POLSKA: Kto i co ma jechać?

Udział Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2014 - plotki, informacje, spekulacje.
Awatar użytkownika
Aisharon
Zloty fan Eurowizji
Zloty fan Eurowizji
Kontaktowanie:

Re: POLSKA: Kto i co ma jechać?

Postautor: Aisharon » 2015-03-11, 19:09

KrystianS pisze:To mój pierwszy post, choć forum czytam od dłuższego czasu.

Na początku nie byłem zadowolony z wyboru piosenki, jednak z każdym kolejnym odsłuchem coraz bardziej mi się podoba, choć brakuje kulminacji, która odróżniałaby się od reszty.

Nie o tym jednak chciałem napisać.

Pewnie post zaginie w gąszczu pozostałych, jednak bardzo chciałbym, żeby kalectwo Moniki pokazać w sposób delikatny, nie natrętny. Fajnie byłoby, gdyby Monika nie wyjechała na wózku od początku piosenki, tylko była "ukryta" (np za fortepianem) i dopiero w finałowym refrenie (może wykonanym po polsku?) pokazała się widowni w całej okazałości... Myślę, że widzom dałoby to do myślenia bardziej niż w przypadku gdy od początku będą wiedzieć, że słuchają osoby, która porusza się na wózku.

Co o tym myślicie?

Siemanko. Po pierwsze chciałbym prosić kogoś kto ma do tego uprawnienia, żeby ten temat zamknąć czy co tam można z nim zrobić. Temat już nie aktualny a tylko robi się bałagan, bo część postów jest tutaj a część w temacie reprezentanta. Zresztą ja sam się kilka razy walnąłem. Weź najlepiej skopiuj ten post (bo kasować nie możemy) i wrzuć do tematu Europa wybrała i tam do kategorii z polskim reprezentantem ;)

Wróć do „Polska w Konkursie Piosenki Eurowizji 2015”