Second Chance a rankingi preselekcyjne

Eurowizyjne głosowania, punktowe opinie piosenek sporządzone przez użytkowników ESCforum.pl.

Czy jesteś za wprowadzeniem zmian w sposobie przeprowadzania Second Chance 2018?

Pewnie, poczujmy deszcz rewolucji
10
42%
Nieeee, zostańmy przy starych zasadach
14
58%

Liczba głosów: 24

Awatar użytkownika
dastame
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Re: Second Chance a rankingi preselekcyjne

Postautor: dastame » 2018-04-09, 04:20

Czy nie łatwiej by było aby z danego kraju wybierane były 2 piosenki? Powiedzmy osoba A i osoba B ustalają między sobą które 2 piosenki powinny otrzymać szansę udziału w Second Chance. Później każdy ma prawo zagłosować na jedną z nich tak jak w przypadku Finlandii w tym roku. Lepsza zostaję wybrana i zostaje oficjalnym kandydatem.

+ Każdy będzie mógł z czegoś wybrać
+ Możliwość wprowadzenia większej osób wybierających (Myślę że większość ludzi na forum chciałoby mieć taką możliwość, a te 14 miejsc zeszło w 20 minut)
+ Większa szansa na wybranie piosenki która rzeczywiście będzie miała szanse zawalczyć ( W tym roku mieliśmy z Niemiec coś co zajęło ostatnie miejsce w naszych rankingach preselekcyjnych oraz węgierkę, która dostała w nich głosy od jednej osoby)
+ Jeden dodatkowy etap zabawy

Sorki że trochę odkopałem temat, ale teraz wpadło mi to coś do głowy.
2018: :israel: :estonia: :france:
2017: :finland: :belgium: :romania:
2016: :hungary: :spain: :iceland:
2015: :albania: :ireland: :slovenia:
2014: :unitedkingdom: :israel: :germany:

Wróć do „Głosowania Eurowizyjne”