobcisłych biodrówek :-P

Zauważyłem niestety ostatnio, że te młode dziewczyny przy tuszy tak obcisło zaczynają się ubierać, w tym moje znajome... Sorry, ale to wygląda OBLEÂŚNIE, a one myślą, że są przez to atrakcyjniejsze ;/

Awatar użytkownika
Seba
Administrator
Administrator

Postautor: Seba » 2008-08-05, 21:41

Zauważyłem niestety ostatnio, że te młode dziewczyny przy tuszy tak obcisło zaczynają się ubierać, w tym moje znajome... Sorry, ale to wygląda OBLEÂŚNIE, a one myślą, że są przez to atrakcyjniejsze ;/

Dokładnie to samo zaobserwowałem. Najgorsze są te przypadki, co chcą robić się na lalunie... FU! Ja wolę dziewczyny z klasą ;)
TOP'16: Obrazek :norway: :ukraine: :bulgaria: :latvia:

Awatar użytkownika
Adam
Moderator
Moderator
Kontaktowanie:

Postautor: Adam » 2008-08-05, 21:55

J jakoś nie lubię makijażu wolę czystą, normalną twarz, bez udziwnień Znoszę normalny podkład, coś, żeby się cera nie świeciła :P

Awatar użytkownika
Paulinko
Srebrny fan Eurowizji
Srebrny fan Eurowizji

Postautor: Paulinko » 2008-08-05, 22:05

Ja tylko rzęsy podkreślam ;)

Awatar użytkownika
Seba
Administrator
Administrator

Postautor: Seba » 2008-08-05, 22:39

3qxv pisze:J jakoś nie lubię makijażu wolę czystą, normalną twarz, bez udziwnień Znoszę normalny podkład, coś, żeby się cera nie świeciła :P

Ja toleruję normalny podkład. Trochę błyszczyku lub pomadki. Bardziej to drugie ;) I ślicznie pomalowane oczy <3

Awatar użytkownika
MISSxxJOUBERT
Srebrny fan Eurowizji
Srebrny fan Eurowizji

Postautor: MISSxxJOUBERT » 2008-08-06, 12:01

Seba pisze:
3qxv pisze:J jakoś nie lubię makijażu wolę czystą, normalną twarz, bez udziwnień Znoszę normalny podkład, coś, żeby się cera nie świeciła :P

Ja toleruję normalny podkład. Trochę błyszczyku lub pomadki. Bardziej to drugie ;) I ślicznie pomalowane oczy <3

Zgadzam się - oczy to podstawa- przynajmniej dla mnie- tylko wtedy usta nie mogą się uwydatniać -a szkoda... Co do malowania- to myślę ,że to sprawa indywidualna dla każdego - każdemu podoba się coś innego- poza tym,co tu dużo mówić- bez makijażu,ja przynajmniej- sama dla siebie - nie czuje się fajnie...

Awatar użytkownika
Seba
Administrator
Administrator

Postautor: Seba » 2008-08-06, 15:22

Mało która dziewczyna czuje się fajnie bez żadnego specyfiku na twarzy ;) Powinna to robić mimo wszystko z umiarem ;)

ARMOgirl
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: ARMOgirl » 2008-08-06, 15:46

A Ormianki?Pierwszy raz malują się na studniówkach :lol: Nie mamy problemów z pryszczami itp.,bo taki jest w Armenii klimat(chociaż ja mam od czasu do czasu jakieś pryszcze,w końcu jesteśmy w klimacie umiarkowanym :-P ),więc rzadko używamy podkładów,baz,itd.Dziwię się,czemu niektóre moje rodaczki malują rzęsy-przecież mają bardzo długie,grube i czarrrrrne(dlatego ja nigdy nie użyję tuszu :lol: ).
Zauważyłam,że Polki lubią robić ciemne kreski kredką pod oczami albo wokół całego oka,a Ormianki często malują delikatnie oczy aż do brwi,oczywiście jakimś jasnym cieniem :-D

Awatar użytkownika
Seba
Administrator
Administrator

Postautor: Seba » 2008-08-06, 15:58

Ja zamiast kredki wolę u dziewczyny eyeliner. Jeśli chodzi o cienie - bardzo je lubię, a jak w ogóle są ślicznie rozprowadzone to jestem dosłownie w niebie :D Strasznie mnie pociągają damskie oczy. Są zniewalające! Oczywiście nie każda ma ładne, ale... ;)

Awatar użytkownika
MISSxxJOUBERT
Srebrny fan Eurowizji
Srebrny fan Eurowizji

Postautor: MISSxxJOUBERT » 2008-08-06, 18:10

Jaki nam się romantyk znalazł...
Mi makijaż osobiście się podoba- ale.... gdy ktoś umie go zrobić- bo doprawdy okropnie wygląda u większości dziewcząt czarna kredka na dolnej powiece oka- rzadko ,która ma tak duże oczy,aby sobie na to pozwolić...
A - nie lubię jak kolesie używają pudru....

ARMOgirl
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: ARMOgirl » 2008-08-06, 18:16

MISSxxJOUBERT pisze:Jaki nam się romantyk znalazł...
Mi makijaż osobiście się podoba- ale.... gdy ktoś umie go zrobić- bo doprawdy okropnie wygląda u większości dziewcząt czarna kredka na dolnej powiece oka- rzadko ,która ma tak duże oczy,aby sobie na to pozwolić...

to używają?!Jeny,czasy się zmieniają-puder,depilacja nóg.... :lol:

Awatar użytkownika
MISSxxJOUBERT
Srebrny fan Eurowizji
Srebrny fan Eurowizji

Postautor: MISSxxJOUBERT » 2008-08-06, 18:21

ARMOgirl pisze:
MISSxxJOUBERT pisze:Jaki nam się romantyk znalazł...

to używają?!Jeny,czasy się zmieniają-puder,depilacja nóg.... :lol:

Niby,żey nie było widać pryszczy- ale dla mnie to przesada ...;)

ARMOgirl
Mr. Lordi
Mr. Lordi
Kontaktowanie:

Postautor: ARMOgirl » 2008-08-06, 18:26

no sory,pryszcz to pryszcz,chłopak potworem się nie staje,jeśli nie ma twarzy jak z retuszu :lol:

Wróć do „Off topic”