POLSKA: Krajowe Eliminacje 2017

Udział Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2017 - plotki, informacje, spekulacje.
Awatar użytkownika
mercator
Mr. Lordi
Mr. Lordi

Re: POLSKA: Krajowe Eliminacje 2017

Postautor: mercator » 2017-02-11, 21:39

kotysomspoko69 pisze:Tak szczerze, to gdyby nie hype na Margaret i Edytę to w tym roku każdy byłby zadowolony z propozycji do KE 2017. Nawet teraz mamy lepsze piosenki niż od Szpaka, a i tak szoku z poziomem z zeszłego roku już nie przeżyjemy chyba dopóki nie dostaniemy pare NQ (teraz zbyt nas rozpieszczono :lol: )

Rozpieszczano?? Mi się wydaje że zeszłoroczne preselekcje były normalne. To wcześniejsze stały na bardzo niskim poziomie, obecnym pewnie bliżej będzie z tym 2006 roku niż zeszłorocznym. Ale grunt żeby choć jedna piosenka była świetna, cały czas liczę na Isabell, a piosenka K. Moś jest wyjściem awaryjnym (bardzo dobrym wyjściem awaryjnym ;-) )...
Obrazek

Awatar użytkownika
Darka
Wild Dancer
Wild Dancer

Postautor: Darka » 2017-02-11, 21:41

Do ostatniej chwili miałam nadzieję, że w preselekcjach zobaczymy kogoś znanego, ale jednocześnie będącego dobrym artystą. Mamy jednak Brzozowskiego i może on śpiewać umie, ale jego piosenki całkowicie mi nie podchodzą, a wręcz irytują. Cieszę się jednak, że nie będzie żadnej Iwonki, ani innego Magi. Mam nadzieję, że piosenka Martina rzeczywiście będzie taka dobra, jak ją zapowiadają. Jeśli nie to będę kibicowała Kasi. Został już tylko tydzień.

slawik1416
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: slawik1416 » 2017-02-11, 21:44

"Trzymamy kciuki Kasiu, nie daj Marcinowi wygrać po raz drugi bo znowu nas niegodnie będzie reprezentował"

-napisałem to pod postem Kasi Moś...i uwaga mój komentarz jako jeden z nielicznych zlajkowała :D chyba też nie darzy Marcina wielką empatią :DD

koksik1000
Nowy
Nowy

Postautor: koksik1000 » 2017-02-11, 21:48

A ja dodam od siebie ze TVP znów dało ciała bo wraz z opublikowaniem kandydatów powinny być dodane piosenki żeby każdy mógł wysłuchać i miej znane nazwiska wtedy miały by równe szanse bo jak ktoś zobaczy o BRZOZOWSKI będzie to będzie na niego głosował nawet jak to będzie gorsza propozycja bo np. jak w tamtym roku ktoś bez nazwiska wyskoczyłby z utworem jaki skleiła Edyta to na 100 % nie zająłby 3 miejsca w pre i to samo z BRZOZOWSKIM popularność go troche podbije

slawik1416
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: slawik1416 » 2017-02-11, 21:53

^^ z tego co wiem to w tamtym roku też wiele piosenkek było przed publikacją w trakcie opublikowania listy

a tu jeszcze ciekawy wywiad z "Carmell"

kstepien1987
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: kstepien1987 » 2017-02-11, 21:53

koksik1000 pisze:A ja dodam od siebie ze TVP znów dało ciała bo wraz z opublikowaniem kandydatów powinny być dodane piosenki żeby każdy mógł wysłuchać i miej znane nazwiska wtedy miały by równe szanse bo jak ktoś zobaczy o BRZOZOWSKI będzie to będzie na niego głosował nawet jak to będzie gorsza propozycja bo np. jak w tamtym roku ktoś bez nazwiska wyskoczyłby z utworem jaki skleiła Edyta to na 100 % nie zająłby 3 miejsca w pre i to samo z BRZOZOWSKIM popularność go troche podbije

Małolatki nabiją smsów Rafałkowi, to pewne.
A gość jest tak słaby, że do tej pory się głowię, co i ile razy on komuś zrobił, że to się sprzedaje.

U mnie odruch wymiotny pojawia się w momencie, jak tylko go widzę.

Awatar użytkownika
CzerwonePaznokcie
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: CzerwonePaznokcie » 2017-02-11, 21:53

No cóź, nie ma się co oszukiwać bo tu nic nie wyczarujemy.

Nadzieja w Kasi Moś i alternatywne wyjcie to Lanberry jeśli data polskiego wydania się nie liczy.

Może jeszcze 1-2 piosenki będą się nadawać ale nie będzie to nic szybkiego więc pewnie pojedziemy z balladą
Ostatnio zmieniony 2017-02-11, 22:59 przez CzerwonePaznokcie, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Kristian, come back, please!! Eurovision needs you!

xNYLBx
Nowy
Nowy

Postautor: xNYLBx » 2017-02-11, 21:55

kstepien1987 pisze:
koksik1000 pisze:A ja dodam od siebie ze TVP znów dało ciała bo wraz z opublikowaniem kandydatów powinny być dodane piosenki żeby każdy mógł wysłuchać i miej znane nazwiska wtedy miały by równe szanse bo jak ktoś zobaczy o BRZOZOWSKI będzie to będzie na niego głosował nawet jak to będzie gorsza propozycja bo np. jak w tamtym roku ktoś bez nazwiska wyskoczyłby z utworem jaki skleiła Edyta to na 100 % nie zająłby 3 miejsca w pre i to samo z BRZOZOWSKIM popularność go troche podbije

A gość jest tak słaby, że do tej pory się głowię, co i ile razy on komuś zrobił, że to się sprzedaje.

