POLSKA: Krajowe Eliminacje 2017

Udział Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2017 - plotki, informacje, spekulacje.
Awatar użytkownika
McYngwie
Mr. Lordi
Mr. Lordi

Re: POLSKA: Krajowe Eliminacje 2017

Postautor: McYngwie » 2017-02-11, 20:58

slawek_es pisze:Rafała na fanpage'u napisał:
Cieszę sie ogromnie i mam nadzieje ze Wy tez razem ze mną !! Tak jak pisałem będę walczył, bo taki jestem :)) hej."

Drogi Rafale w odpowiedzi na twój pełen emocji wpis, proszę Cię nie walcz, odpuść.. bless u.
Obrazek

slawik1416
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: slawik1416 » 2017-02-11, 20:58

mały off top,
fajnie by było gdyby za rok któś wciągnął w KE ludzi z Allegro.... podkłady do ich filmików są na poziomie światowym i na pewno ogarnęli by coś fajnego.
https://www.youtube.com/watch?v=qdCmSt4798g&t=19s

Awatar użytkownika
mercator
Mr. Lordi
Mr. Lordi

Postautor: mercator » 2017-02-11, 20:59

efta18 pisze:Nie znamy większości utworów a niektórzy już porównują te preselekcje z tymi w latach najgorszego shitu. Błagam :lol:

Ja na tym forum jestem trochę dłużej od Ciebie. I pamiętam co tutaj się działo w latach 2008-2011. Jakoś nikt wtedy nie narzekał na poziom preselekcji, wręcz przeciwnie, a taka M.Tul z piosenką "Jestem" uważano za zwycięzcę Eurowizji w 2011 roku. Póki co nie znamy połowy piosenek, ale nie spodziewałbym się jakiś hitów, choćby po takim Olafie. Mam nadzieję że za jakieś 5 lat na tym forum nikt nie napisze że w roku 2017 mieliśmy do wyboru w preselekcjach sam shit...
Obrazek

Awatar użytkownika
Paulinella
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: Paulinella » 2017-02-11, 21:00

[/quote]

Jakbyś czytała uważnie to Carmell to nie zespół weselny tylko córka Ewy Kasprzak M. Bernatowicz...[/quote]

Wyluzuj xD napisałam tego posta przed przeczytaniem forum a na yt po wpisaniu wyskoczył mi tylko zespół weselny xD

Awatar użytkownika
McYngwie
Mr. Lordi
Mr. Lordi

Postautor: McYngwie » 2017-02-11, 21:01

mercator pisze:
efta18 pisze:Nie znamy większości utworów a niektórzy już porównują te preselekcje z tymi w latach najgorszego shitu. Błagam :lol:

Ja na tym forum jestem trochę dłużej od Ciebie. I pamiętam co tutaj się działo w latach 2008-2011. Jakoś nikt wtedy nie narzekał na poziom preselekcji, wręcz przeciwnie, a taka M.Tul z piosenką "Jestem" uważano za zwycięzcę Eurowizji w 2011 roku. Póki co nie znamy połowy piosenek, ale nie spodziewałbym się jakiś hitów, choćby po takim Olafie. Mam nadzieję że za jakieś 5 lat na tym forum nikt nie napisze że w roku 2017 mieliśmy do wyboru w preselekcjach sam shit...

prawdę mówi, jak OGAE rest of the world dało 12 pkt to wszyscy tu byli pewni TOP 10, skończyło się na ostatnim miejscu w półfinale :D
Obrazek

efta18
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: efta18 » 2017-02-11, 21:10

Czytacie Panikujących ludzi na fb pod listami uczestników na różnych fanpage'ach?
:lol:
Mamy podobno nawet nie wejść do finału bo Michał za wysoko poprzeczkę podniósł. :lol:
Ciekawe komu.

Ludzie w Polsce to jednak mają gust.

slawik1416
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: slawik1416 » 2017-02-11, 21:12

zadziwia mnie ilość pseudonimów Małgosi....Carmell, z zespołem MashMish...jeszcze teraz znalazłem pod Tiara LU :D Niech dziwczyna się zdecyduje, bo to nie służy popularności. Z innem beczki, to jest świetne. Jeżeli Flashlight jest Bondowskie, to to tym bardziej.
https://www.youtube.com/watch?v=sC7DqvmI-Ug

