System reklamy Test

POLSKA: Krajowe Eliminacje 2018

Udział Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018 - plotki, informacje, spekulacje.
koksik1000
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Re: POLSKA: Krajowe Eliminacje 2018

Postautor: koksik1000 » 2018-03-04, 21:43

ebasa12 pisze:https://www.instagram.com/p/Bf4fU0vn5PN/?tagged=teamgromee

wokal lukasa z punktu widzenia pierwszej osoby jak by co.

Wydaje mi się że te wysokie tony są nie potrzebne bo obniżają moc utworu powinno być walnięcie a tu nagle wyskakuje z piskliwym głosem i to mi najbardziej nie pasowało w występie LIVE brakowało mocy już pisałem że było to zrobione na 20 % możliwości ,w teledysku ten fragment tak nie wygląda i brzmi lepiej.

Awatar użytkownika
futuro
Srebrny fan Eurowizji
Srebrny fan Eurowizji

Postautor: futuro » 2018-03-04, 22:33

Fantikfan pisze:Już jest odcinek 20m2 Łukasza z udziałem Gromee'ego https://youtu.be/BJeT1WZ3uzw.
Przemiły facet, godny następca Kaśki :)

Nom...wow tyle napiszę. Kolejny GODNY reprezentant

nie wiem jak się wyrazić, żeby nikt mnie nie wyśmiał ale...tacy ludzie są pretekstem do nakręcenia pełnometrażowego filmu o życiu danej osoby, nie biograficzny a oparty na historii życia, taki trochę jak o Agacie Mróz...nie wiem czy rozumiecie o czym piszę
NIGDY WIĘCEJ SNAKE DANCE :!: :!: :!:

koksik1000
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: koksik1000 » 2018-03-04, 23:02

futuro pisze:
Fantikfan pisze:Już jest odcinek 20m2 Łukasza z udziałem Gromee'ego https://youtu.be/BJeT1WZ3uzw.

nie wiem jak się wyrazić, żeby nikt mnie nie wyśmiał ale...tacy ludzie są pretekstem do nakręcenia pełnometrażowego filmu o życiu danej osoby, nie biograficzny a oparty na historii życia, taki trochę jak o Agacie Mróz...nie wiem czy rozumiecie o czym piszę

Wiemy o czym piszesz ale z drugiej strony życie każdego człowieka jest dobrym materiałem na film moje czy twoje w końcu każdy w życiu przeżył coś radosnego jak i tragicznego

Awatar użytkownika
futuro
Srebrny fan Eurowizji
Srebrny fan Eurowizji

Postautor: futuro » 2018-03-04, 23:41

koksik1000 pisze:
futuro pisze:

Wiemy o czym piszesz ale z drugiej strony życie każdego człowieka jest dobrym materiałem na film moje czy twoje w końcu każdy w życiu przeżył coś radosnego jak i tragicznego

Zgadzam się ale podświadomie coś podpowiada mi że jeśli jego kariera nabierze impetu a osobowość podparta wartościami które reprezentuje pozostanie nie zmieniona Andrzej może zostać naszą gwiazdą eksportową z która będziemy się utożsamiali. Może odleciałem za daleko, ale czuję coś grubego. Zwyczajnie widząc go i słysząc człowiek odrywa się id ziemii. Jakie to szczęscie mięc drugi rok z rzędu takiego wysłannika

I co tej Rabczewskiej nie pasuje??? Potrzebuje jakiejś reprymendy???
NIGDY WIĘCEJ SNAKE DANCE :!: :!: :!:

Addicted
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: Addicted » 2018-03-04, 23:48

Świetny wywiad i wspaniały Gromee :D Kasia jest przecudowna i Andrzej nie odstaje. Oboje to bardzo utalentowani, mądrzy, pozytywni i wrażilwi ludzie! Cudownie mieć 2 lata z rzędu taką reprezentację. So proud już teraz :-)
Obrazek
2018 - :france: :israel: :sweden: :cyprus: :lithuania:
2017 - :bulgaria: :poland: :switzerland: :macedonia: :azerbaijan:
2016 - :armenia: :azerbaijan: :sweden: :france: :bulgaria:

