POLSKA: Kto powinien jechać do Lizbony?

Udział Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018 - plotki, informacje, spekulacje.
futuro
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Re: POLSKA: Kto powinien jechać do Lizbony?

Postautor: futuro » 2017-09-03, 14:18

denis pisze:
futuro pisze:Lanberry - Ostatni most w wersji ang.i chyba nic innego nie potrzebujemy

Gdyby Lanberry dawała rady na żywo brałbym ją w ciemno . Każdy jej utwór jest świetny, a przede wszystkim nowoczesny i dobrze wyprodukowany.

Jej ostatnie single "Zagadka" i "Ostatni most" to istny sztos .
Naprawdę , życzę jej jak najlepiej bo dziewczyna jest mega sympatyczna , ale może lepiej na Eurowizję z takim wokalem niech się nie wybiera :(

Ja akurat nie jestem jakimś wielkim fanem jej twórczości, ale właśnie Ostatni most maksymalnie mnie rozwalił. Angielska dobrze zaśpiewana wersja miałaby szanse na TOP5.
Fajny kawałek ma też Sarsa do filmu Volta.
Grzegorz Hyży po angielsku też dałvy radę tylko ktoś musiałby skomponować jakiś kawałek, bo jest coraz lepszy co widać i słychać na listach przebojów.

slawik1416
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: slawik1416 » 2017-09-12, 19:33

https://www.youtube.com/watch?v=o7DRKc0lSOs

jeżeli już coś bardziej klubowego to interesująca jest Asteya... no i wokalnie jest lepsza niż Lanberry.

futuro
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: futuro » 2017-09-12, 19:41

slawik1416 pisze:https://www.youtube.com/watch?v=o7DRKc0lSOs

jeżeli już coś bardziej klubowego to interesująca jest Asteya... no i wokalnie jest lepsza niż Lanberry.

oceniając piosenki to takie siatkarskie 3 : 0 dla Ostatniego mostu

slawik1416
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: slawik1416 » 2017-09-12, 19:56

mi sie akurat Ostatni Most nie podoba... no i lanberry już rok temu pokazała że na scenie idealna nie jest. Obie piosenki to jednak nie moja bajka....teraz ogólnie już trzeba patrzeć na premiery, bo każda może być potencjalną piosenką na esc.

kanciarz12
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: kanciarz12 » 2017-09-14, 11:46

Lanberry fajnie komponuje no ale niestety ten live, ją lekko dyskredytuje. Mogłaby nas reprezentować pod warunkiem że mocno by popracowała nad głosem albo zrobiła hit na miarę "Cool me down" Margaret.

W formie ciekawostki powiem że chyba znalazłem pierwsze zgłoszenie :) Słabe to niestety ale od czegoś trzeba zacząć:
https://www.youtube.com/watch?v=4A8y2DQT3d8
Gosia Andrzejewicz również się wypowiedziała o ewentualnym udziale:
https://www.youtube.com/watch?v=VcoK-YzdmQI

futuro
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: futuro » 2017-09-17, 20:41

Przyznam że śledziłem tegoroczne Opole i to co usłyszałem w wykonaniu Lanberry poraziło mnie. Ona śpiewa gorzej od Margaret. Masakra. Lewczuk nieco lepsza za to na scenie drętwa jak kij od szczotki. Czuję że TVP w tym roku wybierze wewnętrznie. Modlę się o Gromiego z jakąś polską dobrze śpiewającą wokalistką, bo uważam go świetnego dj'a którego warto pokazać światu.

marjuz
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: marjuz » 2017-09-17, 21:00

Wiecie że Koło Fortuny wróciło do TVP? Nie wiecie...

No to zgadnijcie kto jest nowym prowadzącym tegoż teleturnieju. Jak będzie wybór wewnętrzny, to na 99% reprezentantem zostanie Brzozowski. A więc módlmy się o preselekcje, bo może czekać nas katastrofa.
Obrazek

Walhalla
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: Walhalla » 2017-09-19, 11:21

A mi się nie wydaje że to byłby Brzozowski. Myślę że po doświadczeniach z preselekcjami mogło mu się odechcieć Eurowizji. Choć kto go tam wie? Bardziej stawiałabym jednak na Edytę, która choć też za ciekawych wspomnień z preselekcji nie ma, to sama potem powiedziała, że jak pojedzie to tylko wewnętrznie wybrana. Więc wyjazdu nadal nie wyklucza. A Brzozowskiego przecież wygwizdali.. Mówi się że zrobili to fani konkurencji. Sama Kasia się z tego ''tłumaczyła''. Ale prawda jest taka, że on ogólnie poza swoimi fanami nie jest raczej lubiany. Ja sama, choć nie popieram takiej krytyki na nikogo, nie lubiłam go jeszcze przed całym show. Raz że jego piosenki w ogóle mi nie leżą. Są nijakie i w ogóle nie mam pojęcia co daje mu taką sławę. Bo jakimś skandalistą też znowu nie jest. Ot prosty chłopak z prostymi poglądami. Złe wrażenie na mnie wywarł w ''Ugotowanych'' z gwiazdami, kiedy otwarcie wyśmiewał Szpaka, z którym tam współzawodniczył. Nie dziwię się że Michał też nie chce mieć z nim dzisiaj nic wspólnego. Dlatego sądzę że tu nie chodziło tylko zorganizowany hejt fanów innej gwiazdy. Ale tak czy inaczej mam nadzieje że to go raz na zawsze odstraszyło. A Edyta zdaje się bardziej realna. Chociaż ona jest jeszcze bardziej nieprzewidywalna.

