POLSKA: Kto powinien jechać do Lizbony?

Udział Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018 - plotki, informacje, spekulacje.
kotysomspoko69
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Re: POLSKA: Kto powinien jechać do Lizbony?

Postautor: kotysomspoko69 » 2017-12-08, 21:05

Jeżeli chcemy do czegoś dojść to tylko obiektywnie dobre piosenki, a nie że gorsze zło. I koniecznie ktoś znany bo to i winduje nasze wyniki jak i oglądalność, co oddziałuje na tvp żeby brać ten temat na poważnie.
Krajowe Eliminacje 2018: moje top 5
1. Ramona Rey
2. Natasza
3. Ifi Ude
4. Gromee
5. Elysa

Awatar użytkownika
Furcioch
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: Furcioch » 2017-12-08, 21:10

dawid333 pisze:
Furcioch pisze:
Dawidek55 pisze:Nowa plyta ich troje juz dzisiaj .... na stronie oficjalnej zespolu takze odkryta trasa koncertowa : od kwietnia do czerwca dziwne ale bez koncertow.... :roll:

Płyta Ich Troje jest cienka jak barszcz.
https://www.youtube.com/watch?v=FZAvAm3QO68

"Przyjdą świnki trzy, polejemy również im"
"To królowa miłości, oooo, daje chwile radości"
"Piątunio jest, pić się chcę"

Tekty obrazujące obecny poziom IT. A do tego jakieś nostalgiczne numery, które wydają się paodiować KAT-a, zamiast nieść za sobą jakąś wartość.

Zacytowałeś krótkie fragmenty 3 najbardziej jajcarskich utworów na płycie spośród 17. Aż się dziwię że jeszcze nie wpomniałeś fragmentu gdzie śpiewa o 500+ jako czwartego. I co to ma być wyznacznik poziomu tekstów na płycie? O tym, że Ich Troje miało często sporo jajcarskich tekstów w przeszłości już nie wspomnę. To jest właśnie poziom starego Ich Troje. Czym to się różni od np. "Babski Świat"? Zawsze tak robili. A co z pozostałymi trzynastoma? Co sądzisz o tekstach utworów "Ból" czy "Padół"?

Poza tym "Where Is The Love" i tak jest wg mnie najlepszą propozycją na najbliższą eurowizję. Nie sądzę, żeby ktoś wystawił coś lepszego. Tyle tylko, że zespół raczej nie jest zainteresowany udziałem w eurowizji. A szkoda.

Co sądzę na temat utworów Ból czy Padół napisałem w ostatnim zdaniu mojej wypowiedzi. Rozumiem, że nie zadałeś sobie trudu, żeby sprawdzić dyskografię KAT-a i przeczytać teksty kilku "Ballad" ;)

Rozumiem, że zespół Ich Troje ma pewną grupę zagorzałych fanów i nie neguję tego, ale pisanie, że numer "Where is the love" jest idealnym numerem na Eurowizję jest moim zdaniem jest sporym Faux Pas, jeśli ktoś śledzi rynek muzyczny i dobre propozycje muzyczne w ostatnim czasie.
Obrazek

Dawidek55
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Dawidek55 » 2017-12-08, 22:50

Dajmy sobre spokoj z ich troje Serio... poziom lat 2000 ...niestety....

dawid333
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: dawid333 » 2017-12-08, 23:37

kotysomspoko69 pisze:Moim zdaniem, jeżeli ktoś uważa Ich Troje za dobry wybór na esc powinien zostać uraczony banem (na marginesie ,jest 2017 rok, bo chyba niektórzy nie są zaznajomieni z tym faktem)

Juz za taką wypowiedź i zachowanie powinieneś otrzymać dożywotniego bana. Zdajesz sobie sprawę człowieku co ty z sobą teraz zaprezentowałeś? Nie dość, że mnie obrażasz to jeszcze mi się odgrażasz? Już za sam fakt spamowania trzema postami pod rząd powinieneś polecieć. Mógłbym cie teraz ładnie podsumować ale nie mam zamiaru się zniżać do twojego poziomu.