domi10
Nowy
Nowy

Postautor: domi10 » 2017-02-11, 21:15

Witam, to mój pierwszy post tutaj. Czytam różne tematy już od dłuższego czasu jednak dzisiaj w związku publikacją listy KE postanowiłem się zarejestrować. Z utwórów które znamy podobają mi się Kasia Moś, Lanberry i Aneta Sablik. Agata Nizinska ma dobry utwór na KE, ale Kijowa to my tym nie podbijemy ;) Co w tym gronie robi Paulla to dla mnie jedna wielka niewiadoma. Uważam, że to Damian Rybicki powinien być za nią. Fanem Brzozowskiego również nie jestem, ale uważam, że warto poczekać z ocenami do premiery piosenki. To samo tyczy się Martina Fitcha (przynajmniej ma teraz łatwiejsze imię do wymówienia dla obcokrajowców ;D) czy Carmell. Bardzo jestem ciekawy utworu "Voiceless". Skoro pracował przy nim autor "Undo" to nie może być to coś słabego.
Poziom tegorocznych preselekcji będziemy mogli ocenić dopiero po publikacji wszystkich utworów. Nie zgadzam się jednak z komentarzami, że wracamy do czasów 2008-2011. Pomiędzy utworami z tego okresu a chociażby "Ulalala" Anety Sablik są lata świetlne ;) Uważam, że tegoroczne preselekcje zapowiadają się naprawdę dobrze ;)

P.S. Dlaczego od kilku dni podczas przeglądania forum pojawia się błąd 404?

koksik1000
Nowy
Nowy

Postautor: koksik1000 » 2017-02-11, 21:16

BEZ PRZESADY LUDZIE znacie kilka piosenek i już piszecie ze beznadzieja i właśnie interesują mie osoby które jeszcze nie pokazaly swoich piosenek.
Mroziński chociaż go nie lubię to głos ma jak dzwon i przez przypadek mógł się pomylić i zrobić dobry kawałek
Brzozowski hmmm chyba to samo co Mroziński hehe
Isabell Otrębus-Larsson - dziewczyna młoda ładna głos świetny ktoś pisał ze kawałek pisał jej ktoś kto pisał hity w Szwecji wiec czemu nie oby to nie była ballada tylko coś szybkiego i możemy mieć czarnego konia
Olaf Bressa - hehe to też może być czarny koń ale zdeka po kastracji bo cieniutki głosik i w porównaniu do reszty stawki nie najlepszy angielski ale zobaczymy
Carmell - CZY KTOŚ MI MOZE WRZUCIC JAKIKOLWIEK JEJ UTWOR BO NIE MOGE ZNALEZĆ

co do utworów które znamy
Paulla- ODPADA w przedbiegach
Kasia Moś-wypadnie świetnie na żywo to pewne ale czy wygra ciężko powiedzieć
Landberry- albo podbije europer albo zajmie ostatnie miejsce na dwoje babka wróżyła MI SIE PODOBA
Agata Nizińska
Aneta Sablik „Ulalala”-spoko nuta ale mom zdaniem zbyt prosta nie mylic prostacka :)

sajmonixon
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: sajmonixon » 2017-02-11, 21:18

domi10 pisze: P.S. Dlaczego od kilku dni podczas przeglądania forum pojawia się błąd 404?

Podbijam

slawik1416
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: slawik1416 » 2017-02-11, 21:18

koksik1000 pisze:BEZ PRZESADY LUDZIE znacie kilka piosenek i już piszecie ze beznadzieja i właśnie interesują mie osoby które jeszcze nie pokazaly swoich piosenek.
Mroziński chociaż go nie lubię to głos ma jak dzwon i przez przypadek mógł się pomylić i zrobić dobry kawałek
Brzozowski hmmm chyba to samo co Mroziński hehe
Isabell Otrębus-Larsson - dziewczyna młoda ładna głos świetny ktoś pisał ze kawałek pisał jej ktoś kto pisał hity w Szwecji wiec czemu nie oby to nie była ballada tylko coś szybkiego i możemy mieć czarnego konia
Olaf Bressa - hehe to też może być czarny koń ale zdeka po kastracji bo cieniutki głosik i w porównaniu do reszty stawki nie najlepszy angielski ale zobaczymy
Carmell - CZY KTOŚ MI MOZE WRZUCIC JAKIKOLWIEK JEJ UTWOR BO NIE MOGE ZNALEZĆ

co do utworów które znamy
Paulla- ODPADA w przedbiegach
Kasia Moś-wypadnie świetnie na żywo to pewne ale czy wygra ciężko powiedzieć
Landberry- albo podbije europer albo zajmie ostatnie miejsce na dwoje babka wróżyła MI SIE PODOBA
Agata Nizińska
Aneta Sablik „Ulalala”-spoko nuta ale mom zdaniem zbyt prosta nie mylic prostacka :)

wrzuciłem już przynajmniej 3 utwory Carmell, poszukaj pod MashMish albo Tiara Lu

Awatar użytkownika
Dawidwg
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: Dawidwg » 2017-02-11, 21:20

sajmonixon pisze:
domi10 pisze: P.S. Dlaczego od kilku dni podczas przeglądania forum pojawia się błąd 404?

