Kim Byles W Poprzednim Wcieleniu?

Tematy, nie pasujące tematyką do reszty działów.
Awatar użytkownika
aro1124
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Re: Kim Byles W Poprzednim Wcieleniu?

Postautor: aro1124 » 2014-06-30, 21:06

Nie wiem, jak się z tym czujesz, ale byłeś kobietą w swoim ostatnim ziemskim wcieleniu.

Urodziłeś się gdzieś terytorium współczesnej Południowej Japonii w przybliżeniu 600 lat temu.

Twój zawód to pasterz, jeździec, leśnik.

Twój krótki psychologiczny profil w tym przeszłym życiu:

Osoba z ogromną energią, dobry w planowaniu i nadzorowaniu. Jeśli byłbyś tylko śmieciarzem, to szefem śmieciarzy :-| ''If you were just garbage-man, you were chief garbage-man''

Lekcja, którą dostałeś w tamtym życiu:

Jesteś zobowiązany, aby nauczyć się rozumieć innych ludzi i pokonywać wszystkie trudności życiowe z radosnym sercem. Należy pomagać innym, przynosząc im radość ducha.

Japońska pasterka - to jest to :serce:

Awatar użytkownika
ballack20
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: ballack20 » 2014-07-01, 12:34

Def pisze:Urodziles sie gdzies na terytorium obecnego panstwa Niemcy prawdopodobnie ok. roku 1025. ( NIEMCY - o taaaaak! taaak! taaaaaaaaak! tyle wygrać! :3 )

Niektórzy to mają farta, ja też tak chce!

Diagnosis: Nie wiem jak to przyjmiesz, ale zyles jako mezczyzna w swojej poprzedniej ziemskiej egzystencji.

Urodziles sie gdzies na terytorium obecnego panstwa Filipiny prawdopodobnie ok. roku 1850.

Twoje wykonywane zajecie znachor, chirurg, zielarz.

Twoja psychologiczna charakterystyka w tamtym czasie:

Nigdy nie powie TAK, lub NIE. Udaje naiwnego, ale wie co robi. Lubiany, ale bez przesady.

Nauka jaka zostala wyniesiona z tamej egzystencji:

Twoja lekcja -- Wszystko ma poczatek i koniec. Mija bol, smutek i szczescie. Zostaje tylko dobro podarowane innym.
Jag skulle vilja åka till Sverige för jordgubbar :)

Trafieni Zwycięzcy: 2005 :greece:, 2008 :russia:, 2009 :norway:, 2010 :germany:, 2012 :sweden:

Obrazek

Awatar użytkownika
Batiooo
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: Batiooo » 2015-02-27, 23:17

Heh, byłem kobietą, która urodziła się w południowej części Ameryki Południowej w roku 1775. No i byłem tancerką, aktorką i piosenkarką jednocześnie xD

Awatar użytkownika
LiverFan4
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Postautor: LiverFan4 » 2016-05-07, 20:15

W moim poprzednim wcieleniu urodziłem się jako kobieta ( :) )

Na świat przyszedłem na terenach dzisiejszej północnej Nowej Zelandii ok. 375 roku.

Byłem artystą, magikiem, wróżbitą

Z mojego zwięzłego profilu psychologicznego wynika, że miałem naturalny talent w dziedzinie psychologii, wiedziałem jak wykorzystywać nadarzające się okazje. Chłodno myślący i spokojny w każdej sytuacji.

Lekcja, jaką pobrałem wtedy i ma ona wpływ na obecne wcielenie jest taka, że mój problem to nauczyć się, jak kochać i zaufać wszechświatu. Mam obowiązek myśleć, uczyć się, odbijać, rozwinąć wewnętrzną mądrość.

Niektóre nie są nawet złe, ale krótki opis mojej osobowości chybiony o kilometry. Chyba, że właśnie o to tutaj chodzi ;)
Zwycięzcy 2010. 1. :austria: 2014 2. :denmark: 2013 3. :israel: 2018 4. :azerbaijan: 2011 5. :portugal: 2017 6. :sweden: 2015 7. :sweden: 2012 8. :ukraine: 2016 9. :germany: 2010

Walhalla
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: Walhalla » 2016-10-27, 12:20

Wow... Bylam kobietą która urodziła się w 1250 roku w... omg... Arabii Saudyjskiej...
Jak na muzułmankę przystało... pasałam bydło, ale potem zostałąm rewolucjonistką xD

Tak na pewno walczyłam o prawa kobiet xD Może dlatego życie muzułmanek jest w sferze moich dzisiejszych zainteresowań...

I do not know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.
You were born somewhere around territory of modern Saudi Arabia approximately on 1250.

Your profession was shepherd, horseman, forester.

Your brief psychological profile in that past life:

Revolutionary type. You inspired changes in any sphere - politics, business, religion, housekeeping. Could be a leader.

Lesson, that your last past life brought to present:

You are bound to solve problems of pollution of environment, recycling, misuse of raw materials, elimination of radioactivity by all means including psychological methods.

Nela_30
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Nela_30 » 2017-04-28, 15:06

Ja byłam tancerką, piosenkarką lub aktorką i urodziłam się gdzieś na południu Ameryci Łacińskiej około 1900 roku.

Na swoje przeszłe wcielenie można powróżyć z kart. I co ciekawe karty pokazują kilka analogii do współczesnego życia. Jakby ktos chciał wróżbę na poprzednie wcielenie to mogę rozkład zrobić :)

Wróć do „Off topic”