solary rzeszów wycinka drzew rzeszów gabinet weterynaryjny rzeszów firmowe-imprezy-integracyjne.eu

POLSKA: Kto powinien jechać do Lizbony?

Udział Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018 - plotki, informacje, spekulacje.
Dawidek55
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Re: POLSKA: Kto powinien jechać do Lizbony?

Postautor: Dawidek55 » 2017-12-13, 22:40

Jestem w francji i na spotify u n’as album ich troje nie jest dostepny ....

Awatar użytkownika
McYngwie
Mr. Lordi
Mr. Lordi

Postautor: McYngwie » 2017-12-14, 16:02

kolejna "Gwiazda" wyraża swoją gotowość wzięcia udziału w eurowizji:

http://plejada.pl/newsy/kasia-nova-wezm ... cja/1mj1ql

help. :cry:
Obrazek

kotysomspoko69
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: kotysomspoko69 » 2017-12-14, 18:21

McYngwie pisze:kolejna "Gwiazda" wyraża swoją gotowość wzięcia udziału w eurowizji:

http://plejada.pl/newsy/kasia-nova-wezm ... cja/1mj1ql

help. :cry:

Znowu ona :lol: co roku sie chwali jaka to ona światowa i utalentowana, a jej piosenka zawsze się okazuje koszmarna.
Krajowe Eliminacje 2018: moje top 5
1. Ramona Rey
2. Natasza
3. Ifi Ude
4. Gromee
5. Elysa

Dawidek55
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Dawidek55 » 2017-12-14, 18:37

Zaczyna sie balet no namów :lol: :lol: :lol:

kotysomspoko69
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: kotysomspoko69 » 2017-12-14, 18:46

Zauważyłem że zazwyczaj no-name'y z porządnymi piosenkami nie wieszczą wcześniej swojego uczestnictwa (patrz Carmel, Nizińska)
1. Ramona Rey
2. Natasza
3. Ifi Ude
4. Gromee
5. Elysa

Awatar użytkownika
mercator
Mr. Lordi
Mr. Lordi

Postautor: mercator » 2017-12-14, 20:35

Każda gwiazda kiedyś od czegoś zaczynała, więc nie przeszkadza mi że "no nejmy" zgłaszają się do preselekcji. Ale w4u8w1ają mnie bardzo takie gwiazdeczki co na esc chcą podnieść swoją popularność. Wiele z nich mówi że zgłosi się do KE, a w ogóle nawet nie wysyłają piosenek. Pamiętacie jak było rok temu z tym modelem, co ma głosik jak dziewczynka? On tylko sam wie czy wysłał piosenkę czy nie. Drugi przypadek to ta modelka, co nagrała teledysk w bieliźnie. Przez to że zgłosiła się do KE, było przez chwilę o niej i jej piosence głośno.
W tym roku czeka pewnie nas w preselekcjach mieszanka znanych nazwisk i mniej znanych;).
Dobra, wróćmy do istoty tego tematu, czyli kogo chcielibyśmy zobaczyć w barwach Polski na esc. Ja np. chciałbym żeby do preselekcji zgłosiła się Bovska z piosenką typu Kaktus, nie wiem czy jej nazwisko było poruszane...
Obrazek

futuro
Wild Dancer
Wild Dancer

Postautor: futuro » 2017-12-14, 20:55

mercator pisze:Każda gwiazda kiedyś od czegoś zaczynała, więc nie przeszkadza mi że "no nejmy" zgłaszają się do preselekcji. Ale w4u8w1ają mnie bardzo takie gwiazdeczki co na esc chcą podnieść swoją popularność. Wiele z nich mówi że zgłosi się do KE, a w ogóle nawet nie wysyłają piosenek. Pamiętacie jak było rok temu z tym modelem, co ma głosik jak dziewczynka? On tylko sam wie czy wysłał piosenkę czy nie. Drugi przypadek to ta modelka, co nagrała teledysk w bieliźnie. Przez to że zgłosiła się do KE, było przez chwilę o niej i jej piosence głośno.
W tym roku czeka pewnie nas w preselekcjach mieszanka znanych nazwisk i mniej znanych;).
Dobra, wróćmy do istoty tego tematu, czyli kogo chcielibyśmy zobaczyć w barwach Polski na esc. Ja np. chciałbym żeby do preselekcji zgłosiła się Bovska z piosenką typu Kaktus, nie wiem czy jej nazwisko było poruszane...

