POLSKA: Krajowe Eliminacje 2018

Udział Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018 - plotki, informacje, spekulacje.
nicowilliam
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Re: POLSKA: Krajowe Eliminacje 2018

Postautor: nicowilliam » 2017-12-28, 17:08

Wprost tego nie napiszę, bo różnie ludzie mogą na to zareagować, ale ujmę to w miarę delikatnie w ten sposób - zastanawiam się jakim cudem Karina dosłownie moment po każdym upublicznieniu piosenek Malinskiego uaktywnia się tutaj na forum i wrzuca tutaj te linki. W takie przypadki trudno mi uwierzyć. Plus to, że praktycznie 100% jej postów dotyczy tylko jego. I nie wypada zarzucać niezrównoważenia emocjonalnego @futuro podczas gdy ewidentnie samemu ma się jakiś problem lub coś innego jest na rzeczy ;-) . Resztę dopowiedzcie sobie sami.
Ostatnio zmieniony 2017-12-28, 17:13 przez nicowilliam, łącznie zmieniany 1 raz.

kotysomspoko69
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: kotysomspoko69 » 2017-12-28, 17:10

Wątpię żeby ktoś mógł być aż tak zafascynowany malinskim jak sam on... Karina, spamując swoimi piosenkami nie dostaniesz się do KE xd
Krajowe Eliminacje 2018: moje top 3
1. Gromee
2. Monika Urlik
3. Happy Prince

Awatar użytkownika
futuro
Srebrny fan Eurowizji
Srebrny fan Eurowizji

Postautor: futuro » 2017-12-28, 17:40

Karina pisze:
futuro pisze:
Karina pisze:A ja się nie zgadzam. I nikogo nie oceniam mianem miernoty, bo na każdą piosenkę niezależnie od wykonawcy pracuje kilka osób i trzeba doceniać starania, mnie się podoba, zdania nie zmienię, są zwolennicy i przeciwnicy jak u każdego.

Akurat Ty co roku piszesz o tym Malinskim i co roku TVP ma go w.... no i rację mają. Są różni wykonawcy, ogrom no-namów, ale on jest tragiczny pod każdym wzgłedem. Ja oceniam takim jakie jest. Jeśli z czymś szans nie mamy to o tym trzeba pisać. W tamtym roku Flashlight podobało się większości tu na forum ale jednocześnie drżeliśmy o awans. Malinskim interesujesz się głównie Ty. Poczytaj zagraniczne fora. Tam też są Polacy którzy coraz podrzucają jakieś kawałki od nas. Malinskim nikt ale to nikt się nie zainteresował. To o czymś świadczy.
A ty jak taki madry jestes to poczytaj o nim i sprawdz ze jego ostatni singiel jest grany za granica i nawet w stanach w magazynie muzycznym o nim pisali kazdy artysta ma prawo wydawac co chce , jednym sie to podoba innym nie, poza tym nie wydaje co roku, a raptem raz sie zglosil i tamta piosenka zlego odbioru nie miala. Zolci wylewac nie mam na nikogo zamiaru, kazdego kto sie zglosi przeslucham i podejde do niego z szacunkiem, jak ty masz z nim problem to juz twoje klopoty emocjonalne xD

To megagwiazda skoro puszczają go w Stanach.
Jak to śpiewał Krajewski "...taka Ameryka plastikowa kicha..."
Niech go grają nawet na Marsie, a dla nas będzie lepiej gdy go nie będą puszczać w PL. Jest o wiele więcej ciekawych i dobrze śpiewających ludzi których jeszcze nie grają w Stanach i nie rozpisuje się o nich bulwarówka. Wystarczy nam Goś Andrzejewicz, Ivanów z Delfinami, Malinski do szczęścia nie potrzebny.
Co do moich problemów to takowych nie posiadam. Jedynym moim problemem obecnie jest dobry występ naszego reprezentanta w Lizbonie.
NIGDY WIĘCEJ SNAKE DANCE :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Tuchen
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: Tuchen » 2017-12-28, 19:04

Podczas sylwestrowego koncertu w Zakopanem Isabell Otrębus-Larsson zaprezentuje swój nowy utwór, który będzie zgłoszony do KE.
Info z jej FB.