Awatar użytkownika
justi
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: justi » 2018-03-05, 10:08

futuro pisze:
koksik1000 pisze:
futuro pisze:Nom...wow tyle napiszę. Kolejny GODNY reprezentant

Zgadzam się ale podświadomie coś podpowiada mi że jeśli jego kariera nabierze impetu a osobowość podparta wartościami które reprezentuje pozostanie nie zmieniona Andrzej może zostać naszą gwiazdą eksportową z która będziemy się utożsamiali. Może odleciałem za daleko, ale czuję coś grubego. Zwyczajnie widząc go i słysząc człowiek odrywa się id ziemii. Jakie to szczęscie mięc drugi rok z rzędu takiego wysłannika

O co chodzi z Dodą? Co takiego powiedziała?
Obrazek

Awatar użytkownika
RafalZiemniak
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: RafalZiemniak » 2018-03-05, 10:22

justi pisze:
futuro pisze:
koksik1000 pisze:

O co chodzi z Dodą? Co takiego powiedziała?

Cytuje: ,,No z całym szacunkiem, ale no nie. Przykro mi, ale miałam inne typy."
,,Czyli co, Margaret? Wygrywaj w tej Szwecji i przynajmniej będzie co oglądać. Będziemy głosować na Polskę w Szwecji" - dodała.
http://www.plotek.pl/plotek/7,78649,230 ... zji-z.html
Każdy ma swoje zdanie,mam nadzieje jednak,że będzie go wspierać tak jak kasie prawie rok temu.

Awatar użytkownika
mercator
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: mercator » 2018-03-05, 10:28

RafalZiemniak pisze:
Cytuje: ,,No z całym szacunkiem, ale no nie. Przykro mi, ale miałam inne typy."
Czyli co, Margaret? Wygrywaj w tej Szwecji i przynajmniej będzie co oglądać. Będziemy głosować na Polskę w Szwecji - dodała.
http://www.plotek.pl/plotek/7,78649,230 ... zji-z.html

Zachowuje się jak niektórzy typowi napinacze hejterzy, którzy piszą że piosenka Light Me Up jest bardzo słaba i w maju się o tym przekonamy. Ale na pytanie: w takim razie kogo mieliśmy wysłać, nic nie odpisują, bo niektórzy nawet nie oglądali KE. Ciekawy jestem tych typów Dody, szkoda że ich nie podała. Swoją drogą jak jest taką mądra, to niech napisze jakiś przemówi i się za rok zgłosi. Bo jak się "siedzi w ławce" to łatwo krytykować innych, ale jak się "zostaje wywołanym do tablicy", to już jest gorzej ;-) ...

Awatar użytkownika
Def
Mr. Lordi
Mr. Lordi

Postautor: Def » 2018-03-05, 10:59

Udało się ! <3
Powiem Wam jedno, tylko TVP potrafi zrobić taką tragiczną realizację. Każda piosenka brzmiała lepiej na żywo, KAŻDA. Totalnie inny odbiór, brzmienie, wszystko... Cieszę się niezmiernie, że mogłam tam być, mówię Wam. Na żywo Lucas wymiata i w Lizbonie będzie pozamiatane, rozgromimy Lizbonę <3

Awatar użytkownika
mercator
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: mercator » 2018-03-05, 11:02

Def pisze:Udało się ! <3
Powiem Wam jedno, tylko TVP potrafi zrobić taką tragiczną realizację. Każda piosenka brzmiała lepiej na żywo, KAŻDA. Totalnie inny odbiór, brzmienie, wszystko... Cieszę się niezmiernie, że mogłam tam być, mówię Wam. Na żywo Lucas wymiata i w Lizbonie będzie pozamiatane, rozgromimy Lizbonę <3

A jak brzmiała na żywo Isabell :?: I czy było w ogóle słychać te chórki na żywo, bo w tv ich w ogóle nie słyszałem :?:

Awatar użytkownika
Def
Mr. Lordi
Mr. Lordi

Postautor: Def » 2018-03-05, 11:05

mercator pisze:

A jak brzmiała na żywo Isabell :?: I czy było w ogóle słychać te chórki na żywo, bo w tv ich w ogóle nie słyszałem :?:

Nie brzmiała dobrze, ale nie aż tak tragicznie. Było, było... ja nie wiem jak można tak przekłamać występy, poważnie.... Happy Prince brzmieli magicznie, dlatego pozbierali tyle punktów od jurorów. Mam gdzieś krótki filmik, nie nagrywałam więcej, bo szkoda mi było xd

Awatar użytkownika
mercator
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: mercator » 2018-03-05, 11:11

Def pisze:
mercator pisze:

Nie brzmiała dobrze, ale nie aż tak tragicznie. Było, było... ja nie wiem jak można tak przekłamać występy, poważnie.... Happy Prince brzmieli magicznie, dlatego pozbierali tyle punktów. Mam gdzieś krótki filmik, nie nagrywałam więcej, bo szkoda mi było xd

Czyli nie tylko z obrazem, ale i przy dźwięku TVP nie popisało się. Jakoś mnie to mnie nie dziwi,tak to jest jak się robi się wszystko na ostatnią chwilę. Teraz zastanawiam się czy 2016 roku Margaret tak słabo wypadła, czy jak to twierdzili fani TVP zepsuło jej występ. Zresztą na wiwi zwróciło uwagę że polscy artyści na żywo w maju wypadają dużo lepiej niż podczas KE.
A co do Lukasa to i tak się szybko przekonamy jak brzmi na żywo, bo pewnie Gromee uda się na kilka imprez pre-party....

ebasa12
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: ebasa12 » 2018-03-05, 11:43

Lukas podczas wystepu w ke live nie z tvp

https://m.youtube.com/watch?v=-jHjPWS_iLI

Mercator Isabell otrebus live
https://m.youtube.com/watch?v=JVuUChYMW10

Awatar użytkownika
Triss
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: Triss » 2018-03-05, 11:49

mercator pisze:Czyli nie tylko z obrazem, ale i przy dźwięku TVP nie popisało się. Jakoś mnie to mnie nie dziwi,tak to jest jak się robi się wszystko na ostatnią chwilę. Teraz zastanawiam się czy 2016 roku Margaret tak słabo wypadła, czy jak to twierdzili fani TVP zepsuło jej występ. Zresztą na wiwi zwróciło uwagę że polscy artyści na żywo w maju wypadają dużo lepiej niż podczas KE.
A co do Lukasa to i tak się szybko przekonamy jak brzmi na żywo, bo pewnie Gromee uda się na kilka imprez pre-party....

Gromee z Lucasem będą wręcz oczekiwani na imprezkach pre-party ;-). Patrząc na zeszłoroczne koncerty, to ludzie świetnie bawili się przy lekkich nutkach i przy piosenkach, które są proste do zaśpiewania (patrz - Color of your life). Już sobie wyobrażam ludzi śpiewających z Lucasem refren LMU.

Odpaliłam sobie parę dni temu archiwa eurowizyjnych preselekcji (kanał na YT: https://www.youtube.com/user/ArchiwumEurowizjiTV) i to całkiem zabawne (i jednocześnie żałosne), ale w TVP poziom nagłośnienia i operowania kamerą od ponad 10 lat stoi w miejscu...
Obrazek
2018 - :lithuania: | 2017 - :bulgaria: | 2016 - :bulgaria: | 2015 - :estonia: | 2014 - :netherlands:
- ej, ty jesteś nowa w naszej klasie?
- tak, od dzisiaj przez cały rok będę uczyć was matmy.

Awatar użytkownika
Dawidwg
Mr. Lordi
Mr. Lordi

Postautor: Dawidwg » 2018-03-05, 11:54

Nie płaczcie już tak nad tymi usuniętymi filmami, bo niestety nie tylko TVP tak robi, a podyktowane jest pewnie umowami z wytwórniami muzycznymi. Wszystkie występy są do obejrzenia na eurowizja.tvp.pl Zresztą na YouTube dalej się przewalają kolejne nieoficjalne nagrania. Nawet dobrze, że usuwają bo jeszcze wczoraj na Top4 w polskim #NaCzasie było jakieś lewe nagranie Gromeego. ;P

Wróć do „Polska w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018”