POLSKA: Kto powinien jechać do Lizbony?

Udział Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018 - plotki, informacje, spekulacje.
Awatar użytkownika
Firstime
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Re: POLSKA: Kto powinien jechać do Lizbony?

Postautor: Firstime » 2017-10-30, 18:05

futuro pisze:
rafael90 pisze:https://www.youtube.com/watch?v=n2FRpvuz_Zs

Pozytywny szybki kawałek + pomysł na występ - 2:24 punkt kulminacyjny, wskakuje człowiek przebrany jak postać z teledysku i szaleje tańcząc na scenie :) i na koniec 2:56 wraz z wokalistą wykonuje krótki układ, przybijają sobie piątkę :-)
Później już tylko czekanie na wszystkie 12 :-D

Jestem na TAK! Zdecydowanie nadaje się na ESC. Choć refren i to SHADOOOW jest najsłabszym elementem piosenki co nie zmień na faktu że kawałek jest super.

Karina błagam, nie rób sobie nadziei, jeśli będą preselekcje na bank nie zobaczysz w nich śpiewaków typu Malinowski. Dlaczego? Bo to beznadziejny wokalista jeśli można co nim nazwać. Skąd go w ogóle wytrzasneliście?

Ta piosenka z linka jest słaba, wybaczcie. Takich jest tysiące, wlatuje jednym uchem, wylatuje drugim. ;/

Malinsky to jakiś amator?

Karina
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Karina » 2017-10-31, 08:44

futuro pisze:

Pozytywny szybki kawałek + pomysł na występ - 2:24 punkt kulminacyjny, wskakuje człowiek przebrany jak postać z teledysku i szaleje tańcząc na scenie :) i na koniec 2:56 wraz z wokalistą wykonuje krótki układ, przybijają sobie piątkę :-)

Jestem na TAK! Zdecydowanie nadaje się na ESC. Choć refren i to SHADOOOW jest najsłabszym elementem piosenki co nie zmień na faktu że kawałek jest super.

Karina błagam, nie rób sobie nadziei, jeśli będą preselekcje na bank nie zobaczysz w nich śpiewaków typu Malinowski. Dlaczego? Bo to beznadziejny wokalista jeśli można co nim nazwać. Skąd go w ogóle wytrzasneliście?

Znawca się odezwał, mniej jadu życzę, a Twoja wypowiedź to zwykły hejt. są gusta i guściki, każdy ma prawo tworzyć, jednemu się to podoba drugiemu nie, i jak już tak na kogoś wrzucasz to się doucz jaki ma pseudonim, albo nazwisko. Rok temu przy preselekcjach miał dużo pozytywu , więc ja tam mu kibicuję, mam też nadzieje, ze Ivs Alter tez sie zglosi.

Karina
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Karina » 2017-10-31, 08:49

Firstime pisze:
futuro pisze:

Ta piosenka z linka jest słaba, wybaczcie. Takich jest tysiące, wlatuje jednym uchem, wylatuje drugim. ;/

Malinsky to jakiś amator?

Amatorem raczej nie można nazwać, który ma wydanych sporo singli, kontrakt z zagraniczna wytwórnią i sporo koncertów za sobą, zmiana pseudonimu myślę była niepotrzebna, ale co kto lubi.
Tutaj można się zapoznać, ja mu kibicuję, i uważam, że obrażanie kogokolwiek to tylko dowartościowywanie się ludzi z kompleksami, którym coś w kimś nie pasuje i od razu ciśnie najbardziej jak się da po kimś.Proponuje sie zapoznac najpierw z dana osoba, a potem sie wypowiadac, bo to jest bez sensu, ja nikogo nie przekreslam. Oczywiscie mozna sie zapoznac , a potem dalej hejtowac, bo tak to dziala, ale coz to tylko swiadczy o zasciankowosci ludzi.
http://muzyka.wp.pl/aid,672571,title,Ve ... aid=11a241
https://www.youtube.com/watch?v=JT37I9FB-mE
https://www.youtube.com/watch?v=Aey_5FMxcg0
https://www.youtube.com/watch?v=MFe1TNI5TYM
https://www.youtube.com/watch?v=GSYKWnnXPdI
Ostatnio zmieniony 2017-10-31, 08:53 przez Karina, łącznie zmieniany 1 raz.

Karina
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Karina » 2017-10-31, 08:51

;-)

Karina
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Karina » 2017-10-31, 08:53

Kurde zdublowalam niechacy posty.

