System reklamy Test

Puchar ESC - co dalej?

Jaki format Pucharu według Ciebie powinien wejść w życie w 7 edycji Pucharu ESC?

a) Normalny (taki jak od 5 edycji)
8
73%
b) Z Poszczególnymi Edycjami
2
18%
c) Tematyczny
0
Brak głosów
d) Mam swoją wizję i opiszę ją w komentarzu ;)
1
9%

Liczba głosów: 11

Awatar użytkownika
jasiek8880
That's my number ONE!
That's my number ONE!
Kontaktowanie:

Puchar ESC - co dalej?

Postautor: jasiek8880 » 2013-02-10, 11:51

W trakcie trwania 6 edycji Pucharu ESC naszły mnie myśli w sprawie zmiany formatu konkursu. ;) Chcę żeby się rozrastał, zyskiwał na popularności. ;) Częściowo mi się to powoli udaje, ale liczę na więcej :D . Jeżeli chcemy coś ulepszyć to muszą być oczywiście zmiany ;) . Dlatego proponuję Wam 3 opcje ulepszenia konkursu ;)

a) Zostajemy przy starym formacie.

Wszystko zostaje tak samo, bez zmian. ;) Może z tych trzech najbardziej pasuje Ci ta? Więc głosuj na opcję a ;)

b)Zmiana nr 1

Zamiast rozgrywania edycji z wyborem ze wszystkich piosenek ze wszystkich lat Konkursów Piosenki Eurowizji, robimy pojedyncze - wg lat. ;) Zaczynamy od 1956 :P Zgłoszenia i fazy zostają bez zmian. ;) Możemy dojść do końca (czyli do roku 2014-2015) o ile wystarczy sił ;) Potem robimy megaedycję ze zwycięzcami ze wszystkich eycji Pucharu ;) Jeżeli podoba Ci się taka wersja zagłosuj na opcję b :D

c) Zmiana nr 2

Rozgrywamy tak samo z fazami tyle że nie nie ma wyboru ze wszystkich piosenek ESC, a robimy edycje tematyczne ;) Czyli różne gatunki muzyczne itp. Jak w KP... tylko Eurowizja ;) Jeżeli podoba Ci się opcja c to głosuj w ankiecie ;) !

BTW - ja zaznaczyłem opcję d) , gdyż przedstawiłem swją wizję :D

Wróć do „Puchary Eurowizji”