Jak słuchacie muzyki?

Tematy, nie pasujące tematyką do reszty działów.
Awatar użytkownika
Dawidwg
Wild Dancer
Wild Dancer

Jak słuchacie muzyki?

Postautor: Dawidwg » 2016-10-28, 21:50

Obrazek

Tak jak w temacie - jakiego sprzętu używacie do słuchania muzyki (zarówno eurowizyjnej, KPowej czy czegoś ze swojej prywatnej biblioteki). :)
Preferujecie słuchawki czy jesteście za głośnikami?

Osobiście zdecydowanie wolę słuchawki, o wiele lepiej czuć głębie dźwięku, a poza tym do gier i komunikatorów głosowych są bardzo wygodne, więc nie będę się przełączał co chwilę. :) Na ten moment posiadam słuchawki Superlux HD681, nie jestem żadnym audiofilem, więc wystarcza to absolutnie moim wymaganiom. :D W autobusie czy na wyjazdach używam jakiś zwykłych słuchawek od telefonu, głównie ze względu na wygodę przechowywania.
R U T A B A G A

Awatar użytkownika
LiverFan4
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Re: Jak słuchacie muzyki?

Postautor: LiverFan4 » 2016-10-31, 23:25

Jeżeli słucham muzyki to tylko i wyłącznie na słuchawkach. Jest to dla mnie po prostu wygodne + daje mi poczucie pewnej prywatności, intymności.

Na telefonie korzystam ze słuchawek dokanałowych marki Sony (niedługo je chyba jednak zmienię, bo coś zaczynają szwankować), natomiast do komputera używam "niefirmowych", które były częścią zestawu. Są one nauszne, dość sporych rozmiarów, co preferuję (w przeszłości, używałem czasem mniejszych i odczuwałem wtedy dyskomfort, bo były mi po prostu ciasne).
Obrazek

Awatar użytkownika
igi1202
Srebrny fan Eurowizji
Srebrny fan Eurowizji

Postautor: igi1202 » 2016-11-02, 20:14

Ja muzyki praktycznie zawsze słucham popołudniami/wieczorami w moim pokoju, na komputerze, oczywiście na słuchawkach (marki SONY), rzadziej na głośnikach (używam ich w sumie jedynie jak nikogo akurat nie ma w domu :P )
Na telefonie muzyki nie słucham zbyt często. Mam wprawdzie jakieś 150 kawałków, ale słucham ich zazwyczaj tylko w czasie podróży (jak lecę samolotem, nieraz dłużej niż 5h, to zawsze mam przygotowaną jakąś playlistę).

dottkka
Nowy
Nowy
Kontaktowanie:

Postautor: dottkka » 2017-04-26, 16:13

na słuchawkach, można się wyciszyć ;)

Teozoficzny415
Nowy
Nowy

Postautor: Teozoficzny415 » 2017-07-13, 11:36

Ostatnio wkręciłem się w Coldplay - po koncercie w Wawie. bardzo spokojna i taka rozluźniająca muzyka.

Awatar użytkownika
Cryo
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja
Kontaktowanie:

Postautor: Cryo » 2017-07-14, 10:47

Najwięcej słucham na komputerze oraz na telefonie. Na komputerze mam jakieś słuchawki od SteelSeries, zaś na telefonie zwykłe od Sony. Do słuchania muzyki używam zazwyczaj AIMP 3 i Spotify.
Obrazek

Wróć do „Off topic”