Awatar użytkownika
Firstime
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: Firstime » 2017-10-31, 10:30

Chyba jestem zaściankowy i niedowartościowany bo mi się te utwory nie podobają ani głos ;/

Nie skreślam człowieka, ale nigdzie, kompletnie nigdzie o nim nie słyszałem, po raz pierwszy w zeszłym roku tu na forum, po raz drugi ponownie tutaj po roku czasu.

futuro
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: futuro » 2017-10-31, 10:53

Wg mnie to totalna amatorszczyzna...no sorry memory.

Co się tak czepiliście moich komentarzy. Nikogo nie hejtuje ani nie zalewam żółcią, sorry kompleksów pozbyłem się wchodząc w wiek dorosły, a tylko stwierdzam fakty. Ani z tymi kawałkami ani z tymi głosami. Przerabialiśmy już pełno no namów, zespołów disco polo i ja wrzucam to wszystko do jednego wora pt, "Bieda z nędzą".
Kontrakt z zagraniczną wytwórnią nic nie zmienia. Płynie z tego taki morał że albo nikt w PL go nie chciał albo ma dużo kasy. Wiadomo może wytwórnia jest z San Eskobar?
Reasumując w myśl piosenki śpiewać każdy może trochę lepiej lub trochę...GORZEJ.

Karina
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Karina » 2017-10-31, 11:56

A mnie sie wlasnie barwa podoba,bo jest inna ,co do wytworni to wydawal i z polska jedna z najwiekszych,a teraz wydaje tez z zagraniczna,wiec sila rzeczy ktos go chcial i chce, dla Ciebie gorzej,innym moze sie podobac, wystarczy napisac, nie podoba mi sie jestem na nie,a nie bawic sie w pseudo Sare May z zolcia typy ''chjowy'',"beznadzieja''itp. Ja czekam na utwor ,ktory zostal specjalnie napisany pod preselekcje i nie wiem czy mi sie spodoba,ale zeszloroczna propozycja byla fajna,a najnowszy jego singiel typowy pop niczym sie nie wyroznia,ale zeby mi sie nie podobal to tego powiedziec nie moge.

Awatar użytkownika
Firstime
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: Firstime » 2017-10-31, 12:08

Nie przesadzaj, nie pocisnąłem go aż tak :shock:

kanciarz12
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: kanciarz12 » 2017-10-31, 12:08

Young Stadium Club, muszę się przyznać że chwilę po przesłuchaniu ich kawałka, wyszedłem do sklepu i przez całą drogę nie mogłem tej melodii wyrzucić z głowy. Może właśnie tego utworu nam trzeba. :-D
Co do występu ja bym się zainspirował Szwecją 2016 i Szwecją 2015 czyli lyric wideo w tle i główny wokalista ze statywem. Co pozwoliłoby na ukrycie ewentualnego mankamentu który był u Margaret. Pomiędzy napisami mogłyby tańczyć w rytm piosenki różne żółte postacie, z którymi pod koniec główny wokalista mógłby wejść jakoś w interakcje :D Co by nie było zbyt statycznie.

Karina
Rozkrecajacy sie
Rozkrecajacy sie

Postautor: Karina » 2017-10-31, 12:46

Tez mi sie wkrecilo, nie oszukujmy sie 3/4 ze zglaszanych piosenek w ogole nie pasuje na Eurowizje,tak jest co roku,ale tp jest fajne,ze kazdy z nas odnajduje perelki i cos dla siebie

slawik1416
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: slawik1416 » 2017-10-31, 14:29

już ich zacząłem błagać żeby to zgłosili. To jest idealna piosenka na ESC i wreszcie by było coś pozytywnego z Polski.

futuro
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: futuro » 2017-10-31, 21:04

slawik1416 pisze:już ich zacząłem błagać żeby to zgłosili. To jest idealna piosenka na ESC i wreszcie by było coś pozytywnego z Polski.

Ten kawałek musi być w preselekcjach i basta. Czy wygra? To zależy też od konkurencji, ale optuję za nimi. Fajnie płynie ta nutka!

rafael90
Nowy
Nowy

Postautor: rafael90 » 2017-10-31, 22:36

themichael16
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: themichael16 » 2017-11-01, 02:01

A co z Mariną?!

Wraca z nowym albumem - wsparcie piłkarzy ;D
Piosenka Hiding in the water nie jest Zła!!!
~~~The Michael! ~~

Wróć do „Polska w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018”