Czekam :-)
2018: :cyprus: :lithuania: :czech:

Awatar użytkownika
futuro
Srebrny fan Eurowizji
Srebrny fan Eurowizji

Postautor: futuro » 2017-12-28, 19:22

Tuchen pisze:Podczas sylwestrowego koncertu w Zakopanem Isabell Otrębus-Larsson zaprezentuje swój nowy utwór, który będzie zgłoszony do KE.
Info z jej FB.

Czekam :-)

swoją drogą bardzo ciekawy tytuł "Derilium" co tłumacząc na polski oznacza majaczenie...hmm

Awatar użytkownika
Alpaka
Wild Dancer
Wild Dancer

Postautor: Alpaka » 2017-12-28, 19:43

Boże sam nie wiem co myslec o gromeem, rzecz jasna jest on o niebo lepszy od dziesiątek bezimiennych wykonawców, których propozycje można w najlepszym wypadku uznać za znośne, jednak piosenka "Without You" nie podoba mi się... "Spirit", które często padało u nas na forum w kontekście KE rok temu było super, chwytliwe i w ogóle, za to "Without You" brakuje czegoś takiego, co przyciągałoby mnie do tej piosenki i kazało mi odtwarzać ją w kółko.
No ale niech się zgłasza, brakuje u nas w KE wykonawców, którzy już przed udziałem w preselekcjach istnieli w radiach i polskim przemyśle muzycznym.
Proszę tylko nie postępować jak Helolove rok temu, czyli spowijać swojego udziału tajemnicą i tym samym nakręcać wielkie nadzieje na swój udział w KE tylko po to by okazało się że sam zainteresowany nawet się do preselekcji nie zgłosił. :maruda:

Awatar użytkownika
Darka
Srebrny fan Eurowizji
Srebrny fan Eurowizji

Postautor: Darka » 2017-12-28, 20:24

Ja bym Gromee bardzo chętnie widziała na eurowizyjnej scenie. Nie jest to co prawda mój reprezentant marzeń, ale chociaż wysłalibyśmy coś co nie jest balladą. Ja jestem na tak!

Awatar użytkownika
IgorBielak
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: IgorBielak » 2017-12-28, 21:38

Alpaka pisze:Boże sam nie wiem co myslec o gromeem, rzecz jasna jest on o niebo lepszy od dziesiątek bezimiennych wykonawców, których propozycje można w najlepszym wypadku uznać za znośne, jednak piosenka "Without You" nie podoba mi się... "Spirit", które często padało u nas na forum w kontekście KE rok temu było super, chwytliwe i w ogóle, za to "Without You" brakuje czegoś takiego, co przyciągałoby mnie do tej piosenki i kazało mi odtwarzać ją w kółko.
No ale niech się zgłasza, brakuje u nas w KE wykonawców, którzy już przed udziałem w preselekcjach istnieli w radiach i polskim przemyśle muzycznym.
Proszę tylko nie postępować jak Helolove rok temu, czyli spowijać swojego udziału tajemnicą i tym samym nakręcać wielkie nadzieje na swój udział w KE tylko po to by okazało się że sam zainteresowany nawet się do preselekcji nie zgłosił. :maruda:

Ale Helolove zgłosili się podobno tylko zostali odrzuceni... Taką mamy super komisje... A co do Gromeemiego to też nie jestem do końca przekonany. Zbyt klubowe to jest i nie wiem czy odnalazłoby się na eurowizyjnej scenie. Przydałyby się fajne ujęcia i wizualizacje. Ale nie ma ekranów LED... No niestety. Czekam na kolejne kandydatury.