Jedyna nadzieja w tym, że jego dwuletni utwór który leżał w szufladzie będzie zaśpiewany z choróbskiem i nie będzie mógł nic wokalnie zaprezentować :D
Obrazek

Walhalla
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: Walhalla » 2017-02-11, 22:00

xNYLBx pisze:
kstepien1987 pisze:

Jedyna nadzieja w tym, że jego dwuletni utwór który leżał w szufladzie będzie zaśpiewany z choróbskiem i nie będzie mógł nic wokalnie zaprezentować :D

O ile wogle będzie w stanie zaśpiewać!

kstepien1987
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: kstepien1987 » 2017-02-11, 22:01

No nic, mamy co mamy.
Dla mnie numer 1 to wciąż Kasia Moś, choć liczę na fajerwerki w wykonaniu Carmell i Isabell - obie potrafią śpiewać i stać je na fajny numer.

a może Lanberry to taka Gintrowska z zeszłego roku i pojutrze okaże się, że nie spełnia wymogów i wskoczy za nią ktoś inny? :P

koksik1000
Nowy
Nowy

Postautor: koksik1000 » 2017-02-11, 22:10

Troche źle mie zrozumieliście bo jeżeli BRZOZA będzie miał hit na skale europejska to niech jedzie i podbija tą Europę ale dajmy wszystkim równe szanse i opublikujmy wszystkie utwory w jednym czasie wtedy zweryfikujemy co i jak

Awatar użytkownika
Aisharon
Zloty fan Eurowizji
Zloty fan Eurowizji
Kontaktowanie:

Postautor: Aisharon » 2017-02-11, 22:22

koksik1000 pisze:Troche źle mie zrozumieliście bo jeżeli BRZOZA będzie miał hit na skale europejska to niech jedzie i podbija tą Europę ale dajmy wszystkim równe szanse i opublikujmy wszystkie utwory w jednym czasie wtedy zweryfikujemy co i jak

Ale przecież nikt im nie broni opublikować utworów wcześniej. Paulla przecież zrobiła to już jakiś czas temu, zrobiła wokół siebie jakiś tam szum i po części na tym skorzystała. Nikt nikomu kłód pod nogi nie podstawia, każdy się promuje wedle swoich możliwości. Mimo wszystko uważam że w kontekście preselekcji nie ma to jakiegoś większego znaczenia. Występ wiele może zmienić, a ci którzy mają swoich fanów i tak dostaną głosy niezależnie co wystawią.

Druga sprawa że LEt's talk about ESC twierdzi, że Marcin ma na prawdę dobry, komercyjny utwór. Można się domyślać że to nie jest ballada, co właściwie działa na jego korzyść. Jestem ciekaw tego co przygotował, bo to że śpiewać to on potrafi, to chyba wszyscy wiemy.

Awatar użytkownika
Kryspin25
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: Kryspin25 » 2017-02-11, 22:24

Jeszcze raz powtórzę, spokojnie. Zaczekajmy do publikacji wszystkich piosenek i do preselekcji i występów live. Dla mnie na chwilę obecną
1. Kasia Moś/ Lanberry
3. Agnieszka Nizinska
4. Aneta Sablik
5. Paulla

Awatar użytkownika
slawek_es
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!
Kontaktowanie:

Postautor: slawek_es » 2017-02-11, 22:41

Pierwsza najważniejsza rzecz, zapominamy o "dzikich kartach" jestem przekonany, że TVP najlepsze kąski zostawiły na przyszły tydzień i za tydzień zobaczymy nie 10, a może 12 lub i więcej występów.
Druga sprawa o mało laty bym się nie martwił, bo nawet jeśli Brzozowski dostanie 50% głosów widzów to nie oznacza że dostanie 50pkt, a po to jest jury, aby korygować odchyły w głosujących w televotingu ;)

Także nie siać defetyzmu, poczekajmy na publikacje wszystkich kawałków i ewentualne "dzikie karty" :)
Krajowe Eliminacje Eurowizja 2017, TOP 10:
1. Aneta Sablik - Ulalala
2. Lanberry - Only Human
3. Agata Nizińska - Reason
4. Kasia Moś - Flashlight
5.-9.
10. Paulla - Chcę tam z Tobą być

Awatar użytkownika
qweir205
Hard rock hallelujah!
Hard rock hallelujah!

Postautor: qweir205 » 2017-02-11, 22:46

slawek_es pisze:Pierwsza najważniejsza rzecz, zapominamy o "dzikich kartach" jestem przekonany, że TVP najlepsze kąski zostawiły na przyszły tydzień i za tydzień zobaczymy nie 10, a może 12 lub i więcej występów.
Druga sprawa o mało laty bym się nie martwił, bo nawet jeśli Brzozowski dostanie 50% głosów widzów to nie oznacza że dostanie 50pkt, a po to jest jury, aby korygować odchyły w głosujących w televotingu ;)

Także nie siać defetyzmu, poczekajmy na publikacje wszystkich kawałków i ewentualne "dzikie karty" :)

To wydaje się mało realne. Ale fajnie pomarzyć.
Obrazek

Wróć do „Polska w Konkursie Piosenki Eurowizji 2017”