System reklamy Test

POLSKA: Oficjalna rezygnacja, czyli poza Eurowizją 2013!

Bluzgi, lamenty i myśli samobójcze fanów Eurowizji.

Awatar użytkownika
LiverFan4
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Re: POLSKA: Oficjalna rezygnacja, czyli poza Eurowizją 2013!

Postautor: LiverFan4 » 2013-05-07, 23:16

No nieźle ich pojechał, ciekawi mnie reakcja ludzi z TVP i ich miny, jakby to zobaczyli :D
Zwycięzcy 2010. 1. :austria: 2014 2. :denmark: 2013 3. :israel: 2018 4. :azerbaijan: 2011 5. :portugal: 2017 6. :sweden: 2015 7. :sweden: 2012 8. :ukraine: 2016 9. :germany: 2010

Awatar użytkownika
ivanka
Poczatkujacy
Poczatkujacy

Postautor: ivanka » 2013-05-13, 01:41

LiverFan4 - co do filmiku, który wstawił Szymek 79 to ja myślę, że oni sobie z tego zdają sprawę i mówiąc bardzo delikatnie mają to głęboko w nosie, tak jak cały ten konkurs i jego polskich fanów.

Powiedzmy sobie szczerze, dopóki w TVP rządzą ci, co rządzą w tym momencie, i te same osoby zajmują się sekcją rozrywkową, to myślę, że na ESC prędko nie wrócimy, a szkoda. Dla nich to po prostu brak kolejnego problemu - preselekcji nie chciało im się robić na poziomie, zachęcić artystów też nie, robili to na odwal się, a tracili jeszcze ewentualną kasę aby to byle co zorganizować i nie tylko na to, a teraz problem zniknął - nie muszą martwić się o budżet, o to że znowu nie wejdziemy do finału, co potęgowało uczucie porażki, choć akurat ich tam to nie powinno dziwić. A to, co piszecie o tym, aby TVN czy Polsat przejął Eurowizję to raczej marzenia ściętej głowy - szkoda, bo jak TVNu nie trafię jako telewizji informacyjnej bo to starszy manipulant, tak sekcje rozrywkową ogarnąć potrafią na dobrym poziomie, i podeszli by do tego raczej poważnie, a już na pewno dużo poważniej niż TVP. Myślę, że Polsat podobnie. Ale co z tego? My możemy planować, gdybać, zastanawiać się albo modlić, żeby ktoś w TVP ruszył tyłek i się za to wziął, a i tak to się nie stanie w najbliższym czasie.

Kacpero221
Poczatkujacy
Poczatkujacy
Kontaktowanie:

Postautor: Kacpero221 » 2013-05-20, 18:56

Wiem, że to post sprzed 2 miesięcy, ale zawsze :lol:

mercator pisze:
LiverFan4 pisze:No na Eurowizji zawsze można zarobić. Nie wiem dokładnie na czym, ale przynajmniej z reklam mieliby jakieś profity. A jakby jeszcze np. zrobili pre z głosowaniem widzów.

Można zarobić, ale trzeba też umieć. W większości krajów, w przerwach między piosenkami (zazwyczaj jest takie 3 przerwy, gdzie pokazują najczęściej dany kraj, lub przygotowania do ESC) puszczane są reklamy. TVP jednak nie potrafiło tej sytuacji wykorzystać na dodatkowy zarobek...

Nie mogli. KRRiT zabrania telewizjom publicznym puszczania reklam w trakcie audycji, stąd np. filmy lecą w całości, a programy na żywo dzielą na 30 różnych części (np. Bitwę na Głosy dzielili na Live, Głosowanie, After...).
Jedynym zarobkiem dla TVP w transmisjach Eurowizji były reklamy przed transmisją i po transmisji, no i wpływy z SMSów.

A przy okazji, czy znajdę gdzieś szczegółowe wyniki głosowania widzów, jak tutaj: http://eurowizja.org/v9_news.php?id=4739?

Matt95
Zaciekawiony eurowizja
Zaciekawiony eurowizja

Postautor: Matt95 » 2015-06-24, 21:08

Mądra decyzja TVP że rok temu powróciliśmy po 2 latach przerwy i tak przeczuwałem właśnie :D

Wróć do „Polska poza Konkursem”