Awatar użytkownika
Dawidwg
Mr. Lordi
Mr. Lordi

Postautor: Dawidwg » 2017-12-28, 21:53

Własnie jestem po pierwszym wysłuchaniu "Without You" i moim podsumowaniem chyba może być fragment artykułu na jaki dziś natrafiłem:
Bańka EDM powoli pęka
Kiedy posłucha się muzyki w radiu puszczającym “hity z satelity” można zauważyć pewną zmianę – mniej odrażających dropów i przekompresowanych numerów. Z jednej strony słuchacze i słuchaczki powoli męczą się tą stylistyką, z drugiej – saturacja rynku robi swoje [...]
http://www.electronicbeats.pl/sie-zmien ... czna-2017/

Nie ma co się oszukiwać, tego typu utwory nie są już świeże czy odkrywcze, chociaż doceniam Gromeego, że przekazuje swoją muzykę w bardzo estetyczny sposób czego brakuje innym super DJ-om. Oczywiście wiem, że Eurowizja to nie toplista Billboardu czy innego RMF i nie ma co przesadzać z wymaganiami, to jednak liczę na coś jeszcze ambitniejszego.
Wracając do Gromeego - "Spirit" było o wiele lepsze, ale i tak super, że ktoś bardziej profesjonalny interesuje się konkursem, bo od tych Caseyów czy Malinskych powoli tracę gust.
Obrazek

Awatar użytkownika
igi1202
Mr. Lordi
Mr. Lordi

Postautor: igi1202 » 2017-12-28, 22:05

"Without You" i mnie nie powala, czegoś tej piosence brakuje moim zdaniem i nie odnieślibyśmy z nią sukcesu w Lizbonie raczej. Ale z drugiej strony jest to oczywiście 20 razy lepsze od np. piosenek Malinsky'ego czy Caseya, które według mnie są w 100% asłuchalne. :-|

Czekam na piosenkę od Otrębuski, może to być coś dobrego, ale ogólnie to nie spodziewam się po nadchodzących KE żadnych fajerwerków. :/
Ostatnio zmieniony 2017-12-28, 22:23 przez igi1202, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Def
Mr. Lordi
Mr. Lordi

Postautor: Def » 2017-12-28, 22:12

A ja ma nadzieję, że pojawi się jakaś perełka typu Carmell , tylko pewnie przez jurorów zostanie i taj udupiona :]

Awatar użytkownika
futuro
Srebrny fan Eurowizji
Srebrny fan Eurowizji

Postautor: futuro » 2017-12-28, 22:32

Patrzecie jacy Wy malkontenci jesteście.
Nie minie kilka dni i będziecie się modlić o Gromeego gdy Kasie Nove, Lidie Kopanie i Gosie Andrzejewicz zostaną do wyboru.

Co roku bijemy się z myślami dlaczego nikt z dobrym kawałkiem się nie zgłosi. Później wybieramy ballade i z duszą na ramieniu czekamy chociaż na awans żeby podtrzymać dobrą passę.

Mi też Without you nie podeszło po pierwszym i kolejnym przesłuchaniu. Też uważam że Spirit albo Fearless biją Without you ale cóż z tego jak nie mogą startować. Najnowszy kawałek jest jakby to ująć najmniej nowoczesny ze wszystkich pozostałych? Co nie zmienia fktu że jest szalenie nośny i szybko wpada w ucho

Macie coś lepszego tu i teraz?
Poza tym przytocze jedno powiedzenie:
"Nie ryzykujesz, nie pijesz szampana". Więc nie pitolcie i wyślijmy tym razem klubowy kawałek, o!

Awatar użytkownika
Furcioch
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: Furcioch » 2017-12-28, 22:43

A może Gromee ma w zanadrzu jakiegoś hiciora, którego trzymał na wakacje 2018? :jupi:
Obrazek

Awatar użytkownika
futuro
Srebrny fan Eurowizji
Srebrny fan Eurowizji

Postautor: futuro » 2017-12-28, 22:47

Furcioch pisze:A może Gromee ma w zanadrzu jakiegoś hiciora, którego trzymał na wakacje 2018? :jupi:

Byłbym wniebowzięty heh

Awatar użytkownika
Daniell
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: Daniell » 2017-12-28, 23:26

Wróć do „Polska w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018”