A co do reszty to widzę, że część tutejszych użytkowników dostaje białej gorączki na słowa "Ich Troje" bez względu na cokolwiek. Co wśród (rzekomo) fanów eurowizji jest dla mnie niezrozumiałe, bo akurat ten zespół na tym konkursie wypadał całkiem dobrze. Wyraziłem tylko swoje zdanie na ten temat i co otrzymuję? Chęć zbanowania mnie? No to ja dziękuję za takie forum. Żałuję, że w ogóle podjąłem temat i
zmarnowałem czas. Żegnam.

futuro
Wild Dancer
Wild Dancer

Postautor: futuro » 2017-12-08, 23:41

dawid333 pisze:
kotysomspoko69 pisze:Moim zdaniem, jeżeli ktoś uważa Ich Troje za dobry wybór na esc powinien zostać uraczony banem (na marginesie ,jest 2017 rok, bo chyba niektórzy nie są zaznajomieni z tym faktem)

Juz za taką wypowiedź i zachowanie powinieneś otrzymać dożywotniego bana. Zdajesz sobie sprawę człowieku co ty z sobą teraz zaprezentowałeś? Nie dość, że mnie obrażasz to jeszcze mi się odgrażasz? Już za sam fakt spamowania trzema postami pod rząd powinieneś polecieć. Mógłbym cie teraz ładnie podsumować ale nie mam zamiaru się zniżać do twojego poziomu.

A co do reszty to widzę, że część tutejszych użytkowników dostaje białej gorączki na słowa "Ich Troje" bez względu na cokolwiek. Co wśród (rzekomo) fanów eurowizji jest dla mnie niezrozumiałe, bo akurat ten zespół na tym konkursie wypadał całkiem dobrze. Wyraziłem tylko swoje zdanie na ten temat i co otrzymuję? Chęć zbanowania mnie? No to ja dziękuję za takie forum. Żegnam.

Ale grzejecie się masakra...
Ja osobiście też nie jestem z powrotem Ich troje. Powód jest prosty, nie tworzą nowoczesnej muzyki. Toczka w toczkę taki Szpak. Chciałbym wysłać coś co po konkursie grać będą rozgłośnie radiowe. Świeże, energiczne i nowoczesne to mus.
1. Gromee - Without you
--------------------------------------
2. Elysa - Famous
--------------------------------------
3. dalej odchłań

dawid333
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: dawid333 » 2017-12-08, 23:49

futuro pisze:
dawid333 pisze:

A co do reszty to widzę, że część tutejszych użytkowników dostaje białej gorączki na słowa "Ich Troje" bez względu na cokolwiek. Co wśród (rzekomo) fanów eurowizji jest dla mnie niezrozumiałe, bo akurat ten zespół na tym konkursie wypadał całkiem dobrze. Wyraziłem tylko swoje zdanie na ten temat i co otrzymuję? Chęć zbanowania mnie? No to ja dziękuję za takie forum. Żegnam.

Ale grzejecie się masakra...
Ja osobiście też nie jestem z powrotem Ich troje. Powód jest prosty, nie tworzą nowoczesnej muzyki. Toczka w toczkę taki Szpak. Chciałbym wysłać coś co po konkursie grać będą rozgłośnie radiowe. Świeże, energiczne i nowoczesne to mus.

A to ciekawe bo jeszcze parę dni temu nie miałeś nic przeciwko. Tak dla przypomnienia.

futuro pisze:Dokładnie, może to trochę kiczowate ale jestem na tak. Oby tylko nie przebierali się w jakieś kostiumy jak było w przypadku Follow my heart :shock:

Widzę, że szybko zmieniasz zdanie.

Awatar użytkownika
justi
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: justi » 2017-12-08, 23:53

Zgadzam się z futuro. Niepotrzebne te przepychanki...
Za Ich Troje też nie jestem. Też chcę czegoś nowego, świeżego najlepiej jakieś umpa umpa. Jak ktoś uważa że np. taki Gromee się nie sprawdzi to trudno. Na kolejnej Eurowizji wyślemy ballade. Zaryzykujmy z czymś innym na miłość boską.

kotysomspoko69
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: kotysomspoko69 » 2017-12-09, 00:11

Nie rozumiem jak można było zabrać mój komentarz z banami na poważnie :lol: to serio przesada xddd jeszcze gorsze jest wypominanie komuś ze pare dni temu miał inną opinie na temat utworu, Jezus Maria to normalne ze ludzie zmieniają zdanie ale agresja ewidentnych miłośników Wiśniewskiego to inna kategoria zachowań lol @dawid333 zapoznaj się proszę ze słowem ironia i zdecyduj się może czy po swojej szumnej zapowiedzi odejścia z forum dajesz sobie spokój czy dalej kontynuujesz, bo średnio zdecydowany jesteś
1. Ramona Rey
2. Natasza
3. Ifi Ude
4. Gromee
5. Elysa

kotysomspoko69
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: kotysomspoko69 » 2017-12-09, 00:19

