System reklamy Test

Isis Gee- For Life (Poland 2008)

Dyskusje o ubiegłorocznych polskich preselekcjach do Eurowizji.
Awatar użytkownika
jasiek8880
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Re: Isis Gee- For Life (Poland 2008)

Postautor: jasiek8880 » 2012-12-28, 10:12

Szkoda, że nigdy nie udało nam się powtórzyć sukcesu Isis, tymbardziej, że jeszcze zrezygnowaliśmy, no cóż, szkoda :(

Awatar użytkownika
Tuchen
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Re: Isis Gee- For Life (Poland 2008)

Postautor: Tuchen » 2016-02-18, 16:34

Może i miała kobieta dobry głos, ale piosenka była nudna i zupełnie nie zapadała w pamięć. Gdy po raz pierwszy usłyszałam nagranie gdzieś na początku 2008 roku - wiedziałam, że znów Polska będzie "w ogonie". Owszem, finał cieszył, ale to był szczyt naszych ówczesnych możliwości. Cała ta fala złości, jaka później zalała polskie media, była dla mnie niezrozumiała i śmieszna. Zarzucanie konkursowi niesprawiedliwych zasad a także stwierdzenia, że przecież i tak wszystko jest ustawione, że to geopolityka i tak dalej. Zauważyłam, że właśnie często mamy problem z przyjęciem porażki, z przyznaniem się do błędu. Wielkim sukcesem tak mdłej kompozycji było w ogóle wejście do finału, i oczekiwanie, że znajdziemy się w top10, było co najmniej przesadzone. Pamiętam, że koncert finałowy oglądałam z mamą, która była zachwycona możliwościami wokalnymi Isis. Cóż, jak widać sam wokal to nie wszystko.
2018: :cyprus: :lithuania: :czech:

Awatar użytkownika
Sebek
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Re: POLSKA: Tamara Gee (For Life)

Postautor: Sebek » 2017-06-10, 10:26

For Life to jedna z tych lepszych polskich eurowizyjnych piosenek. Piękna ballada w dodatku zaśpiewana bardzo dobrze. Prezentacja też była całkiem dobra. Na dużą pochwałę zasługuje dobra praca kamer.
10/12

Wróć do „Piosenka dla Europy 2008”