POLSKA: Kto powinien jechać do Lizbony?

Udział Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018 - plotki, informacje, spekulacje.
kanciarz12
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Re: POLSKA: Kto powinien jechać do Lizbony?

Postautor: kanciarz12 » 2017-10-22, 18:22

No mnie do Natalii Nykiel nie trzeba jak wiadomo przekonywać :-) :-) no cóż może w końcu się skusi...

Pewnie do wielu z was dobiegła informacja że Lidia Kopania powoli planuje powrót na Eurowizję:
https://www.youtube.com/watch?v=2T3M8v8rkUc
Byłby to kolejny powrót naszego reprezentanta z tych co wygrali przed 2014 preselekcje. Rok temu
Martin Fitch, Magdalena Tul również pisała na facebooku że nie jest wykluczone że jeszcze kiedyś
powróci. :-D

Zastanawiałem się trochę nad sposobem w jaki wyłaniamy reprezentanta, wiadomo trzeba dać szansę
młodym utalentowanym ludziom na występ, ale często jest tak że gwiazdy z strachu (często niepotrzebnego)
przed porażką po prostu rezygnują w udziału w preselekcjach. A co gdyby na przykład wybierać reprezentantów
naprzemiennie jednego roku wewnętrznie z reprezentantem dużą gwiazdą. A drugiego w preselekcjach i w ten
sposób można byłoby znacznie zwiększyć ich poziom. :-D
Powiedzmy sobie szczerze nazwiska takie jak Doda, Edyta Górniak czy Cleo nie zgłoszą się do konkursu jeśli
będą musieli najpierw rywalizować z innymi czasami nawet amatorami o wyjazd.

slawik1416
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: slawik1416 » 2017-10-24, 20:15

https://www.youtube.com/watch?v=2pcShBVoCig

bardzo bym chciał coś w tym stylu na ESC... szkoda że piosenka nie wyszła miesiąc temu.

futuro
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: futuro » 2017-10-25, 15:21

Kawałek nawet fajny tylko nie wiem czy Europa jest gotowa na taki typ folku na dodatek polskiego.

Ja podrzuce coś takiego
https://youtu.be/CjKHa4KquJs
Oczywiście konieczne jest przearanżowanie, ale ma potencjał.

3 listopada wychodzi nowy album Korteza, wiem wiem na bank nie będzie chciał jechać, ale uwielbiam jego kawałki. Polecam "Dobry moment" zapowiadający płytę.

slawik1416
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: slawik1416 » 2017-10-26, 19:56

https://www.youtube.com/watch?v=_M1yIg8COTM

Cleo wrzuciła coś 3 minutowego :D Wiem ze to przesada by to łączyć od razu z ESC, ale piosenka na pewno by się wyróżniała :lol:

futuro
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: futuro » 2017-10-27, 14:21

slawik1416 pisze:https://www.youtube.com/watch?v=_M1yIg8COTM

Cleo wrzuciła coś 3 minutowego :D Wiem ze to przesada by to łączyć od razu z ESC, ale piosenka na pewno by się wyróżniała :lol:

Ujął bym to jednym słowem: tragedia.
Jeśli Słowianki wywołały w Europie taki hejt na polskich reprezentantów to ten teledysk jest kilka pięter gorszy, wyuzdany, perwersyjny i obrzydzający. Jeszcze gdyby występowały w nim normalne naturalne dziewczyny...jedna ma takie wary jakby ssała szklankę cały dzień, nie rozumiem Cleo. Dziewczyna fajna, inteligentna, a angażuje takie laski. One często wyglądają jak dzi...

prawdziwy seksowny teledysk wygląda tak:
https://youtu.be/5GL9JoH4Sws
nawet Satisfaction jest mnie wyuzdany

reasumując Cleo od momentu Sztormu to równia pochyła, muza i klipy dla odmóżdżonej gimbazy

Karina
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Karina » 2017-10-28, 09:27

[video][/video]Hahaha padłam, ktoś tu czytał nasze forum, albo po prostu mu managerowie podesłali komentarze. Tak czy siak to jeden z moich zeszłorocznych faworytów do preselekcji, w tym roku przygotował specjalnie utwór pod preselekcje w PL. Na ten moment, uważam, że bardzo sympatyczny z niego chłopak , taki śmieszek, po obejrzeniu tego wywiadu