Wracając do tematu eurowizji, o szybsze propozycje nie musimy się martwić z powodu wysypu melfestowych odpadów, lecz bez zmiany formatu KE i tak wygra ballada. Już nawet widać ze sama publiczność staje się bardziej otwarta niż jury (wygrana w televotingu Carmel jest bardzo dobrym znakiem)
1. Ramona Rey
2. Natasza
3. Ifi Ude
4. Gromee
5. Elysa

dawid333
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: dawid333 » 2017-12-09, 00:33

kotysomspoko69 pisze:Nie rozumiem jak można było zabrać mój komentarz z banami na poważnie :lol: to serio przesada xddd jeszcze gorsze jest wypominanie komuś ze pare dni temu miał inną opinie na temat utworu, Jezus Maria to normalne ze ludzie zmieniają zdanie ale agresja ewidentnych miłośników Wiśniewskiego to inna kategoria zachowań lol @dawid333 zapoznaj się proszę ze słowem ironia i zdecyduj się może czy po swojej szumnej zapowiedzi odejścia z forum dajesz sobie spokój czy dalej kontynuujesz, bo średnio zdecydowany jesteś

Masz mnie za debila? Proszę bardzo. Pokaż mi ironie w swojej wypowiedzi:
Moim zdaniem, jeżeli ktoś uważa Ich Troje za dobry wybór na esc powinien zostać uraczony banem (na marginesie ,jest 2017 rok, bo chyba niektórzy nie są zaznajomieni z tym faktem)

W którym miejscu się ona ukryła?
I to nie ja jestem agresywny tylko ty. Bo to ty sprowokowałeś tę wojenkę. I zamiast się skruszyć i przeprosić to masz czelność jeszcze zarzucać mi agresję?
Poza tym gdzie wyczytałeś, że jestem fanem Wiśniewskiego? Dlatego że uważam ten utwór za dobrą propozycję? Na tej podstawie wydedukowałeś? Gratuluję.

Moderatorze czy zacytowany przeze mnie komentarz @kotysomspoko69 obrażający mnie za to, że wyraziłem swoje zdanie nie powinien podlegać pod bana?

Dawidek55
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Dawidek55 » 2017-12-09, 00:54

Mam nadzieje ze jeżeli maja być krajowe eliminacje to błagam o 5 -6 utworów Max i jakość (nie jakieś pseudo gwiazdeczki z JTM )

dawid333
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: dawid333 » 2017-12-09, 01:55

Moim celem było uświadomienie temu cwaniakowi, że jako użytkownik tego forum mam prawo do zgłoszenia propozycji i wyrażenia własnego zdania. I jakakolwiek próba zarzucania mi w związku z tym braku gustu i sugerowanie zbanowania mnie jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Moderator powinien od razu na coś takiego reagować. I myślę, ze każdy normalny forumowicz powinien się ze mną zgodzić. Chyba obowiązuje tutaj wolność wypowiedzi? Może chłopak po porządnym banie coś by zrozumiał.

I mój nieco udawany wk...rw nie ma nic do rzeczy :-)

Swoją drogą wiedziałem i nawet napisałem to na ósmej stronie wątku, że proponując ten utwór Ich Troje wywołam zapewne burzę. (ciekawe dlaczego, skoro ten zespół jest tutaj tak bardzo uwielbiany :-P ) i miałem rację, chociaż na początku ku mojemu zaskoczeniu niektórym forumowiczom się on spodobał. Wciąż jednak dla mnie pozostaje zagadką, że zespół, który na eurowizji odnosił największe sukcesy po Edycie Górniak jest tutaj tak bardzo nielubiany. Taki dziwny paradoks.

Myślę, że z tym utworem spokojnie znaleźliby się w pierwszej dziesiątce na pewno.

Dobranoc wszystkim :-)

Awatar użytkownika
Furcioch
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: Furcioch » 2017-12-09, 07:31

dawid333 pisze: Wciąż jednak dla mnie pozostaje zagadką, że zespół, który na eurowizji odnosił największe sukcesy po Edycie Górniak jest tutaj tak bardzo nielubiany. Taki dziwny paradoks.