Podbijam

Administrator jest o tym powiadomiony, ale nie wiadomo kiedy naprawi...
#WakacjeKanałemLaManche

Awatar użytkownika
mercator
Mr. Lordi
Mr. Lordi

Postautor: mercator » 2017-02-11, 21:22

Ja polskie preselekcje widzę tak:

Kasia Mos – “Flashlight”- jakoś ta piosenka mnie nie przekonuje, ale może Kasią dopracuję ją do soboty.
Martin Fitch – “Fight for Us”- w sumie to byłem wielkim fanem Legendy, jednak występ na żywo podczas ESC2010 zawiódł mnie. Czekam z niecierpliwością na piosenkę Marcina-Martina ;-) .
Aneta Sablik – “Ulalala”-- takie Ulalala to było modne w letnich hitach lat 90-tych. Niedawno na ESC Junior jedna Serbka też w refrenie śpiewała coś podobne i źle na tym wyszła...
Carmell – “Faces”- tutaj nic nie wiadomo, ale spodziewam się nudnej ballady...
Agata Nizinska – “Reason”- nudy, nudy i jeszcze raz nudy...
Isabell Otrebus-Larsson – “Voiceless”- tutaj w przeciwieństwie do Carmell spodziewam się naprawdę wielkiego hitu, życie jednak pokaże czy piosenka Isabell będzie hitem czy odrzutem MF (swoją drogą wielu na tym forum uważało zeszłoroczną piosenkę Rosji właśnie za odrzut MF :lol: :lol: :lol: )
Malgorzata “Lanberry” Uscilowska – “Only Human” - ciekawy jestem co na to EBU, czy nie został złamany regulamin. Piosenka w sama sobie mi nie podeszła. wersja polska "Piątek" miał mnóstwo wyświetleń na yt, wersja angielska bardzo mało...
Paulla – “Chce tam z Toba byc”- bardzo słaba piosenka, chyba zadziałała magia nazwiska, bo lepsze piosenki nie dostały się do preselekcji
Olaf Bressa – “You Look Good”- przesłuchałem kilka piosenek Olafa i nie spodziewam się niczego dobrego po tej piosence.
Rafal Brzozowski – “Sky Over Europe”- piosenka która została napisana dwa late temu i teraz została wyciągnięta z szuflady nie może być hitem.

Podsumowując póki co jest więcej znaków zapytania niż pewników. Liczę na na piosenkę Isabell i to ze ktoś mnie zaskoczy z trójki M.Fitch, Carmell i R. Brzozowski... Preselekcje na pewno będą niż rok temu, ale to jest nie ważne. Grunt żeby trafiła się świetna piosenka...
Obrazek

Awatar użytkownika
Bajazyd
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja
Kontaktowanie:

Postautor: Bajazyd » 2017-02-11, 21:27

Szkoda, że nie ma Helolove :(
Totalnie nie rozumiem osób, którzy są oburzeni, że nie ma wielkich gwiazd. Po co wielkie gwiazdy na Eurowizji? Dla mnie może jechać choćby Kowalski spod 10 jeśli dobrze śpiewa i ma dobrą piosenkę. Najbardziej liczy się głos i muzyka, no i choreografia (cała wizualizacja) dużo daje.

Ze znanych mi piosenek z tej listy chyba najbardziej podoba mi się "Flashlight", ale Lanberry też poradziłaby sobie na ESC. Nie wiem czy jej piosenka nie zostanie zdyskwalifikowana. Cieszę się, że zgłosiła się Małgosia Bernatowicz. Bardzo jej kibicowałem w VoP, ale była za bardzo wycofana. Ciekawy jestem czy teraz się zmieniła.
Podobnie jak wielu z Was, również nie chciałbym Brzozowskiego na Eurowizji. Gość jest denerwujący i mam wrażenie, że uważa się za pępek świata. No, ale może będziemy mieć go z głowy? :-D http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/rafal ... ni/wfr96ly
Obrazek

kotysomspoko69
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: kotysomspoko69 » 2017-02-11, 21:33

Tak szczerze, to gdyby nie hype na Margaret i Edytę to w tym roku każdy byłby zadowolony z propozycji do KE 2017. Nawet teraz mamy lepsze piosenki niż od Szpaka, a i tak szoku z poziomem z zeszłego roku już nie przeżyjemy chyba dopóki nie dostaniemy pare NQ (teraz zbyt nas rozpieszczono :lol: )

Wróć do „Polska w Konkursie Piosenki Eurowizji 2017”