Problem w tym, że BOVSKA to póki co tylko Kaktus. Nic równie dobrego nie nagrała, a żeby wygrać ew preselekcje mimo wszystko jako no-name to musiałaby nagrać nawet jeszcze coś lepszego. Kaktusa słucham do dziś i nadal mi się nie nudzi.
Jako marzenie chciałbym na ESC Gromeego Darię Zawiałow i np Melę Koteluk. Nie pogardziłbym Kasią Popowską, bo po Happy days wiem że jest w stanie stworzyć naprawdę fajny prosty kawałek mega pozytywny w odbiorze, a jak wiemy czasami w prostocie jest siła.
Realnie albo nie realnie ze znanych piosenek stawiam na Total błękit Natali Nykiel.
1. Gromee - Without you
--------------------------------------
2. Elysa - Famous
--------------------------------------
3. dalej odchłań

Awatar użytkownika
mercator
Mr. Lordi
Mr. Lordi

Postautor: mercator » 2017-12-14, 21:24

Futuro: z tą Bovską to była moja taka propozycja. Ale może właśnie dlatego lepiej żeby w preselekcjach było więcej "no nejmów"? Bo przecież wiele gwiazd wypłynęło dzięki jednej piosence. Taką E.Górniak wszyscy kojarzą, ale jakby wskazać jej największy przebój, to będzie piosenka z 1994 roku. Fakt że nagrywa nowe piosenki, są grane nawet w radio i lądują na listach przebojów, ale też są to piosenki na sezon, może dwa.
Dlatego początkujących piosenkarzy nie skreślał bym. Jednak nie trawię takich celebrytów, którzy próbują sił we wszystkim i we wszystkim są słabi. A znani są głównie z tego że są znani. Dla mnie, jak to ujął prezes jednej partii, to taki gorszy sort. Oczywiście mam na myśli gorszy sort piosenkarzy, a nie ludzi.
W najbliższym czasie, o ile tvp nie zrezygnuje z preselekcji, to będziemy co chwilę dowiadywać się że jakiś celebrytek zgłosił piosenkę do preselekcji.
Obrazek

nicowilliam
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: nicowilliam » 2017-12-14, 23:25

https://www.youtube.com/watch?v=Yp5fj4AY41M podejrzewam, że się zgłosi :-D oczywiście ten post nie jest na serio.

Dawidek55
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Dawidek55 » 2017-12-15, 17:18

A moze w 2018 cos bardziej w stylu Zakopower GolecUorkiestra czy nawet " balkanica" ??? Ja jestem za !

marjuz
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: marjuz » 2017-12-15, 17:30

Dawidek55 pisze:A moze w 2018 cos bardziej w stylu Zakopower GolecUorkiestra czy nawet " balkanica" ??? Ja jestem za !

A może Golec uOrkiestra? Ostatnio są na fali.

bracia pierdolec jak ja ich kurvva nienawidzę
Obrazek

nicowilliam
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: nicowilliam » 2017-12-15, 18:55

Nie jestem pewny, ale chyba Sławomir Zapała ma być jedną z gwiazd lub prowadzącym imprezę sylwestrową TVP. Coś mi mignęło w TV. Z tego co zostałem poinformowany, to on jest jakąś wielka gwiazda wśród młodzieży. Ta popularność jest podobno bardzo pozytywna i słuchają jego muzyki a nie szydzą jak np. z Mandaryny i "znacie ewry najt". W "Twoja twarz brzmi znajomo" też sobie radził świetnie.

kotysomspoko69
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: kotysomspoko69 » 2017-12-15, 19:39

nicowilliam pisze:Nie jestem pewny, ale chyba Sławomir Zapała ma być jedną z gwiazd lub prowadzącym imprezę sylwestrową TVP. Coś mi mignęło w TV. Z tego co zostałem poinformowany, to on jest jakąś wielka gwiazda wśród młodzieży. Ta popularność jest podobno bardzo pozytywna i słuchają jego muzyki a nie szydzą jak np. z Mandaryny i "znacie ewry najt". W "Twoja twarz brzmi znajomo" też sobie radził świetnie.

Jakiej młodzieży XDDD nie trawie go bardzo
1. Ramona Rey
2. Natasza
3. Ifi Ude
4. Gromee
5. Elysa

nicowilliam
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: nicowilliam » 2017-12-15, 19:53

Pracuję z grupą wiekową 13-20 (łącznie jakieś 400 osób). Zbyt wiele razy usłyszałem o nim pozytywne opinie żeby to zignorować.

Awatar użytkownika
IgorBielak
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: IgorBielak » 2017-12-15, 23:30

nicowilliam pisze:Pracuję z grupą wiekową 13-20 (łącznie jakieś 400 osób). Zbyt wiele razy usłyszałem o nim pozytywne opinie żeby to zignorować.

Ja na przykład należę do tej grupy młodzieży i nigdy wśród moich znajomych nie spotkałem się z twórczością Sławomira xD Kojarzę go, wydaje się pozytywny, ale to nie mój wymarzony reprezentant na ESC :P

Wróć do „Polska w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018”