Myślę, że z tym utworem spokojnie znaleźliby się w pierwszej dziesiątce na pewno.

Odniósł największy sukces po Edycie, to fakt ale przypadło to na lata, gdy taka muzyka była na topie (2003). Już trzy lata później ta formuła się nie sprawdziła. Odgrzebywanie jej po znów po kilkunastu latach nie przyniosłoby nic dobrego, bo inwencja twórcza Michała i jego styl zatrzymały się na przełomie wieków - nie stać go na napisanie czegoś nowoczesnego. Starał się z "Where is the love", ale nie oszukujmy się - ten numer miałby rację bytu może wtedy, gdy z "Follow my heart" odpadali w półfinale, nie teraz. Myślę, że jedyną artystką z reprezentujących nas w dalekiej przeszłości, którą byłoby stać na nagranie nowoczesnego numeru jest Edzia, jednak jak dla mnie singiel "Andromeda" jest rzadki jak przysłowiowa sraka.

Również liczę na jakąś świeżość w tegorocznych PRE, bo Polska tworzy kupę dobrej muzyki a w ESC cały czas w ostanim czasie pokazujemy albo kicz, albo utwory pod kołdrę, albo radosny powrót do lat 90'.
Obrazek

dawid333
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: dawid333 » 2017-12-09, 10:16

Furcioch pisze:
dawid333 pisze: Wciąż jednak dla mnie pozostaje zagadką, że zespół, który na eurowizji odnosił największe sukcesy po Edycie Górniak jest tutaj tak bardzo nielubiany. Taki dziwny paradoks.

Odniósł największy sukces po Edycie, to fakt ale przypadło to na lata, gdy taka muzyka była na topie (2003). Już trzy lata później ta formuła się nie sprawdziła. Odgrzebywanie jej po znów po kilkunastu latach nie przyniosłoby nic dobrego, bo inwencja twórcza Michała i jego styl zatrzymały się na przełomie wieków - nie stać go na napisanie czegoś nowoczesnego. Starał się z "Where is the love", ale nie oszukujmy się - ten numer miałby rację bytu może wtedy, gdy z "Follow my heart" odpadali w półfinale, nie teraz. Myślę, że jedyną artystką z reprezentujących nas w dalekiej przeszłości, którą byłoby stać na nagranie nowoczesnego numeru jest Edzia, jednak jak dla mnie singiel "Andromeda" jest rzadki jak przysłowiowa sraka.

Również liczę na jakąś świeżość w tegorocznych PRE, bo Polska tworzy kupę dobrej muzyki a w ESC cały czas w ostanim czasie pokazujemy albo kicz, albo utwory pod kołdrę, albo radosny powrót do lat 90'.

Człowieku zanim coś napiszesz może byś najpierw sprawdził informacje? Michał Wiśniewski nie ma z utworem "Where is the love" nic wspólnego. Utwór został napisany przez Alexa White'a i ogólnie cały utwór powstał w Niemczech. Więc nawet Ich Troje nie miało z tym nic wspólnego. Producent ten stworzył również taki utwór jak zespołu jak "Play in team".Po prostu zleciło zadanie. Ale widzę że lepiej napisać bajki niż sprawdzić informacje. Szkoda mojego czasu tylko...

Awatar użytkownika
McYngwie
Mr. Lordi
Mr. Lordi

Postautor: McYngwie » 2017-12-09, 10:33

po co się kłócicie ignorujcie te posty, co roku wpada tu jakiś "ekspert" z kluczem do zwycięstwa Eurowizji.
My tylko piszemy, że Ich Troje z Where Is The Love, mogłoby się spodobać europejskiej widowni nie mniej jak tegoroczna Mołdawia. Rytmiczny, chwytliwy kawałek, który na pewno królowałby na wszystkich eurowizyjnych party w Lizbonie, swoją drogą ta piosenka jest bardziej dopracowana i nowoczesna od "Golden Boy" Izraela, który był faworytem wielu, ale Izrael był ok. w Polsce to już tradycja że każdego trzeba udupić i zjechać od podszewki (gratki dla Margaret że startuje ze Szwecji, tam za sam udział dostanie gratulacje i nikt jej nie będzie hejtował).

I tak Where Is The Love Ich Troje byłoby jasnym punktem w naszych preselekcjach widmo, zresztą scena w holu TVP nie zasługuje na nic lepszego.
Obrazek

Wróć do „Polska w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018”