Choć czuję, że w tych czasach i z takim przebiegiem ostatnich lat, wielkie gwiazdy wolałyby właśnie zostać wybrane wewnętrznie, niż współzawodniczyć z ''amatorami'', co sprawia że ta opcja daje większe szanse na ich udział, wybory wewnętrzne TVP z reguły raczej nie wychodzą, no i z preselekcjami jest więcej zabawy, więc tak czy siak wolałabym preselekcje...

Awatar użytkownika
McYngwie
Mr. Lordi
Mr. Lordi

Postautor: McYngwie » 2017-09-19, 22:03

tylko i wyłącznie Iwona Węgrowska :serce:
if you don't get this then we can't be friends

Obrazek

Awatar użytkownika
Łosoś
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: Łosoś » 2017-09-20, 14:31

McYngwie pisze:tylko i wyłącznie Iwona Węgrowska :serce:

Zgadzam się z Yngwie'm. Lecz lepszym pomysłem byłoby wysłać duet. Według mnie idealnym duetem byłaby właśnie Iwona Węgrowska & Mandaryna. Marta zajełaby sie szokującym show (jako prowadząca szkołe tanca mogłaby pokazać swe umiejętności na scenie) a Iwonka dopełniłaby całość swym cudownym wokalem :serce: Mam wielką nadzieje że TVP przemyśli tę sprawe i będziemy mogli się szykować na Warsaw 2019 :serce:

Awatar użytkownika
lolman28
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: lolman28 » 2017-09-28, 19:47

Po Opolu i tak stwierdzam że Doda by nas godnie reprezentowała.. na pewno show by było ciekawe. Jestem przekonany że nie zrobiła by tego na od wal się i wykorzystała by swoją szansę. Śpiewa dobrze, wygląda bardzo dobrze, jakiś chórek.. i najważniejsze PIOSENKA..

Wystąpiła gościnie w tamtym roku w KE to musi być zainteresowana choć trochę..chyba.. Uśmiech sam pchał się na twarz jak się ją oglądało w Opolu pod czasz "Damą być"..

Dodzia zgłoś się.. :arrow: :arrow: :arrow:
Cooled Down..

slawik1416
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: slawik1416 » 2017-09-30, 15:38

ja bym sobie życzył znowu coś niszowego... nie ma po co wysyłać wielkich gwiazd bo im Eurowizja może mocno zaszkodzić. W końcu Polska flaga utrudnia zadanie.
Bardzo ostatnio mi sie wkecił MaJLo. Świetnie skomponowana muzyka i przyjemny głos.
https://www.youtube.com/watch?v=hJM7Zxl2kRo

Awatar użytkownika
Tuchen
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: Tuchen » 2017-10-01, 14:28

Moje odwieczne eurowizyjne marzenie: kompozycja szybka, nowoczesna, radiowa, z mocnym, chwytliwym refrenem i dopracowaną warstwą instrumentalną. Wykonawca obojętny - byle wokalnie udźwignął utwór.
2017: :poland: :iceland: :macedonia: :bulgaria: :latvia:
2016: :latvia: :hungary: :armenia: :bulgaria: :czech:

Awatar użytkownika
mercator
Mr. Lordi
Mr. Lordi

Postautor: mercator » 2017-10-02, 17:52

futuro pisze:Przyznam że śledziłem tegoroczne Opole i to co usłyszałem w wykonaniu Lanberry poraziło mnie. Ona śpiewa gorzej od Margaret. Masakra. Lewczuk nieco lepsza za to na scenie drętwa jak kij od szczotki. Czuję że TVP w tym roku wybierze wewnętrznie. Modlę się o Gromiego z jakąś polską dobrze śpiewającą wokalistką, bo uważam go świetnego dj'a którego warto pokazać światu.

Czyli słaby występ podczas preselekcji to nie była choroba, tylko taki "wirus preselekcyjny". W sumie wybór wewnętrzny nie byłby zły, jednak TVP mogłyby wysłać Brzozowskiego :lol: :lol: :lol: .
Obrazek

Awatar użytkownika
Cryo
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja
Kontaktowanie:

Postautor: Cryo » 2017-10-22, 14:51

Parę dni temu Natalia Nykiel wydała świetny album "Discordia", chętnie bym zobaczył ją z jakąś piosenką z tego albumu w preselekcjach, tylko jest jeden problem, Natalia uważa, że jej piosenki nie pasują na Eurowizję. :/
ObrazekAustralia biegnąca po zwycięstwo w KP Obrazek
Obrazek

Wróć do „Polska w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018”