System reklamy Test

Michał Szpak o udziale w Eurowizji

Żale, nerwy i bluzgi na tych co tylko "piją wódkę na wszystkich okolicznych bankietach eurowizyjnych"
Awatar użytkownika
Daniel
Mr. Lordi
Mr. Lordi

Re: Michał Szpak o udziale w Eurowizji

Postautor: Daniel » 2011-08-07, 00:04

Ja bym go chętnie zobaczył na Eurowizji. Z jakąś ambitną, dobrą piosenką. Chłopak dobrze, charakterystycznie śpiewa. Nie tak dziwnie wyglądające osoby na Eurowizji odnosiły sukcesy, przypomnę chociażby wokalistę zespołu WigWam.
:pt: Maria Guinot
:lux: Anne-Marie David
:fr: Frida Boccara

Awatar użytkownika
LiverFan4
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Postautor: LiverFan4 » 2011-08-09, 10:05

Słuchajcie,kiedy wam się znudzi typowanie na reprezentantów muzyków nie pasujących do ESC.Michał Szpak ? Może jeszcze Doda albo Robert M ? Wyluzujcie trochę, bo to kompletnie bez sensu :]
BTW Tak, ten post jest na serio.
Zwycięzcy 2010. 1. :austria: 2014 2. :denmark: 2013 3. :israel: 2018 4. :azerbaijan: 2011 5. :portugal: 2017 6. :sweden: 2015 7. :sweden: 2012 8. :ukraine: 2016 9. :germany: 2010

Awatar użytkownika
Bartek
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontaktowanie:

Postautor: Bartek » 2011-08-09, 12:47

Właśnie artyści nie pasujący do Esc ( no może z wyjątkiem dody) wyróżnia się na tle reszty ;)

Awatar użytkownika
Wilk
Maniak eurowizyjny
Maniak eurowizyjny

Postautor: Wilk » 2012-06-05, 18:40

Seba pisze:Ja bardzo chętnie go zobaczę w konkursie ;-) Czekam na jego płytę, zobaczymy jaki materiał stworzył. ;-)

No własnie zobaczyliśmy xd haha powiedział że "chcę wyjść z czymś bardziej ambitnym" a jego piosenki z tej jego płyty są jeszcze poniżej poziomu piosenek z ESC :d To nawet nie jest Pop na dobrym poziomie "Sensualny" to istna masakra. Odganiałem was z pomysłem kontaktu z nim bo sądziłem że ta muzyka będzie faktycznie aż tak ambitna że na Eurowizji się ośmieszy... ale teraz praktycznie jego reputacja po tej płycie zeszła na dno, płytę kupiły tylko jego zdziczałe fanki, ja tez kupiłem a potem wywaliłem ją do śmieci, jego kariera skończyła się na X-Factorze i coverach choć jeszcze zobaczymy co pokaże następną płytą ale raczej niczego lepszego się nie spodziewam... ;d Powinien się cieszyć jakby wgl ktoś z TVP chciał go w preselekcjach... sory, musiałem odkopać to ;d
Obrazek

Wróć do „Polska poza Konkursem Eurowizji”