MALINSKY O UDZIALE W PRESELEKCJACH 2018
TELEDYSK
To jest ostatnie co wydał, nie jest złe , ale raczej dla nastolatek lubiących Dawida Kwiatkowskiego xD

Ej jak dodac video bo wklejam link z yt i nie umiem xD
Ostatnio zmieniony 2017-10-28, 10:13 przez Karina, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Daniell
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: Daniell » 2017-10-28, 09:31

Karina tęskniliśmy max

Karina
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Karina » 2017-10-28, 09:33

Daniell pisze:Karina tęskniliśmy max

Haha obserwowałam, czekałam do prese, żeby coś pisac, ale nie wytrzymalam. P.s. jak dodac video bo wklejam z yt po zaznaczeniu i dupa

futuro
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: futuro » 2017-10-28, 10:14

Karina pisze:

Haha obserwowałam, czekałam do prese, żeby coś pisac, ale nie wytrzymalam. P.s. jak dodac video bo wklejam z yt po zaznaczeniu i dupa

Wklejasz link, zaznaczasz go i klikasz znacznik podkreślony URL

Karina
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Karina » 2017-10-28, 11:57

futuro pisze:
Karina pisze:

Wklejasz link, zaznaczasz go i klikasz znacznik podkreślony URL
Dzięki już dodałam linki wyżej :)

Karina
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Karina » 2017-10-29, 16:54

OMG jakoś Gosi, czy Juli sobie nie wyobrażam... Jula live jak śpiewa to hmm no comments. EUROVISION 2018 POLAND / KRAJOWE ELIMINACJE 5 propozycji

futuro
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: futuro » 2017-10-29, 21:35

Karina pisze:OMG jakoś Gosi, czy Juli sobie nie wyobrażam... Jula live jak śpiewa to hmm no comments. EUROVISION 2018 POLAND / KRAJOWE ELIMINACJE 5 propozycji

Wy na serio z tym Malińskim? Przecież to jest tragiczne...
Najlepsza bez wątpienia Lanberry z już można to powiedzieć hitem "Ostatni most". Niestety na żywo jest cienka jak makaron do spagetti. Dała popis podczas Opola i nie chcę oglądać i słuchać tego drugi raz, tym razem w Lizbonie. Reszta taka sobie. Oby Cleo nie zgłosiła tego shitu...

Mój faworyt to Anka Karwan. Może ma skomponowanego coś godnego uwagi

Karina
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Karina » 2017-10-30, 14:31

W wywiadzie powiedzial , ze zupelnie inna piosenka powstala, wiec napewno to nie to, i nie uwazam, zeby typowa popowa kompozycja dla nastolatek byla tragicznam fakt jest takich wiele, ale bez przesady.

rafael90
Nowy
Nowy

Postautor: rafael90 » 2017-10-30, 14:56

https://www.youtube.com/watch?v=n2FRpvuz_Zs

Pozytywny szybki kawałek + pomysł na występ - 2:24 punkt kulminacyjny, wskakuje człowiek przebrany jak postać z teledysku i szaleje tańcząc na scenie :) i na koniec 2:56 wraz z wokalistą wykonuje krótki układ, przybijają sobie piątkę :-)
Później już tylko czekanie na wszystkie 12 :-D

futuro
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: futuro » 2017-10-30, 17:51

rafael90 pisze:https://www.youtube.com/watch?v=n2FRpvuz_Zs

Pozytywny szybki kawałek + pomysł na występ - 2:24 punkt kulminacyjny, wskakuje człowiek przebrany jak postać z teledysku i szaleje tańcząc na scenie :) i na koniec 2:56 wraz z wokalistą wykonuje krótki układ, przybijają sobie piątkę :-)
Później już tylko czekanie na wszystkie 12 :-D

Jestem na TAK! Zdecydowanie nadaje się na ESC. Choć refren i to SHADOOOW jest najsłabszym elementem piosenki co nie zmień na faktu że kawałek jest super.

Karina błagam, nie rób sobie nadziei, jeśli będą preselekcje na bank nie zobaczysz w nich śpiewaków typu Malinowski. Dlaczego? Bo to beznadziejny wokalista jeśli można co nim nazwać. Skąd go w ogóle wytrzasneliście?

Wróć do „Polska w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018”